Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki

Aktualności, 14.12.2008, h. 20:18, dodał: Promant
30

Western Arms: ASG Magna GBB M16A4 sniper version. VFC: AKM. Airsoft GI: KWA replika pistoletu M93R PTP.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Western Arms wprowadza na rynek replikę, z rodziny M4, systemu Magna GBB: M16A4 - w wersji snajperskiej.

 

 

 

Replika ma kosztować 80,325¥  [660EUR]. Waga: 3570g. Lufa długości 20". Nowa wersja systemu HU i wzmocniony korpus. Wykończenie kolorystyczne: czarne.

 

 

 

 

Firma Vega Force Company zamieściła na swoim blogu informację, że rozpoczęto przedsprzedaż zapowiadanej repliki AKM.

 

 

Replika AKM powinna być wkrótce dostępna u lokalnych dealerów marki VFC.

 

 

Sklep Airsoft GI włączył do oferty replikę full metal, firmy KWA, M93R PTP. Cena: 170USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoftnews.fr

www.vfc.militaryblog.jp

www.airsoftgi.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Wyborowiec 14.12.2008, h. 20:22 Wyborowiec
ładny ten AKM :]
SoP-PeL 14.12.2008, h. 20:29 SoP-PeL
Może i AKM ładny, ale powoli zaczyna trącić już nieświeżością:P
uzi43 14.12.2008, h. 20:29 uzi43
Piękny AKM niech jeszcze AKMS zrobią
Ale i tak mam nadzieję że pojawi się chiński AKMS
Promant 14.12.2008, h. 20:33 Promant
No widzisz SoP-Pel, przeklęte VFC reklamuje i reklamuje. No ale teraz w końcu sprzeda i po ptakach
lemonzawodowiec 14.12.2008, h. 20:34 lemonzawodowiec
Jezu... Czy ludzie z WA kompletnie nie mają wyczucia gustu? Niemalowany tłumik płomienia, długi mag i foregrip rodem z RAMa - sniper version
Prezes_____ 14.12.2008, h. 20:35 Prezes_____
edług mnie oszpecili emke
Promant 14.12.2008, h. 20:37 Promant
No tak. To zadziwiające, że w ostrej broni też stosują foregripy rodem z rama
Wyborowiec 14.12.2008, h. 20:39 Wyborowiec
Spokojnie AKMS chiński wyjdzie ale to wiedzą tylko osoby posiadające RK-06 a wiesz dla czego bo opakowanie od RK06 jest uniwersalne i jest napisane RK-11 (AKMS) mam nadzieje że kolba będzie taka sama jak w AKMS G&G
Moses 14.12.2008, h. 21:19 Moses
Czy ja dobrze przeczytalem? Ktos narzeka ze Kalach? Czyby sie otwieral nowy rozdzial w historii komentarzy na WMASGu?

Lemon - zajmujesz drugie miejsce w moim prywatnym rankingu najglupszych komentarzy dnia
gadzinka 14.12.2008, h. 21:31 gadzinka
No i jest moje wymarzone AKM ... Ciekawe tylko czy bebechy będą dobre?
Karol_K 14.12.2008, h. 21:36 Karol_K
Pierwsza ładna emka
gryzzly 14.12.2008, h. 22:18 gryzzly
super:] a ktoś wie kiedy będzie kałaszek gbb w polsce dostępny?
Lambert 14.12.2008, h. 23:20 Lambert
Promant, czy może wiadomo coś na temat osiągów tej pięknej eMki z WA..?
kermit 14.12.2008, h. 23:57 kermit
93r w pełni metalowa... hmmm szkoda że nie KSC - moja KWA 93r pożyła pół roku, a potem starciła singiel
Kamil 15.12.2008, h. 00:36 Kamil
AKM ładny jak zwykle Czekam na AKMSU....
Germ 15.12.2008, h. 14:30 Germ
Nie wiedzieć dlaczego, ale emeczka kojarzy mi się z SIG 552...
I mam pewne wątpliwości co do rozmieszczenia oznaczeń selektora na AKM. Chyba trochę za wysoko są...
thor_ 15.12.2008, h. 14:54 thor_
Grip jest nie rodem z RAMa ale rodem z karabinów AR.
WUZI 15.12.2008, h. 15:14 WUZI
Fajny tłumik płomienia w tej eMce. Świeci się jak psu gogle na wiosnę Ciekawe czy z wersją snajperską ma jeszcze coś wspólnego poza nazwą.
Marius7 15.12.2008, h. 16:18 Marius7
Dla mnie ta Emka to porażka, bo żeby ludzie kupowali Emki to muszą robić takie dyrdymały jak tutaj - zauważcie AKM - jest identyczny jak zawsze, równie piękny i łopatologiczny.

Emka w asg jest jak blondynka która codziennie ubiera się w inną miniówkę...
Kałasz(ka) to Kobieta doświadczona przez życie, która wie, że prawdziwa moda jest niezmienna...
kazik_ 15.12.2008, h. 16:24 kazik_
No chyba nie do końca, bo wersji kałasza też jest multum, także tych "egzotycznych".
kozaq 15.12.2008, h. 16:52 kozaq
Tja.. doświadczona przez życie... Nie wiem czemu, ale dziwnie mi się to kojarzy. A co do replik... kiedy będzie jakaś chińska replika z bolt catchem jak w ptw? :]
Panocek 15.12.2008, h. 16:56 Panocek
Chyba egzotaktycznych

AKM ładny, tylko drewno trochę za bardzo się błyszczy. Ale od czego jest papier ścierny
Germ 15.12.2008, h. 17:00 Germ
Zawsze może być chińczyk z bolt catchem. Tylko trzeba ruszyć głową i lutownicą.
Lepsze błyszczące drewno Inokatsu niż drewno drewnopodobne Boyi!
lemonzawodowiec 15.12.2008, h. 17:56 lemonzawodowiec
Nigdy nie widziałem ostrej z takim frontem. Macie może jakieś zdjęcia?
kazik_ 15.12.2008, h. 18:25 kazik_
"Lepsze błyszczące drewno Inokatsu niż drewno drewnopodobne Boyi! "
A co to ma wspólnego z drewnami VFC?
Ragi 15.12.2008, h. 20:12 Ragi
Rozpoczyna się era gazowych replik? IMHO było by lepiej, gdyby mag był na kapsuły CO2.
Promant 15.12.2008, h. 22:25 Promant
Nie ma na razie nic o osiągach tej emki WA.
thor_ 15.12.2008, h. 23:29 thor_
Polecam "znawcom" emek i ich snajperskich "udziwnień" takim jak
1) WUZI
2) Marius7
3) Lemonzawodowiec
4) i innym...

$3

Zaznaczam że 3 i 4 od dołu to oryginalne AR-10 oczywiście jak reszta na tym zdjeciu OSTRE
Promant 15.12.2008, h. 23:54 Promant
Hehe, Thor: ubiegłeś mnie - chciałem wrzucić tę samą fotkę po napisaniu dzisiejszych newsów.
volf13 16.12.2008, h. 16:45 volf13
Magna też ładna chociaż nie lubię serii M