Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE M9 Biohazard - Samurai Edge

Świat, 03.06.2012, h. 17:55, dodał: Promant
24

Firma Wei-Tech zaprezentowała finalną wersję repliki gas blow back full autoWE M9 Biohazard - Samurai Edge.



O replice Beretty full auto WE pisaliśmy już w starszych newsach, przy okazji prezentacji prototypu. Kolejna airsoftowa broń "filmowa", tym razem inspirowana serią Resident Evil, tzw. Model Barry Burton - jest repliką z nastawą ognia ciągłego. 

Obecnie firma Wei-Tech zaprezentowała szczegóły wyglądu finalnej wersji repliki gas blow back WE M9 Biohazard Samurai Edge. Na zdjęciach pokazano dokładnie oznaczenia S.T.A.R.S. Special Team na zamku oraz Raccoon Police na okładzinach chwytu. Widać wyraźnie, że oznaczenia są identyczne jak na modelu Biohazard M9 Tokyo Marui

Poniżej zamieszczamy również najnowsze video prezentujące replikę podczas strzelania w trybie ognia: single oraz auto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
matus1504 03.06.2012, h. 18:08 matus1504
Podoba mi się :D
Ciekawe jaka będzie cena :/
Cena nie koniecznie może się spodobać :P
babski 03.06.2012, h. 18:13 babski
We to We ponad 700 nie będzie kosztować na pewno.
kjujiczek 03.06.2012, h. 18:33 kjujiczek
=Vincent= 03.06.2012, h. 18:09 =Vincent=
Zacne .
poiu007 03.06.2012, h. 18:21 poiu007
Kolejna gratka dla kolekcjonerów szpeju z Residenta:D
Hubi504 03.06.2012, h. 18:44 Hubi504
Piękna. Elegancja i kozacki wygląd w jednym
wroobelchannel 03.06.2012, h. 18:56 wroobelchannel
Bardzo fajny, ale jednak model Weskera bardziej do mnie przemawia. No i we, więc zapewne full metal, tm był zdaje się plasticzny.
Nath 03.06.2012, h. 18:58 Nath
Wygląd miodny, ale to klamka WE, czyli w środku padaka :/.
Może niekoniecznie, może akurat ten model będzie zmianą w stosunku do innych produktów tej firmy,może czeka nas objawienie niezawodnego świetnego i lepszego WE?.... kogo ja chce oszukać...
ddw2 03.06.2012, h. 22:01 ddw2
Klamki WE takie złe bebechy mają?
Mixon 04.06.2012, h. 20:14 Mixon
Niestety, dramat.
Nath 04.06.2012, h. 22:05 Nath
Ja tam mam Colta 1911 WE i jak narazie nie narzekam :) chociaż mam go dopiero 5 miesięcy :)
sz141 05.06.2012, h. 15:55 sz141
No ja swoją Hi Capę mam od paru lat i się niemiłosiernie z nią przepychałem. Usterkę na dobre potrafiłem usunąć tylko kupując części zamienne, choć wydawała się prosta i łatwa do przyszpilenia
Mixon 17.06.2012, h. 22:28 Mixon
Pritcher 03.06.2012, h. 22:08 Pritcher
Patrzcie no, tak się WE ciska na swoje własne patenty, a cudzych trademarków nie ma chęci uszanować.
Czaja W-ch 03.06.2012, h. 23:43 Czaja W-ch
Wszystko fajnie, ale okladziny skopali bo powinny być całe czarne.
Kogoś w WE korciło by wykazać się inwencją. I po co?
Że niby w którym miejscu? To standardowa beretka, albo jak kto woli m9 ma okładziny czarne, a temat chyba tej wersji nie dotyczy -.-
poiu007 04.06.2012, h. 00:02 poiu007
Temat dotyczy Samurai Edge w wersji Barry Model, a ta w "oryginale" miała okładziny w kolorze czarnym. Wydaję mi się że replika powinna być 100% zgodna z oryginałem, w innym przypadku nie jest to juz chyba replika. To co zrobiło WE to replika customowej wersji Beretty, ale nie jest to już niestety replika Samurai Edge.
Czaja W-ch 04.06.2012, h. 09:10 Czaja W-ch
w resident evil 3 były czarno brązowe.
My name is Mud 05.06.2012, h. 13:45 My name is Mud
W Resident Evil 3 nie było tej broni, więc przemyśl to raz jeszcze.
Czaja W-ch 05.06.2012, h. 20:30 Czaja W-ch
była, tylko bez kompensatora
My name is Mud 07.06.2012, h. 00:47 My name is Mud
sjzmisiek 04.06.2012, h. 11:00 sjzmisiek
System fullauto jak w m9 HFC , reszta z TM :) jeśli nie poprawili materiałów wewn. guna to urwie sie tłoczek w zamku i może pękać dysza :P
Szelma1981 04.06.2012, h. 13:00 Szelma1981
Okładziny bym przytulił do swojej M9A1
expert12320 04.06.2012, h. 16:36 expert12320
piękne ;D
SHADOW_olsztyn 06.06.2012, h. 21:08 SHADOW_olsztyn
Zna ktoś pistolet z podobnym tłumikiem ?