Daj cynk
Reklama

Aktualności

Systema: GBR

Aktualności, 13.12.2008, h. 23:21, dodał: Promant
29

Nowy gearbox firmy Systema: Revolution, budzi wiele kontrowersji. Czy wysoka cena będzie rekompensowana faktycznie "rewolucyjnymi" osiągami i wytrzymałością? Przedstawiamy kolejne informacje na temat GBR Systemy.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki uprzejmości sklepu ASG Shop, który otrzymuje sporo pytań na temat geaboxa Revolution, zamieszczamy kolejne szczegóły i fotografie GBR firmy Systema. Mimo zastosowania tradycyjnego materiału szkieletu - Systema gwarantuje trwałość i wytrzymałość gearboxa. Zapowiadane zestawy M150 i M160 mają posiadać zespół cylindra bore up [zestawy ze słabszymi sprężynami to NB: non bore up]. Możemy również poznać sens zastosowania nowego systemu zębatek z punktu widzenia producenta.

 

 

Głowica cylindra wyposażona jest w gumowy bufor 2mm grubości. Dla wzmocnienia guma pokryta jest powłoką uretanową grubości 1mm. Elektroniczna kontrola, w trybie semi, umożliwia reakcję na spust w czasie mikrosekund oraz lepszą kulturę pracy w trybie full auto. System 4 precyzyjnie wykonanych, chromomolibdenowych zębatek jest, zdaniem Systemy, wytrzymalszy od klasycznego, a jego praca jest tak płynna, że aż "nieodczuwalna".

 

 

Konstrukcja zębatek ma zapewnić wytrzymałość odpowiednią do obciążeń wynikających z działania zestawów M150 oraz M160. Konstrukcja bevel gear powoduje, że współpraca GB jest możliwa wyłącznie z nowym silnikiem, znajdującym się w zestawie. 

 

 

Selektor funkcjonuje w oparciu o dwa mikroprzełączniki. W nastawie safe przepływ prądu jest odcięty.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asgshop.pl

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
mag 13.12.2008, h. 23:45 mag
Czy te zdjęcia można by wstawić jako linki do czytelnych wersji - te są minimalnie za małe?

Ew. gdzie można znaleźć je w oryginalnej wielkości?
arek200 13.12.2008, h. 23:51 arek200
Skopiuj sobie na komputer i powiększ.
mag 13.12.2008, h. 23:55 mag
Sorki, ale to nie poprawi ostrości zdjęć...
Gogin 14.12.2008, h. 00:06 Gogin
$3
Masz - wpisałem za ciebie w gogle...
Promant 14.12.2008, h. 00:12 Promant
Dzięki Gogin, dobre uzupełnienie - oprócz tego co w tym i poprzednim newsie - jest też opis tłoka.
mag 14.12.2008, h. 00:19 mag
Dzięki, chodziło mi o to, żeby zdjęcia, które zawierają sporo tekstu były wstawiane w newsach w sposób umożliwiający jego przeczytanie o ile to możliwe.

Co do google - czasem każdy ma chyba taki dzień, że ten cudny serwis nie chce współpracować i tyle
Promant 14.12.2008, h. 00:26 Promant
Uważasz kolego, że gdyby można było coś z tego wycisnąć, nie zrobiłbym tego?
Materiał był i tak lepszy niż pierwszy, który dostałem, bo tamten w ogóle nie nadawał się do zamieszczenia.
Niestety zabawy z powiększaniem, wyostrzaniem czy kontrastowaniem - dawały efekt odwrotny.
Czasem więc trzeba zdecydować - czy zamieścić news z tekstem trochę nieostrym na fotce, czy w ogóle nie zamieszczać.

Poza tym, masz chyba słaby monitor, bo jakoś czytam ten tekst i nie mam problemu.

Oczywiście jeśli kolejni czytelnicy uznają, że jakość jest zbyt słaba - news będzie skasowany.

maeglin 14.12.2008, h. 00:53 maeglin
Spokojnie Promant, nie musisz odbierać jakiejkolwiek krytyki tak personalnie.
Jeśli Ci przeszkadza (krytyka) to może po prostu zablokujcie opcje komentowania newsów, żebyś nie musiał tupać nóżką i odgrażać się że albo będziesz kasował newsy, ale w ogóle może nie będziesz ich zamieszczał.
Zresztą, to było by głupie gdyby z powodu np. 1 osoby cierpiało kolejne 100, ponieważ uraziła ona autora nowinek ze świata Airsoftowego.
Na prawdę, nie wszyscy stali bywalcy są Twoimi zajadłymi wrogami
Pozdrawiam
Bukhart 14.12.2008, h. 01:08 Bukhart
Burza w szklance wody. Na ekranie 13.3" (MacBook) wszystko jest czytelne, bez żadnego powiększania w domyślnym ustawieniu Firefoxa. Nawet bez okularów przy drobnej wadzie wzroku. Coś faktycznie komuś się popsuło z grafą. Może trzeba się trochę bardziej wysilić przy czytaniu, ale chyba to fotki opatrujące newsa, a nie opracowanie z tłumaczeniem o GBR. pozdro
Promant 14.12.2008, h. 01:13 Promant
Kolego maeglin, nie wiem skąd Ci się wzięła taka piramidalna nadinterpretacja, ale to chyba Ty wszystko postrzegasz w kategoriach personalnych.

