Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Aktualności, 13.12.2008, h. 22:21, dodał: Promant
22

Dboys: BIM203 3in1. Gunner Airsoft: ASG GBB M4 Wei-Tech. ASG Shop: ładowarki mikroprocesorowe BOL. AirSoft Global: TM Hi capa Xtreme.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Dboys zapowiedziała ciekawe rozwiązanie do granatników M203: BIM203 3in1. Ma to być wymienny system montaży, dzięki któremu M203 Boyi będzie pasować do replik systemu TM, replik G&P oraz na szynę RIS.

 

 

Sklep Gunner Airsoft włączył do sprzedaży repliki GBB M4A1 Wei-Tech, w dość atrakcyjnej cenie. Wersja anodyzowana, z oznaczeniami, kosztuje 338USD. Wersja bez oznaczeń: 328USD.

 

 

 

ASG Shop włączył do swojej oferty ładowarki mikroprocesorowe firmy BOL. Ładowarka Basic z wbudowanym wentylatorem chłodzącym [131PLN] pozwala na prawidłowe ładowanie pakietów NiCd oraz NiMH o napięciu od 4,8V do 9,6V w zakresie od 110V do 240V AC. Prąd ładowania: od 0,5A do 4.0A. Ładowarka posiada funkcję automatycznego rozpoznawania pakietów Ni-Cd / Ni-MH oraz ilości ogniw znajdujących się w pakiecie, a także możliwość wyboru pomiędzy trybem wolnego lub szybkiego ładowania.

 

 

 

Mikroprocesorowa ładowarka DATA [183.30PLN], firmy BOL, z wentylatorem oraz wyświetlaczem ciekłokrystalicznym posiada funkcję rozładowywania. Ładowarka pozwala na prawidłowe ładowanie pakietów NiCd oraz NiMH o napięciu od 4,8V do 9,6V. Automatycznie po naładowaniu pakietu w trybie szybkim (FAST) przełącza się w tryb wolnego ładowania (stan podtrzymania). Wyświetlacz ciekłokrystaliczny informuje użytkownika o trybie pracy. Zasilanie w zakresie od 110V do 240V AC. Prąd ładowania: od 0,5A do 6.0A. Prąd rozładowania: do 5.0A. Ładowarka posiada funkcję automatycznego rozpoznawania pakietów Ni-Cd / Ni-MH oraz ilości ogniw znajdujących się w pakiecie, a także możliwość wyboru pomiędzy trybem wolnego lub szybkiego ładowania.

 

 

 

W ofercie sklepu AirSoft Global pojawiła się najnowsza replika pistoletu GBB full auto firmy Tokyo Marui: Hi capa Xtreme .45. Cena:158USD. Szybkostrzelność teoretyczna: 25BB na sekundę.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
LogaN 13.12.2008, h. 22:25 LogaN
Jaaaaacie jak tanio ta Hi-Capa . Trzeba zacząć składać .
kozaq 13.12.2008, h. 22:40 kozaq
Fakt tanio... ale jak już na coś składać to na sopmoda z TM
zavisza 13.12.2008, h. 22:49 zavisza
Hi-Capa <3333
Bardzo ladny ten pistolet... TM i taka cena? To az dziwne
FishHunter 13.12.2008, h. 22:50 FishHunter
Może konkurencja dała się im we znaki, może dlatego że święta idą, może dlatego że japońce nas lubią, może...

