Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości

Aktualności, 15.12.2008, h. 23:23, dodał: Promant
37

Silesia Factory: konwersja do replik M4. ARES: ASG AEG SR-25L M110 SASS. RedWolf Airsoft: Marushin G21 Dual Maxi GBB (8mm). A.C.M. Masada: video.



 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Firma Silesia Factory poinformowała nas o, opracowywanym obecnie, nowym produkcie: konwersji do replik AEG M4. Na zdjęciach przedstawiono gotowy już prototyp. Produkt trafi wkrótce do oferty na stronie firmy SF.

 

 

Konwersja wykonana jest z aluminium. W komplecie znajduje się foregrip, przedłużenie lufy zewnętrznej i tłumik płomienia. Przewidywana cena: 220PLN.

 

 

Konwersja opracowywana była z użyciem repliki M15A4 RIS Classic Army. Jednak firma Silesia Factory będzie oferować montaż konwersji w cenie 30PLN. Można będzie przesłać do firmy replikę innego producenta lub innej wersji M4 i uniknąć jakichkolwiek problemów z montażem. Silesia Factory dopasuje konwersję do repliki. Przy okazji montażu możliwe będzie również wykonanie przeróbki podstawy muszki do formy widocznej na fotografiach.

 

 

Firma ARES oferuje własną wersję repliki karabinu: SR-25L M110 SASS. Kolor może ciut za jasny, ale już bliższy oryginałowi niż dotąd dostępne na rynku M110 lub konwersje. Replika AEG wykonana jest z aluminium i nylonu. Waży 3300g. Magazynek o pojemności 140BB. Prędkość początkowa: 350-380fps.

 

 

RedWolf Airsoft włączył do oferty replikę pistoletu glock: Marushin G21 Dual Maxi GBB (8mm). Pistolet z funkcjonującym wyrzutnikiem łusek kosztuje 174USD. Pojemność magazynka: 6 łusek. Prędkość początkowa: 200fps [na HFC134A].

 

 

Udostępniono kolejne firmy prezentujące replikę AEG A.C.M. Masada:

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Cyrek 15.12.2008, h. 23:27 Cyrek
Ta konwersja całkiem przyzwoita, ale powinni popracować nad kolorem i jakością lakieru.
thor_ 15.12.2008, h. 23:35 thor_
Zaraz znów posypią się komentarze znawców "co to za front? nie ma takiego w realu..."
WolfHeart 15.12.2008, h. 23:40 WolfHeart
Szkoda trochę pomysłu z łuskami. Niby fajny patent, ale 6 nabojów w Glocku 21? No i komu by się chciało tego szukać po wystrzeleniu?
Taka bardziej ciekawostka niż praktyczna broń boczna do asg.
PvG 15.12.2008, h. 23:57 PvG
Zgadzam się z WolfHeart. Kolejny gadżet do postawienia na półce... ale za to jakiej jakości!
AnR 16.12.2008, h. 00:00 AnR
Masada. Działający Bolt? Wow!
kydrys 16.12.2008, h. 00:01 kydrys
haha na tym drugim filmiku z masadą coś sie chyba gosciowi pod koniec nie udało... ;p
Promant 16.12.2008, h. 00:07 Promant
Widać ten bolt działa tylko gdy nie patrzysz na okno wyrzutnika łusek

Mnie się konwersja SF podoba. Mam ich tłumiki dżwięku i są dobrze wykonane, jeśli konwersja bedzie na tym samym poziomie, to, za taką cenę, dobry produkt.
Może uda się kiedyś opisać wrażenia organoleptyczne
sisi 16.12.2008, h. 00:16 sisi
Panowie spokojnie ruszcie główką...
Na drugim fimiku gościu zapomniał że położył replikę na dźwigni otwierającej Bolt Cacha i dlatego nie zaskoczył prawidłowo. Proste prawo fizyki. Sprężynka słaba to i nie miała szansy zaskoczyć podpierając replikę na stole.

Ale i tak z niecierpliwością czekamy na licencjonowaną Masadę AEG Magpul/Madbulla.
Promant 16.12.2008, h. 00:24 Promant
No patrz: nie domyśliłbym się...
Mike Pawel 16.12.2008, h. 01:00 Mike Pawel
Ten foregrip Silesii wygląda jak ich tłumiki, tylko troche większy:-P
xasistis 16.12.2008, h. 01:11 xasistis
No, jeżeli położenie Masada na płaskim skutkuje naciśnięciem bolt catch'a to ja dziękuję za taki system. Czy nie po to by tego uniknąć (przypadku) zwalniacz obudowany jest czymś w charakterze osłony?
thor_ 16.12.2008, h. 01:15 thor_
$3

$3

$3

$3

$3

Jeszcze potrzeba?
Chaves 16.12.2008, h. 07:22 Chaves
Poważnie zastanawiałem się nad tym glockiem ale pojemność magazynka do 6 naboi i raptem 200 fps niestety dyskwalifikuje. Wielka szkoda
Promant 16.12.2008, h. 09:39 Promant
200 to on ma na 134A.
vip3r 16.12.2008, h. 10:52 vip3r
200fps przy 8mm (czyli przy 0,40g lub 0,34g bo róznie mierzą - RW raczej podaje na 0,40 ale pewności nie ma) uważam za bardzo dobry wynik przy tym gazie i mechanizmie wyrzucania łusek. warto by tylko żeby lepszy opis/recenzję dali... nie podoba mi się tylko że to Glock i że cena jest wyższa niż była zapowiadana.

