Daj cynk
Reklama

Aktualności

Naświetlacz kulek do GBBR

Świat, 30.05.2012, h. 11:20, dodał: Promant
23

Sklep EBairsoft oferuje naświetlacz kulek przeznaczony do replik GBBR.



Rynek akcesoriów ASG przesycony jest produktami dedykowanymi do AEGów. Jednak wielu z nich nie da się zastosować również w replikach GBBR. Najczęściej wynika to z innej konstrukcji replik gas blow back

Tym razem produkt, który przeznaczony jest do "gaziaków" i nie można go użyć w większości replik elektrycznych. 

Sklep EBairsoft oferuje naświetlacz kulek, w formie fałszywego tłumika dźwięku, dedykowany właśnie do replik GBBR.

 

 

 

 

 1.jpg

 

 

 

Zasilany czterema bateriami typu AAA (w komplecie), BG BD0478 ILLUMINATION Silencer, posiada aluminiową obudowę i uruchamiany jest przyciskiem. Naświetlacz przystosowany jest do gwintu 14mm"-". Cena: 34.95USD. 

 

 

 

 

 2.jpg

 3.jpg

 

 

 

 

 

Źródła:

www.ebairsoft.com

www.popularairsoft.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
lukemj 30.05.2012, h. 11:46 lukemj
Dlaczego niby to ma się nadawać tylko do GBB a nie do AEG? skoro to i tak osobna konstrukcja naświetlająca lecącą kulkę zakładana na taki sam tłumik ognia??? chyba że włącza się np przy blow-backu a nie po pwykryciu kulki co było by mega głupie... Jak znam życie to pewnie robienie kolejnego bubla "tylko do" żeby sciągnąć dodatkowo kasę.
a nie jest czasem tak, że w momencie odczucia blowbacku, czyli cofnięcia suwadła tudzież odpowiednika, to kulka jest już poza lufą? Wtedy mechanizm tego naświetlacza oparty właśnie o to byłby spóźniony i cała impreza o kant d**y potłuc.Jest guzik, czyli naświetlanie jest pewnie cały czas po włączeniu. Ciekawe że na spisie zakazanych replik, nie ma nic z serii ak ;p

a w ogóle, to są dostępne precyzyjne naświetlane kulki cięższe niż 0,23g? Kiedyś nie było dostępnych, a te 0,23g były za lekkie niemal do każdej repliki powyżej 360fps.
Mendi 30.05.2012, h. 11:53 Mendi
ogólnie trąci mi to kolejną sciemą bo jedyne co tam może być GBB to większa wytrzymałość na wstrząsy a co za tym idzie był by do AEGa jeszcze lepszy a nie przeciwskazany :D
lukemj 30.05.2012, h. 11:55 lukemj
dokładnie. poza tym cena dosyć znośna, jeśli będzie hulać na aegu to super - w nocy będzie wiadomo żeby strzelać tam, gdzie się zielony świecący sznurek zaczyna ;D
Mendi 30.05.2012, h. 12:00 Mendi
Do GBB może być bo np. jest mniej czuły na drobinki skroplonego gazu lecące w okolicy kulki i precyzyjnie naświetla tylko pocisk. Nie sądzę, żeby był włączony non stop.
hindus 30.05.2012, h. 14:26 hindus
@Mendi
Są Madbule Dark Knight 0,25. Kulki bardzo dobre, lecą tak samo dobrze jak normalne Madbule 0.25 a i cena bardzo znośna.
GZ 30.05.2012, h. 15:41 GZ
poiu007 30.05.2012, h. 14:32 poiu007
Swietna rzecz. Ostatnio kumpel mi o tym opowiadał i rozkminiał " co to za fajna rzecz, że przy wystrzale wygląda jak płomień z lufy":D
thonet 30.05.2012, h. 15:32 thonet
sciema z tym, że tylko do GBB, zwykły chwyt marketingowy, a producent tego gadżetu zapomniał, że na świecie są ludzie myślący-Polacy :D. Z tego co widzę na przekroju, to cały mechanizm naświetlacza jest wpakowany w tłumik i na 99% naświetlanie jest w trybie ciągłym po włączeniu zasilania...tak więc spokojnie może być do AEG
GZ 30.05.2012, h. 15:40 GZ
Używam zwykłego naświetlacza (w formie tlumika) Big-Dragon czy ACM, zależy jak kto nazywa, ważne że od skośnookich.
Działa na wszystkich moich AEGach jak i gazówkach, z BB i bez BB.
Nigdy, powtarzam przenigdy nie było jakiegokolwiek problemu na gazówkach, wszystki kulki na auto (a moje MP7 KWA ma niesamowity ROF na wyższym ciśnieniu) ładnie naświetla.
Traker 30.05.2012, h. 16:36 Traker
Nie musi śwwiecić cały czas, przecież to nie problem załadować tam jakiś transoptor szczelinowy...
Alex99 30.05.2012, h. 16:48 Alex99
Taa tylko ze na Specshopie jest takie coś do EBB :D tylko że nie idzie to przez taki tłumik tylko specjalna komora Hop up jest
Masz na myśli komorę Madbula do M`ek AEGów, bo nic innego nie znam.
GZ 30.05.2012, h. 17:46 GZ
Dokładnie
Alex99 30.05.2012, h. 18:06 Alex99
walekval 30.05.2012, h. 17:51 walekval
Znajomy sam robi nawietlanie w komorze. Koszt 10zł. Na Bornym można było zobaczyć w jego AK.
a w komorze niedosyc ze lepiej sie naswietli bo dłuzej to jeszcze taniej i wogole lepiej ;)
virusotron 30.05.2012, h. 18:08 virusotron
asas 31.05.2012, h. 11:02 asas
A ja chyba wiem o co chodzi z tą nazwą. Wcale nie znaczy ona, że naświetlacz jest TYLKO do replik GBBR ale oznacza, że jest on RÓWNIEŻ do replik GBBR. Czym miałby się niby różnić od wersji tylko do elektryków?
Mniejszą/zerową podatnością na niskie (ujemne) temperatury wywoływane przez gazy używane do napędzania replik oraz większą wytrzymałością, wydaje mi się że BlowBack w karabinkach GBBR może po dłuższym czasie zniszczyć delikatny układ (choćby żaróweczkę, która naświetla kulki) odpowiedzialny za naświetlanie kulek.
To oczywiście moja teoria i może nie pokrywać się z opinią innych, bardziej doświadczonych w temacie naświetlaczy.
Zwłaszcza że na produkcie pisze "Do ont instal this on the following types of gun.. i AEG itd"
lukemj 31.05.2012, h. 14:57 lukemj
Mój błąd, nie dojrzałem. :-)
asas 01.06.2012, h. 07:13 asas
Radula 03.06.2012, h. 14:49 Radula
I na ch*j takie coś...
Może producent dopisze że dodaje realizmu?
"Taktyczn naświetlacz kulek fluorescencyjnych w kształcie tłumika dodający realizmu podczas rozgrywek"
wg. mnie jest to bez sensu...
mehrnussdagon 25.07.2012, h. 17:50 mehrnussdagon
I po co to komu ...