Daj cynk
Reklama

Aktualności

ARES PGM Sniper

Aktualności, 16.12.2008, h. 21:33, dodał: Promant
38

Replika ASG karabinu snajperskiego PGM firmy ARES jest już dostępna w ofercie sklepu Airsoft GI. Opublikowano również szczegółowe zdjęcia tej repliki.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replika ASG karabinu snajperskiego PGM Mini Hekate, firmy ARES, jest już dostępna na stronie sklepu Airsoft GI. Cena: 1400USD.

 

 

Opublikowano również nowe, szczegółowe, zdjęcia tej repliki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftgi.com

www.airsoftnews.fr

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Brenten 16.12.2008, h. 21:38 Brenten
WOW! Wygląda jakby mógł rozwalać czołgi Piękny.
rafcio21 16.12.2008, h. 21:47 rafcio21
Jak na mój gust trochę biednie wygląda. Szczególnie ta kolba
MarineSlupsk 16.12.2008, h. 21:47 MarineSlupsk
Cena również jest WOW! . Jednak co prawda to prawda - piękny.
Gogin 16.12.2008, h. 21:48 Gogin
Brenten - szkoda słów .

Nie wiem czy tak ostry wygląda, ale ta lufa musi być iście "wolno pływająca" jak w niektórych pistoletach...
SHOGUN_YAMATO 16.12.2008, h. 21:53 SHOGUN_YAMATO
Orginał proszę $3

Na pierwszy rzut oka jest chyba identyczny
Pasti 16.12.2008, h. 21:59 Pasti
Luneta przypomina IORa . Piękny, ale to ciągle gaziak.
WolfHeart 16.12.2008, h. 22:00 WolfHeart
Jest po prostu prześliczny. Nie jestem specem od Hecate, ale na pierwszy rzut oka wygląda bardzo dobrze
Dzwonek 16.12.2008, h. 22:01 Dzwonek
Śmieszne rozwiązanie, składana kolba w karabinie snajperskim o.O
Widać, że bardzo fajnie wykonany.
Tuksiak 16.12.2008, h. 22:01 Tuksiak
Bardzo Panie i Paniowie ładna replika. Już za sam wygląd IMHO warta swojej ceny.... Ech...
Dzwonek 16.12.2008, h. 22:03 Dzwonek
I jeszcze: o co chodzi z tą dziwną budową magazynka ? Coś tam jest specjalnego, czy po prostu tak zrobiony ?
pumbishon 16.12.2008, h. 22:06 pumbishon
~SzymonDzwonczyk

A co w tym śmiesznego?? A L96 i pochodne?
Dzwonek 16.12.2008, h. 22:08 Dzwonek
Miałem na myśli ogół składanych kolb w snajperkach. Czy to wogóle ma zastosowanie (z góry przepraszam, jeśli temat już był poruszany) ?
Wyborowiec 16.12.2008, h. 22:10 Wyborowiec
Co tam L96 nawet M200 ma kolbę zsuwaną do transportu przypominam M200 to jest broń o kalibrze 12,7x99
Wyborowiec 16.12.2008, h. 22:13 Wyborowiec
składana kolba w snajperce ma ogromne zastosowanie ponieważ do transportu lepiej zawsze złożyć kolbę niż odczepiać lufę
Wyborowiec 16.12.2008, h. 22:15 Wyborowiec
co kolby do w M200 no to nie jest ona raczej dla użytkownika ponieważ po zsunięciu nie przeładujesz go że tak powiem zablokujesz 4-takt
javelin 16.12.2008, h. 22:23 javelin
Kurde, ludzie - w "snajperkach" kolba nie jest składana po to, zeby walczyć w CQB (zresztą karabinach szturmowych też nie do tego służy) tylko po to, zeby broń w transporcie zajmowała mniej miejsca.

A budowa magazaynka jest po to taka a nie inna, zebyś mógł sobie tanio kupić np. 3 "moduły" z kulkami zamiast całych magów i podczas walki wymieniać tylko te moduliki. Oczywiście dochodzi tu kwestia "gazożerności" itp, ale myślę że na jednym nabiciu gazem "maga-matki" można wystrzelić ze dwie "wkładki" z kulkami.
pumbishon 16.12.2008, h. 22:27 pumbishon
Nie wiem jak Ty ale ja nie zauważyłem by ktoś twierdził, że po to są składane kolby....
Promant 16.12.2008, h. 22:33 Promant
Co by nie pisać - Hekate na pewno jest bliższy wyglądem oryginałowi niż ten nieszczęsny DSR1 ARESa.
lemonzawodowiec 16.12.2008, h. 22:51 lemonzawodowiec
"M200 to jest broń o kalibrze 12,7x99"