Wyjaśniłem koledze magowi, że z materiału nic lepszego nie dało się zrobić. Bo nie było tu plików większych z czytelniejszym tekstem, a to co dostałem nie nadawało się do obróbki, przynajmniej tymi programami, które ja mam. Natomiast na moim monitorze jest to bez problemu do przeczytania.

Usuwanie newsów nie jest niczym niezwykłym - nie raz już były wycofywane gdy redakcja uznała, że się nie nadają, choćby przez jakość zdjęć. I nie ma tu nic personalnego.
Tak samo ja mam prawo odpowiedzieć na komentarz, jak komentujący kolega miał prawo uzyskać wyjaśnienie.

Więc daruj sobie, proszę, takie oceny czy interpretacje, bo najwyraźniej nie rozumiesz tekstu czytanego. A skoro nie znasz mnie w realu - nie oceniaj pochopnie.
To czy będę pisał newsy czy nie - to tylko moja decyzja, ale na pewno nie będzie miała związku z jakimiś komentarzami.
Bez obrazy, ale jak na każdym portalu - spory odsetek piszących to ludzie infantylni więc głupotą byłoby branie pod uwagę takich wypowiedzi.

KWIA_TEK 14.12.2008, h. 02:15 KWIA_TEK
"Systema" użyła w nazwie słowa "REWOLUCJA". A ty Promat napisałeś, "REWOLUCYJNY". No to teraz się zacznie...
Promant 14.12.2008, h. 09:02 Promant
Przynajmniej tym razem będzie na Systemę, nie na mnie.
Prezes_____ 14.12.2008, h. 09:23 Prezes_____
Mogliby bursta wymyślić, to by było coś
Darg 14.12.2008, h. 10:00 Darg
Takie pytanko mam, czy ten gearbox wejdzie do guna w którym siedzi standardowy GBv3?
Small_Hunter 14.12.2008, h. 10:57 Small_Hunter
Darg- zależy jak dużego młotka użyjesz...
Zachar 14.12.2008, h. 11:56 Zachar
Obawiam się, że nie jest możliwa zamiana V3 na V2 Silnik też pod nieco innym kątem wchodzi do szkieletu.

Co do elektroniki GBR to jest odpowiedni fragment z nonsensopedii o AK:
"Sztab Armii USA, wbrew wieloletnim prośbom szeregowych Marines, zapowiedział, że nie ma zamiaru zamienić M-16 na kałachy ze względu na niestandardową amunicję i konieczność ładowania broni wiadrami, a nie, jak w większości broni, magazynkami. Jako dodatkowy argument szefowie sztabu USA podali fakt, że użycie bomb elektromagnetycznych podczas operacji wyzwolenia Iraku ostatecznie udowodniło, że AK-47 nie zawiera mikroprocesorów. "
Darg 14.12.2008, h. 11:59 Darg
aha, czyli ten GB jest w wymiarach V2...
kozaq 14.12.2008, h. 13:03 kozaq
Ciekawe kiedy zrobią GB z bolt catchem jak w ptw ...
Ratoll 14.12.2008, h. 14:51 Ratoll
Idea czujników w gearbox'sie jest świetna. Sam się niedawno zastanawiałem, jak lepiej kontrolować pracę zwykłego GB.
Wraz z GB systemy pojawi się w dziedzinie ASG coś takiego jak chip-tuning. Napewno nie będzie problemu z dorobieniem bursta. Jak systema tego nie zrobi, zrobi się samemu.
KWIA_TEK 14.12.2008, h. 15:31 KWIA_TEK
Co do Bursta to czytałem, że w Systemie Rev. nie będzie z tym problemu.
Chodzi o inne zaprogramowanie czipa, który liczy cykl zębatek. Dziwi mnie tylko fakt, że gir może sprawiać problemy przy próbie upakowania do repliki. Jaki był by wtedy sens robienia takiego sprzętu. Nie każdy gracz to złota rączka. One chyba muszą z założenia pasować do standardu TM.
Pies 14.12.2008, h. 15:48 Pies
Revolution ma kształt i wymiary v.2 w standardzie marui.
FishHunter 14.12.2008, h. 20:07 FishHunter
Nie rozumiem czemu szkielety GB są produkowane z stopu cynku. Czemu nikt nie spróbuje ze stalą?
happy666 14.12.2008, h. 22:40 happy666
Może poprostu nie ma takiej potrzeby? Odnośnie tej jakości obrazków, mag, mogłeś użyć Shift+A
pablo79 15.12.2008, h. 18:19 pablo79
Jedno nie daje mi spać.:
Czy da się to wstawić do F2000 JLS?
Small_Hunter 15.12.2008, h. 18:31 Small_Hunter
pablo79- czy to prowokacja?
kozak9 17.12.2008, h. 19:00 kozak9
do FishHunter

Stal trzeba by było frezować co by niebotycznie podniosło koszty produkcji, teraz wystarczy dosyć prosty odlew. stal dodatkowo rdzewieje i jest odpowienio cięższa. Stal ma dodatkowo wieksza rozszerzalnosc cieplna wiec moglo by sie to zle skonczyć.
Konrad_BW 17.12.2008, h. 19:36 Konrad_BW
Stal chromomolibdenowa hmm to jak w kopułach bunkrów