...oraz że RW coś kombinuje ostatnio strasznie na kosztach przesyłki (sorry ale naprawdę dziwnie wychodzi, szczególnei jak większe zamówienie zrobić, jakoś w innych sklepach potrafi znacznie taniej...)

ale kusi, wkurzające tylko że pojawił się za późno żeby dotrzeć na swięta...
KicpA 16.12.2008, h. 11:10 KicpA
Thor jak dla mnie bardziej przypomina to front od C7CT tylko z innym tlumikiem plomienia
Foka 16.12.2008, h. 11:53 Foka
Wszystko pięknie, ale czy to taki problem pisać "zamek" zamiast jakiegoś bolta? I zatrzask zamka, zamiast bolt catch?
Promant 16.12.2008, h. 12:52 Promant
Foka, specjalnie dla Ciebie, next time się poprawię
majkel19milacz 16.12.2008, h. 14:00 majkel19milacz
takiego moze cie mi kupic pod choinke ;P
SHOGUN_YAMATO 16.12.2008, h. 14:15 SHOGUN_YAMATO
Popieram Fokę. Wszystko co się da proszę po Polsku Przy okazji swoje słownctwo w tej tematycę porzeszę troszkę
adam1325 16.12.2008, h. 14:16 adam1325
ten zestaw do konwersji napewno "w cenie 30PLN." ?
Foka 16.12.2008, h. 14:20 Foka
Promant, ale Ty tak nie napisałeś tylko ludzie poniżej.
Shogun jak już to "po polsku"
chochol 16.12.2008, h. 14:44 chochol
adam1325 - czytanie ze zrozumieniem nie boli, podobno , proponuje przeczytac jeszcze raz: "montaż konwersji w cenie 30PLN" jeszcze raz "montaż konwersji w cenie 30PLN" i jeszcze raz: "MONTAZ......"
SHOGUN_YAMATO 16.12.2008, h. 15:32 SHOGUN_YAMATO
Spox Foka wiem Ja poprostu chcę żeby też tak było w przyszłości
Prezes_____ 16.12.2008, h. 16:04 Prezes_____
Wie ktoś czy te łuski są jedno razowe, bo jakoś nie uśmiecha mi się szukać ich w lesie, realistyczne ale niepraktyczne.
Pozdrawiam
vip3r 16.12.2008, h. 16:27 vip3r
@ Prezes____ jak faktycznie jesteś prezesem to może i jednorazowe w każdym razie 5szt kosztuje 18,5$
WUZI 16.12.2008, h. 16:28 WUZI
Mam dwa pytania do obeznanych w temacie tegoż to Glocka:
Gdzie ładuje się gaz?(do pistoletu czy łusek)
Czy jest możliwość dokupienia łusek i jeśli tak to jaka jest ich cena?
Z góry dzięki :*
PS. Glock - ok. 400zł, gaz - ok. 40zł, wyraz twarzy kumpla dostającego łuskami stojącego obok nas - bezcenne xD
vip3r 16.12.2008, h. 16:32 vip3r
@WUZI : taaa ciekawe z kiedy przelicznik dolara wziąłeś? ciekawe jak wyszło ci z 174$ 400pln? nie wspominająć już o przesyłce i cle, podatkach... (sorry ale jakos nie mogę sam przeboleć nowego kursu i też że Gloczek jest drożej niż zapowiadano - ponoć dlatego że kurs Yena poszybował w górę)
WUZI 16.12.2008, h. 16:44 WUZI
Nawet nie liczyłem tylko pomnożyłem przez 2 i dodałem od siebie. I bądź tu człowieku dowcipny.
lemonzawodowiec 16.12.2008, h. 18:34 lemonzawodowiec
@ WUZI

Gaz ładuje się do magazynka jak w normalnym gaziaku, dlatego mieści on tylko 6 łusek.
Promant 16.12.2008, h. 20:55 Promant
"Promant, ale Ty tak nie napisałeś tylko ludzie poniżej."

No raz napisałem, więc się kajam.
Szczypek 16.12.2008, h. 22:16 Szczypek
całkiem mi się podoba ta konwersja

a glock... fajny, ale tylko pod warunkiem że łuski będą tanie, bo zbierać łuski z podłogi po każdym strzelaniu to -10 do klimatu