WTF? M200 jest na .408 i .375.
Kacper_ol 16.12.2008, h. 23:26 Kacper_ol
Pasti, luneta na 99% jest to replika lunety Leupold M1
Replika HEKATE przepiękna
wozzie33 16.12.2008, h. 23:33 wozzie33
cudo, kliber pewnie z 12,7mm
kamera 16.12.2008, h. 23:36 kamera
Proponuje obejrzec testy zrobione przez AA, odrazu przestaje sie mowic WOW i jaki piekny.
cassius 16.12.2008, h. 23:49 cassius
Mi tam najbardziej sie ze wszystkiego podoba luneta. Troche jak z Crysisa
Promant 17.12.2008, h. 00:05 Promant
Kamera:
to AATV zrobiło już testy Hekate? Kiedy? Bo jakoś mi umknęło na ich stronie.
kamera 17.12.2008, h. 00:44 kamera
Promant nie musialo robic testow PGM, zeby go de facto przestowac. Nie chce nikogo urazic, ale majac do dyspozycji testy DSR-1 $3 i wiedzac, ze ARES wykorzystuje w tej chwili dokladnie ten sam system we wszystkich swoich replikach gazowych krabinow wyborowych (zreszta kiedy ma sie ich tak nie wiele w swojej ofercie, a na dodatek wszystkie sa do siebie bardzo zblizone to nic dziwnego) to raczej nie jest naduzyciem, ze wszystkie wady konstrukcyjne tego systemy jakie pojawily sie u DSR-1 beda objawiac sie tak samo w PGM. Niestety, ale wiadomo tez, ze ARES nie zmodyfikowal bi-poda, a co za tym idzie nie usunal jego wad konstrukcyjnych; wiadomo takze ze prace nad DSR i PGM toczyly sie w tym samym czasie i przy wykorzystaniu jednej linii produkcyjnej, a co za tym idzie przy wykorzystaniu tych samych materialow, tych samych technologii i podobnego planu calej konstukcji, wiec mozna z 99%pewnoscia orzec, ze 90%makamentow DSR-1 bedzie takze mankamentami PGM. To naprawde nie bylo takie trudne jak sie wydawalo
Pozdrawiam i doceniam liczne i ciekawe newsy.
SHOGUN_YAMATO 17.12.2008, h. 00:50 SHOGUN_YAMATO
Nie... Mini-Hecate (czyli to co jest na fotkach) ma kaliber .338 lapua Magnum (8.6x70 mm).
Prezes_____ 17.12.2008, h. 07:51 Prezes_____
Jak dla mnie to wygląda jak pancerzownica z II wojny xD, ale ogólnie piękna
Promant 17.12.2008, h. 10:07 Promant
Kamera, wróżenie z fusów też nie jest trudne.

Może ten Hekate powiela błędy z DSRa, ale "może" to trochę za mało. Jak ktoś go przetestuje i zrobi recenzję - niekoniecznie AATV - to będzie można oceniać: negatywnie lub pozytywnie. A na razie to tylko zgadywanka.

Każdy producent znany z dobrych replik ma na swoim koncie także jakąś totalną kiszkę. Ale to jeszcze nie znaczy, że wszystko po niej musi być kiepskie. O tym jak będzie dopiero się przekonamy.
kamera 17.12.2008, h. 10:14 kamera
Promant to nie jest wrozenie z fusow. Pewnym jest to, ze ARES zastosowal dokladnie ten sam system GBB co w DSR wiec wszystkie problemy zwiazane z "napedem" ktore wystapily w DSR musz takze wystapic w PGM. Co do reszty rzeczy, ktore napisalem to sa to oczywiscie przypuszczenia, tylko, ze wyjatkowo prawdopodobne.
Reka 17.12.2008, h. 10:35 Reka
Pięęęęękkkknyyy... ale kasowo poza moim zasięgiem - przynajmniej póki co.
Promant 17.12.2008, h. 11:03 Promant
Kamera, ja nie twierdzę, że nie możesz mieć racji, ale nie odsyłaj ludzi do testów innej repliki żeby ocenić tę konkretną. Jeśli błędy zostaną potwierdzone to będziesz mógł tak napisać. Teraz możesz najwyżej stwierdzić: "przypuszczam, że...". I tyle.
Mamut 17.12.2008, h. 14:12 Mamut
Tak jak napisał Gogin. Ciekawe jak się zachowuje lufa w czasie strzelania. Przy takim rozwiązaniu, żeby się nie gibała, musiałaby być osadzona w gnieździe z hartowanej stali, sama lufa zresztą też musiałaby być hartowana.
Ostatni Cyc 17.12.2008, h. 15:45 Ostatni Cyc
Mamo, tato! Już święta ;].
adid 17.12.2008, h. 19:01 adid
Coś dla tych co wzorują się na GROMie ;]
majkel19milacz 17.12.2008, h. 20:40 majkel19milacz
cena zbyt wysoka aaale... pomarzyc mozna
ANAKONDA 18.12.2008, h. 08:05 ANAKONDA
Ładny. Ale cena z kosmosu wzięta.
HanS_89 26.12.2008, h. 23:28 HanS_89
Mamut lufa jest specjalnie tak zaprojektowana żeby się "gibała". Jest to lufa pływająca. Wyjątkowo cięzka w porównaniu z innymi. Lufa ma drgać razem z pociskiem, zapobiegając odbijaniu się go od jej przewodu.