Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 30.05.2012, h. 10:44, dodał: Promant
24

Kompensator Building fire do replik gas blow back pistoletu Glock17 i Glock19.



Zwykle słyszy się opinie, że Glock'a nie da się udziwnić. Jego zwarta budowa tworzy zamkniętą całość jako kompletny design. Z drugiej strony zdarzają się osoby znudzone kanciastą monotonią pistoletu, nie bez powodu nazywanego "klockiem". 

Tym razem ciekawostka z gatunku rzeczy dziwnych, ale, jak wszystko, także znajdujących swoich zwolenników. Czy do Glock'a pasuje masywny kompensator? Czy potrzebna mu dluga szyna RIS pod lufą? I wreszcie: czy nadaje mu groźny, drapieżny wygląd, czy raczej śmieszny? Oceńcie sami.

 

Sklep RSOV oferuje na swojej stronie kompensator Building fire do replik gas blow back pistoletu Glock 17 i Glock 19.

Kompensator kosztuje 20.99USD. 

Niestety nie podano szczegółowo do replik jakich producentów pasuje ten produkt.

 

 

 

 

1.jpg

 

 2.jpg

 

 3.jpg

 

 4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.rsov.com

www.popularairsoft.com

Ocena wszystkich (2.67, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Cormnick 30.05.2012, h. 10:56 Cormnick
Moim zdaniem wygląda... Obrzydliwie. Pozatym jak to zmieścić w kaburze??
szymucha2353 30.05.2012, h. 10:58 szymucha2353
Może zaczną produkować jeszcze obrotowe szyny ris, montaże do lunet, granatniki, trójnogi i uchwyty do papieru toaletowego (taktycznego z evike)? Robią z glocka następną lalkę barbie dla dużych chłopców.
seger 30.05.2012, h. 11:12 seger
Są już obrotowe szyny RIS :)
Do glocka? Bo tylko do m4 widziałem :D
szymucha2353 30.05.2012, h. 11:16 szymucha2353
Do glocka bym chętnie zobaczył :)
MyN3 30.05.2012, h. 14:15 MyN3
S.A.S 30.05.2012, h. 11:19 S.A.S
nice, nareszcie będę miał tłuczek do mięsa :P
Akurat ten się nie bardzo nada na tłuczek :P
-Otto- 30.05.2012, h. 14:01 -Otto-
wrona001 30.05.2012, h. 11:28 wrona001
Praktyczne jak opiekacz do masła
seger 30.05.2012, h. 11:37 seger
Nie no obrotowe risy ale do emki :P
pidzejfat 30.05.2012, h. 13:12 pidzejfat
Na M203 jak znalazł...
xasistis 30.05.2012, h. 13:37 xasistis
Górne żebrowanie powinno być (o ile nie jest, bo na powyższych zdjęciach tego nie widać) zakończone w/g standardu MIL-STD-1913, co by i tam można było cosik zamontować, choćby i kolimator :)
Xas zastanów się jeszcze raz co napisałeś. jak mozna zakładać cokolwiek na szczeliny odprowadzajace gazy.
arend 30.05.2012, h. 15:45 arend
W wersji ostrej, oczywiście - to kompletny bezsens.
Pisałem z uśmiechem, w zamyśle na temat tworzenia choinek z airsoftowych replik.
xasistis 30.05.2012, h. 16:05 xasistis
HaryWalker 30.05.2012, h. 13:58 HaryWalker
A mi się podoba.
arend 30.05.2012, h. 15:43 arend
Pasuje do wszystkich klocków w których szyna szęha końca szkieletu. (czyli chyba wszystkich cez integralnego kompensatora). da się wsadzić też na cymowego elektrogloka (TMoswkiego niemam więc niemam jak sprawdzić).
Uwaga jedna: co za idiota wsadził tam śribki z ostrą końcówką. Trzeba zakładać podkładdki żeby nie kaleczyło szkieletu Glocka.
Brick 30.05.2012, h. 18:05 Brick
Nie podoba mi się. Wolę Glocka bez niczego.
Pritcher 30.05.2012, h. 23:14 Pritcher
Zaraz, 8 śrub, na taki kawałeczek? Sporo. A kompensator, no cóż, przerośnięty trochę, sporo ma tych żeber. Jak ktoś wcześniej wspomniał, do M203 jak znalazł.
eMBeKa93 31.05.2012, h. 00:13 eMBeKa93
Tarka do zeschniętej skóry na piętach, innego zastosowania do tego nie widzę.
Miksus 31.05.2012, h. 18:38 Miksus
To jeszcze nic.Widziałem gdzieś taktyczky kubek z szynami ris,kolimatorem,laserowym wskaźnikiem celu i rączką taktyczną.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PuCtZC9S9hc
haha :P
Czarex1324 16.07.2012, h. 08:50 Czarex1324
haha :P
Czarex1324 16.07.2012, h. 08:50 Czarex1324
haha :P
Czarex1324 16.07.2012, h. 08:50 Czarex1324
Radula 03.06.2012, h. 14:43 Radula
To ja już wole kloca...
Yfronus 04.06.2012, h. 17:03 Yfronus
A mi się podoba.