Daj cynk
Reklama

Aktualności

Coś pod choinkę

Aktualności, 15.12.2008, h. 23:49, dodał: Promant
59

Nie tylko dla Pań? Być może. 450fps i kaliber 8mm - to poważne atuty. Nawet jeśli na kolbie widnieje słodki kotek, a kolory repliki sugerują raczej żeńskiego użytkownika.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprawdzie nie mieszkamy w Azji, jednak również u nas sporo jest miłośników małego, niepozornego kotka. Sklep RedWolf Airsoft przygotował customową replikę gazowego shotguna 8mm, którą każdy fan Hello Kitty powinien mieć w swojej kolekcji. Customowy jest nie tylko paintjob, replika ma podniesioną prędkość początkową, z 350fps w stocku, do 450fps. Można powiedzieć, że w CQB shotgun się sprawdza, a i kolorystyka repliki nie ma większego znaczenia - jednakże z taką prędkością BB - CQB odpada. Replika waży 3200g. Długość: 960mm. Pojemność magazynu: 42BB 8mm. Cena: 538USD.

 

 

Tak więc: jeśli nie wiecie co kupić dziewczynie pod choinkę, albo chcecie uzupełnić już posiadany prezent efektownym dodatkiem - RedWolf Wam to umożliwi :). Swoją drogą: kiedy powstanie moda na repliki z Kubusiem Puchatkiem? Europa powinna odpowiedzieć na falę mody Hello Kitty i rozpocząć własną modę: na repliki z wizerunkiem misia o małym rozumku. Fani Puchatka łączcie się!  

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kamil 15.12.2008, h. 23:53 Kamil
To jest chore.
Levy 15.12.2008, h. 23:54 Levy
Kajor....widziałeś to....


