Daj cynk
Reklama

Aktualności

King Arms: nowości

Aktualności, 18.12.2008, h. 22:50, dodał: Promant
21

Firma King Arms zapowiedziała nowe produkty: replikę ASG AEG Galil MAR oraz magazynki 556 style, z oznaczeniami SIG ARMS, do serii M4.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma King Arms zapowiedziała, na swojej stronie, nowe produkty. Jest wśród nich kolejna replika z serii karabinów Galil: ASG AEG Galil MAR.

 

 

 

Nowa replika KA, podobnie jak Galil SAR, ma system EBB i atrapę lewostronnego selektora. Licencjonowane oznaczenia. Korpus wykonany jest z aluminium 6065, a pokrywa komory zamkowej, tłumik płomienia i inne części - ze stali. Chwyt przedni i pistoletowy wykonane zostały z nylonu. Gearbox posiada 7mm łożyskowanie.

 

 

Pozostałe nowości to magazynki mid cap i hi cap 556 style, z oznaczeniami SIG ARMS, do serii replik M4. Wykonane z tworzywa, w kolorze czarnym.

 

 

 

Hi cap ma pojemność 310BB, a mid cap 135BB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.kingarms.com 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ravenkan 18.12.2008, h. 22:55 Ravenkan
No cóż, wersja MAR mi się nie podoba... Ale ten Galil AR z plakatu - mniam ;]
Astonmarcin 18.12.2008, h. 23:04 Astonmarcin
sądzę podobnie jak kolega MAR jest brzydki (szczególnie chwyt)
AnR 18.12.2008, h. 23:05 AnR
A Risy? Gdzie sa risy?!
aciepk 18.12.2008, h. 23:33 aciepk
Risy do galila są u Łotyszów...
cardamon 18.12.2008, h. 23:46 cardamon
takie pytanie mam, repliki KingArms to do jakiej katerogi sie zaliczają I, II czy III ?
slipknotyk 19.12.2008, h. 01:28 slipknotyk
może mnie wzrok myli ale widzę połączenie 3 karabinków w tym modelu ale może mi się tylko zdaje aksu body,mag od emki i grip od g36?moim zdaniem najbrzydsza wersja z całej rodzinki.
KWIA_TEK 19.12.2008, h. 09:36 KWIA_TEK
Tak właśnie było. Galil-a stworzyło trzech inżynierów. Jeden przyniósł body od kałacha, drugi miał magazynek od eMki a trzeci znalazł w szufladzie grip od G36... Zwano ich "Inżynierowie z petrobudowy"
wojaktomek 19.12.2008, h. 09:37 wojaktomek
Galil MAR jest najbardziej kozacki z rodziny Galil.
Moses 19.12.2008, h. 10:42 Moses
"Tak właśnie było. Galil-a stworzyło trzech inżynierów. Jeden przyniósł body od kałacha, drugi miał magazynek od eMki a trzeci znalazł w szufladzie grip od G36... icon_smile.gif Zwano ich "Inżynierowie z petrobudowy""

Buahahaha, dobre
gryncek1 19.12.2008, h. 11:16 gryncek1
cardamon

Ceny w king arms nic Ci nie mówią?
luis 19.12.2008, h. 12:55 luis
Żydowska myśl techniczna wycisnęła z konstrukcji kbk AK, eMki i Giety to co najlepsze tworząc karabinki z rodzina Galil. Ot po prostu narodowa skłonność do dobrego interesu za niewielkie pieniądze:). Mi się Galile podobaja
Timonek 19.12.2008, h. 13:37 Timonek
Nawet Fajnie wygląda ten Galil MAR, chętnie bym go zakupił gdyby nie fundusze^^
happy666 19.12.2008, h. 16:54 happy666
Kurcze, mogli się postarać o tego jednego risa nad chwytem :/ Kwiatek, dobre, dobre Mam nadzieję, że nie zapomnieli o otwieraczu kapsli w kolbie
slipknotyk 19.12.2008, h. 17:59 slipknotyk
Tak właśnie było. Galil-a stworzyło trzech inżynierów. Jeden przyniósł body od kałacha, drugi miał magazynek od eMki a trzeci znalazł w szufladzie grip od G36... icon_smile.gif Zwano ich "Inżynierowie z petrobudowy" urocze aż mi w gardle zaschło:)
olek00 19.12.2008, h. 21:36 olek00
alternatywny wybór - 3 in 1- nie wiesz na co się zdecydować weź AEG Galil MAR
yakarov 19.12.2008, h. 22:20 yakarov
Wszystko pięknie z tym Galilem tylko czy oznaczenia nie powinny być w Iwrit?
@KWIA_TEK aleś gafę palnął....jak już przytaczasz prawdziwą historię, to nie kbk AK tylko Valmet Rk.62.
A szyny do MAR'a można łatwo wszędzie dostać, i nawet bardzo tanio.
Kondor220V 20.12.2008, h. 17:12 Kondor220V
Tak jak napisał yakarov Galil to przeróbka fińskiego Rynakokivarin.62. KWIA_TEK twoja historyjka nie jest śmieszna tylko żałosna... MAR mi sie specjalnie nie podobał, do czasu kiedy obejrzałem to
$3
pzdr;)
happy666 20.12.2008, h. 19:48 happy666
Kurcze, mógł bym tu przytoczyć cały artykuł ze strzału o galilu, ale co to by zmieniło. Przecież to był sarkazm skierowany do slipknotyka, no ale skoro wam się nie podoba ten humor, no cóż. Co nie zmienia faktu, że o wiele fajniej by było gdyby selektor przy chwycie nie był atrapą
slipknotyk 20.12.2008, h. 21:17 slipknotyk
taaa był bardzo uroczy płacze ze śmiechu do dziś ,nie chce się czepiać ,,kolegi,, ale szkoda ,że tak słabo rozkwitł...jak na swój zacny wiek
KWIA_TEK 22.12.2008, h. 14:18 KWIA_TEK
Mój żart jest żałosny. OK! Nie musi się podobać wszystkim. A w szczególności komuś kto interesuje się "Browarem i dziewczynkami" Natomiast Pan "slipknotyk" powinien trochę wyluzować. To co napisałeś kolego jest po prostu chamskie. Wesołych świąt Panom życzę. Mam nadzieję, że Mikołaj przyniesie wam pod choinkę trochę "luzu". Pozdrawiam.
slipknotyk 22.12.2008, h. 17:06 slipknotyk
sory Panie kwiatek za te chamskie słowa w ramach pokuty pójdę klęczeć na ,,kulkach,,grochu,thx za życzenia na pewno się wyluzuje natomiast Panu życzę zmiany poczucia ,,dobrego,, humoru.