Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości i ciekawostki

Aktualności, 16.12.2008, h. 22:18, dodał: Promant
23

Dboys: 3 in1 granatnik M203. RSOV: JG HK416 long. Madbull: PS90 adapter. KA: Atrapa lasera DBAL-I. Maruzen: Walther PPK/S 40th Anniversary. Austrian Airsoft TV: porównanie replik karabinów Fabrique Nationale.



 

 

 

 

 


 

 

 

 

Zapowiadany w jednym z poprzednich newsów produkt firmy Boyi: granatnik M203 "3 in1" znalazł się już w ofercie sklepu Ebaybanned. Dostępna jest wersja krótka lub długa. W komplecie wymienne montaże. Cena: 82USD. 

 

 

Sklep RSOV włączył do swojej oferty replikę firmy Jing Gong HK416 long, w wersji full metal.

 

 

Replika ze stałą kolbą i magazynkiem typu hi cap w komplecie. Cena: 145.77USD.

 

 

 

Zapowiadany niedawno produkt firmy Madbull: PS90 adapter - jest już oferowany przez producenta. Sugerowana cena detaliczna: 35USD.

 

 

ASG Shop oferuje pojemnik na aku produkcji firmy King Arms: atrapę lasera DBAL-I. Wykonana z tworzywa i metalu puszka posiada montaż na synę 20mm oraz dodatkową szynę RIS do montażu innych akcesoriów. Cena: 149.40PLN.

 

 

Jedna z nowych replik firmy Maruzen: Walther PPK/S 40th Anniversary, o którego zapowiedzi pisaliśmy w newsach, jest dostępny na stronie sklepu RedWolf Airsoft. Replika pistoletu rozsławionego filmami o Jamesie Bondzie posiada licencjonowane oznaczenia. W komplecie tłumik dżwięku i dodatkowe okładziny chwytu w kolorze kremowym. Materiał: tworzywo. Prędkość początkowa: 205fps [na HFC134A]. Cena: 165USD.

 

 

Austrian Airsoft TV opublikowała swoje kolejne video: porównanie replik karabinów Fabrique Nationale.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
pumbishon 16.12.2008, h. 22:25 pumbishon
My name is Bond....... Do airsoftu wprowadzić tajny wywiad i jest jak znalazł
c2aja 16.12.2008, h. 22:35 c2aja
A kto powiedział że takowego nie było;P
pumbishon 16.12.2008, h. 22:41 pumbishon
Nikt Ale ten jest drogi, słaby i z tłumikiem
Promant 16.12.2008, h. 22:49 Promant
W którym punkcie słaby? Na 134A każdy gaziak jest "słaby".
uzi43 16.12.2008, h. 22:54 uzi43
Kurde, teraz tylko czekam na to Hk w Polsce ale z kolbą SF
Gogin 16.12.2008, h. 23:10 Gogin
Dlaczego ta 90'tka wygląda ohydnie z dłuższą lufą od zwykłej wersji ? Staram sobie sam na to odpowiedź, ale nie potrafię .
KWIA_TEK 16.12.2008, h. 23:16 KWIA_TEK
Piękny ten Walther. Szkoda, że z tworzywa. Kolesie z Airsoft TV na trzaskali już tyle odcinków, niestety przed kamerami wciąż wypadają jak półgłówki Są nie przemakalni. Ale ma to swój urok
happy666 16.12.2008, h. 23:23 happy666
Co to za dziwne "oczko" w kolbie tego hk416? Takie fajne okładziny mogli by zrobić do 1911 a'la kość słoniowa
Kamil 16.12.2008, h. 23:24 Kamil
Walther naprawdę śliczny. Na specshopie jest "zwykła" wersja (tzn bez tych okładzin kremowych itp) za 450zł.
Ostatnio na Afgaraqu robiłem za zamachowca, bardzo brakowało mi takiej zabaweczki
rostal 16.12.2008, h. 23:31 rostal
happy666 to otwór na ucho (QD) zawieszenia taktycznego.
Uber_Soldat 17.12.2008, h. 01:36 Uber_Soldat
Miałem kupowac na wiosnę tego PPK ze specshopu, jednak poczekam, śliczne to maleństwo.
A kolesie z AATV do telewizji pasują jak pięśc do nosa, ale podobają mi się ich porównania i recenzje.
Prezes_____ 17.12.2008, h. 07:50 Prezes_____
35$ za przedłużke do p90 plus precka, taniej wychodzi samemu zrobić
Major Mielonka 17.12.2008, h. 08:21 Major Mielonka
Czy kamuflaż na ubrankach tych panów to nie przypadkiem CamoGrom?

Walther przyzwoity, jednak w przybliżonej cenie można dorwać Maruiowskiego Mk23-nie dość że ma tłumik, to jeszcze latarkę IMO trochę lepszy.
Scalak 17.12.2008, h. 08:26 Scalak
ich language jest scaaaary
Chyba powinni podkładać... tekst w swoich filmikach
Sushi.50 17.12.2008, h. 08:57 Sushi.50
Ten kamuflarz to zapewne Multicam, a jeżeli Camo Grom jak to nazwałeś to Multicam to masz rację ja tam tych ziomków z AATV bardzo lubie
Striker 17.12.2008, h. 09:13 Striker
Walther wygląda świetnie.
P90 powinien jednak zostać z krótką lufą... Jeśli ktoś lubi ozdóbki, może sobie dodatkowo rozwiesić na nim lampki. Idą święta w końcu
WUZI 17.12.2008, h. 11:11 WUZI
Czekolada wygrała xD
Bodzio90 17.12.2008, h. 11:24 Bodzio90
HK 416 - cud, miód, malina
mackieiwicz 17.12.2008, h. 13:10 mackieiwicz
''...Promant
W którym punkcie słaby? Na 134A każdy gaziak jest "słaby". ...''
- Nie zgodze się z tym moja Berteka smiga na 134a przyzwoicie i Socomy kumpli z ekipy tez smigaja bardzo dobrze nawet......
Pies 17.12.2008, h. 14:34 Pies
Według mnie p90 z tą przedłużką wygląda paskudnie. Taniej wyjdzie kupić tłumik i w nim ukryc precrure a bedzie IMO o nieba ładniej. A takiego Walhterka chętnie bym sobie sprawił - tylko jakoś nigdzie na forum nie znalazłem info o PPK. A porównianie spoko - jak zwykle z austriackim poczuciem humoru
Rainbow 17.12.2008, h. 19:39 Rainbow
Fajny ten Walther ma BB ?
majkel19milacz 17.12.2008, h. 20:56 majkel19milacz
w sam raz na milsimy z agentami
Promant 17.12.2008, h. 21:45 Promant
Efektywność na danym gazie zależy od wielu czynników; ciężaru zamka, konstrukcji repliki itp. Ale generalnie 134A jest słabym gazem.