dobra...pewnie już dawno masz
Rataj 15.12.2008, h. 23:59 Rataj
przeginka.....no ale ... kajor....
Wolfi 15.12.2008, h. 23:59 Wolfi
Promant ma rację .. Ja chcę coś z kubusiem puchatkiem. taka replikę bym kupił/pomalował i nawet czasem na niedzielnych 'jebankach' bym sobie postrzelał.
kydrys 16.12.2008, h. 00:02 kydrys
To jest słłłłiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit!
Karol_K 16.12.2008, h. 00:03 Karol_K
Czy to jest róż Mountbattena? Do działań o świcie powinnien sie nadawać znakomicie
Okota 16.12.2008, h. 00:03 Okota
wilk i zajac na kalachu.... ech....
NU pagadi!!!!!!!!!!111
noah 16.12.2008, h. 00:19 noah
Hello Kitty :*
Dalej 16.12.2008, h. 00:22 Dalej
Zabawne, na Warriorze ostatnio dziewczyny myślały nad semi-klanem tylko dla lasek, róż i hellokitty mus
KWIA_TEK 16.12.2008, h. 02:23 KWIA_TEK
Panowie! Jeden by chciał z Uszatkiem inny z Wilkiem i Zającem... A co to za problem, ja pytam? Wystarczy kupić "chinola", trochę farby w spraju i znaleźć zdolnego graficiarza, który pod nasze dyktando pokoloruje gdzie co trzeba. Kalkomanię z ulubionym bohaterem można nakleić samemu.
kagain 16.12.2008, h. 06:29 kagain
piękne xD
biper911 16.12.2008, h. 09:15 biper911
Wybaczcie za skojarzenie, ale towygląda jak wielki wibrator... wibrator z 450fps. Brrr !
Bagietka 16.12.2008, h. 09:25 Bagietka
heheh , no porazka ..... producentom naprawde sie chyba nudzi
0L0 16.12.2008, h. 09:39 0L0
Kiedy zrobią w teletubisie?
Promant 16.12.2008, h. 09:45 Promant
Teletubisie nie są koszerne
HeadcrushCZ 16.12.2008, h. 09:51 HeadcrushCZ
HELLo Kitty rlz!!!
to wyście nie widzieli ostrej wersji AR15 w wersji hello kitty? xD
25tomek 16.12.2008, h. 10:08 25tomek
Polska wersja powinna być z Misiem Kuleczką ale i tak jest to shotgun idealny do taktyki różowej
Amfanatik 16.12.2008, h. 10:50 Amfanatik
omfg....
Oshii9 16.12.2008, h. 11:34 Oshii9
"a masz ty niedobry wrogu, pif paf"
Ragi 16.12.2008, h. 11:46 Ragi
Hello Kitty must die!!
Foka 16.12.2008, h. 11:51 Foka
Nie znacie się. To jest replika do walki na pustyni. Nie przez przypadek SAS w czasie II wś malował Landrovery na różowo, a dziś GROM używa "różowych" NFMów
Strzygoń 16.12.2008, h. 12:03 Strzygoń
Sas malował Landrovery na rózowo w trakcie kofliktu w zatoce ...ale te gwiazki ....i wizerunek "kota" ...cięzko mi będzie zasnąć ... Przy okazji Ar15 $3
GunneR2oo6 16.12.2008, h. 12:40 GunneR2oo6
450 fps i 8mm jako broń CQB (jednak dla niektórych im więcej bólu tym lepiej ) i to jeszcze w takich chorych barwach ? Nie no tylko "pogratulować" twórcom.
Jeszcze by dało rade patrzeć na to coś gdyby była to wersja ze Świętym Mikołajem
I całe szczęście, że to custom więc niewielu skusi się na takie coś co może ograniczy u innych ból i siniaki
Ghost_pl 16.12.2008, h. 12:50 Ghost_pl
Piekny Będzie pasował mi do Torebki i Szpilek
Skwaru 16.12.2008, h. 12:56 Skwaru
mi sie podoba mógł bym mieć takiego
(nie jestem jakis inny )
Kajor 16.12.2008, h. 13:11 Kajor
Zauważyłem. Ślinka leci, ale nawet na Hello Kitty nie wydam 540 zielonych...
Kałach jest już w fazie malowania
Ostatni Cyc 16.12.2008, h. 13:36 Ostatni Cyc
Zgiń przepadnij szatanie ;]!
Jak już mowa o tym to ja bym chciał z Pedo Bear'em chociaż Chuckiem Norrisem też bym nie pogardził.
majkel19milacz 16.12.2008, h. 13:47 majkel19milacz
to asg czy jakis #@$%! bal maskowy !?
gryncek1 16.12.2008, h. 13:52 gryncek1
Kici, kici...
gadzinka 16.12.2008, h. 14:15 gadzinka
Ja che z tele tubisiem!
cziman 16.12.2008, h. 14:26 cziman
Obstawiam że niedługo wyjdą kałachy z czesiem..
Placek 16.12.2008, h. 14:52 Placek
Ja poczekam na wersje z Brucem Lee. Jak tylko wychodzi kupuję wszystkie egzemplarze;]
_majster_ 16.12.2008, h. 15:04 _majster_
matko bosko.... to jest walka "na debila" - przeciwnik myśli ze użycie takiej giwery to czysty absurd i nikt o zdrowych zmysłach tego nie zrobi - a tu bum
ZeeMike 16.12.2008, h. 15:47 ZeeMike
sŁitaŚśśŚna rEpLicZkA!1!!!1 A tak serio - ręce opadają...
Prezes_____ 16.12.2008, h. 16:01 Prezes_____
Napewno ta odpowiedź już padła i napewno się jeszce powtórzy:
JAKI ŻAL, a tak szczerze to replike z ironmenem bym bardzo chciał xD
volf13 16.12.2008, h. 16:18 volf13
Kitty!
A swoją drogą to chcem dostać taki z wiserunkiem Pokahontaz
WUZI 16.12.2008, h. 16:39 WUZI
A ja chce z Larą Croft albo karykaturą M. Schumachera. $3 to jest dopiero słitaśśśśśśśśśśś(...)śśśśśn333, i ta gustowna skarpeta na kolbie xD
HeadcrushCZ 16.12.2008, h. 16:59 HeadcrushCZ
wy sie nie znacie... na różowej taktyce:)
pomyślcie:
Wyskakujecie nagle zza rogu budynku a tu kolo to Was mierzy z minimi.
chwila kontemplacji - i kolo czołga się ze śmiechu!
a Wy - niczym żołnierz SPCECNAZu walniecie mu kulke/przypiepszacie mu kolbą xP
i co?
kolejny element wroga "is history"
Garrison 16.12.2008, h. 18:08 Garrison
Ja tam tylko czekam na jakąś emkę (chociaż bardziej podobne to jest MP40) ozdobioną Kapitanem Bombą
volf13 16.12.2008, h. 18:12 volf13
z resztą kolor kolorem ale walory bojowe to ma xD
lemonzawodowiec 16.12.2008, h. 18:42 lemonzawodowiec
Czekamy na Czechów z ich Krtkiem i Sąsiadami