Ale nie no, faktycznie cena zachęcająca.
Herman 13.12.2008, h. 22:56 Herman
A mi podoba się granatnik 3in1
I3ongo 13.12.2008, h. 23:29 I3ongo
Jesss! Może jest szansa, że wreszcie będę mógł kupić sam montaż podlufowy do 203, zamiast biegać z RISowym, rozpłynąłbym się w rozkoszy.
Dyger 14.12.2008, h. 00:29 Dyger
Trochę zwalnia ta hicapa na tym filmiku... mogliby się chociaż postarać, żeby nie było tego słychać ^^ A napis "xtreme" jest ewidentnie zerżnięty z loga "Kimber"
sharku17 14.12.2008, h. 09:01 sharku17
Ale ten pistolecik daje jak uzi;d tylko ciekawe jak mu szybko flaki zaczną padać....
Prezes_____ 14.12.2008, h. 09:26 Prezes_____
Za GBB M4A1 Wei-Tech bardzo tanio, tylko teraz którą wersję wybrać xD, trzeba było zrobić tylko z oznaczeniami, bo prawdziwy maniak da te 10 dolców więcej.
Pozdrawiam
fuko 14.12.2008, h. 12:59 fuko
Jak tak oglądam filmik o tej Hi-Capie to wydaje mi się że ona strzela nawet po wystrzeleniu ostatniej kulki i zamek nie pozostaje w tylnym położeniu...
guuciek 14.12.2008, h. 13:49 guuciek
Fuko
Nie zostaje w tylnym położeniu bo w magu są jeszcze kulki.
Zobacz sobie jak pokazuje wyciągniętego maga to w środku są jeszcze 1-2 kulki . A jak odciąga zamek to z komory wypada jeszcze nie wystrzelona.
fuko 14.12.2008, h. 14:23 fuko
Rzeczywiście - kulki jeszcze zostały - mój błąd. Po prostu na początku wyraźnie widać gaz i wylatujące kulki ale ok 5-6s wydaje się jakby zamek jeszcze chodził a kulki nie leciały. Może to wina kiepskiej jakości nagrania i kamera nie wychwyciła po prostu lecącej kulki...
Po drugie wydaje się że szybkostrzelność spada pod koniec - może po prostu magazynek jest za słabo nabity gazem?
DrZeRT 14.12.2008, h. 14:34 DrZeRT
Ja bardzo chciałbym wiedzieć ile będą kosztowały magi do tej emeczki WE(na moje oko to nie mniej niż 120zł za sztukę ) i jaka będzie ich pojemność (mam nadzieje, że będą to midy) jeśli dało by radę jeszcze to zasilać HP to było by już po prostu pięknie...
guuciek 14.12.2008, h. 14:52 guuciek
Niewydaje mi się żeby mag był za mało gazem nabity , widać właśnie na początku chmurę gazu a już w połowie filmiku gazu zaczyna brakować . Moim zdaniem jest to nierównomierne podawanie gazu. Na samym początku znika większość ciśnienia więc przez to pod koniec ( tu już w połowie) nie ma tyle siły by odciągać zamek.
A tak woogle to tu jest tylko full auto ?? Fajnie by było gdyby się też dało ustawić semi.
uzi43 14.12.2008, h. 14:54 uzi43
Ciekawe ładowarki... W szczególności ta druga. Mikroprocesorowa z opcją rozładowywania, i wcale nie taka droga...
WUZI 14.12.2008, h. 16:43 WUZI
Wszystko pięknie tylko dlaczego zwalniacz zamka na zdjęciu Hi-Capy nie wchodzi w rowek do tego przeznaczony?
Small_Hunter 14.12.2008, h. 17:21 Small_Hunter
Bo panowie z TM, żeby zwiekszyc ROF zmniejszyli skok zamka.
Promant 14.12.2008, h. 18:36 Promant
Strzelali prawdopodobnie na HFC134A. A to słabizna, może nie dawać rady przy spadku ciśnienia, zwłaszcza jeśli zamek coś waży. Gdy się tę Hi capę naładuje gg to wywali do końca.
Zreszta na poprzednich filmikach, z targów w Japonii, jakaś kobietka wywalała magi do końca, żadna kulka nie zostawała.
LogaN 14.12.2008, h. 19:09 LogaN
Magazynek załadowany jest Greengasem - tak napisał koleś (autor filmiku) jak wejdziecie na ten filmik na youtube.
Promant 14.12.2008, h. 20:23 Promant
No, to dziwne w takim razie. W poprzednich prezentacjach było podane, że polecają 134A, ale u nich to norma.

Może ten mag nie był dokładnie naładowany skoro nie podał kulek do końca.
ZeeMike 14.12.2008, h. 21:45 ZeeMike
Fajne te ładowarki i w przystępnych cenach. Ta druga wygląda jak pułapka na duchy ze znanej wszystkim serii...