A żeby wpasować się stylem do przyrządu widocznego na zdjęciach:
"Piękne fotki, a jeszcze piękniejsza osóbka na nich :* Daję maxik i liczę na rewanżyk :* "
Archnot 16.12.2008, h. 22:29 Archnot
To ja w takim razie proponuje coś narodowego- (nasza odpowiedź na to coś różowe) Reksia, bądź gąskę Balbinkę. A ponad to tak chciałbym przypomnieć o: De gustibus non est disputandum
Manis 17.12.2008, h. 10:14 Manis
To jest niezłe:p Ciekawe kiedy zrobią z Leszkiem albo Jarkiem
Xie 17.12.2008, h. 11:08 Xie
Landrovery na różowo - to rozumiem. Ale to nie był róż majtkowy....
Ten hello kitty nawet mnie bije na głowę.
DELTA_FH12 17.12.2008, h. 11:15 DELTA_FH12
Może zamiast narzekać na kolor należy zadać sobie pytanie : a może kupie , przemaluje i będę miał SHOTGUNA gazowego 8mm i 450fps ?
Kogo będzie potem obchodzić że kiedyś był różowy ?
Failaps 17.12.2008, h. 15:40 Failaps
Najpierw karabin-ryba, teraz "róshoffy" shotgun z kotkiem, ten świat schodzi na psy^^
Zastanawiam się co będzie dalej, wpadłem w doła, jak to ujrzałem ;d
maxeush 17.12.2008, h. 16:39 maxeush
i luv it
FishHunter 17.12.2008, h. 16:42 FishHunter
Urocze :] Doprawdy :] Chciałbym oberwać z czegoś tak słodkiego :>
Gapis 17.12.2008, h. 18:36 Gapis
nie ma co, smieszne i ciekawe :]
Gekon_1 17.12.2008, h. 20:52 Gekon_1
Kto z was to kupuje ??
Mtz* 17.12.2008, h. 21:11 Mtz*
aż chyba kupie dla mojej dziewczyny na urodziny;]
senkuPH 18.12.2008, h. 19:45 senkuPH
Kupie mojej kochanej:D
roquel 18.12.2008, h. 21:37 roquel
O zgrozo!
slipknotyk 19.12.2008, h. 18:45 slipknotyk
to jest ..... straszne....dobrze ,że nie dali na kolbę teletubisiów lub innego paskudztwa
Skwaru 20.12.2008, h. 08:52 Skwaru
tak mi się podoba ze pomyśle nad kupnem
mundur AT i różowy shotgun xD
kosafj 20.12.2008, h. 16:06 kosafj
O kutwa! Różowy kotecek niejest łagodny!
mackieiwicz 20.12.2008, h. 22:38 mackieiwicz
Różowiutki siniaczek po różowiutkiej kuleczce wystrzelonej z różowiutkiej broni....;p Żalllllllll....przez coś tak żenującego ASG staje się właśnie tylko zabawą dla dzieci a nie tym czym tak na prawde jest ...;/