Daj cynk
Reklama

Aktualności

Sklep ALERT

Aktualności, 12.12.2008, h. 15:25, dodał: Promant
21

Przedstawiamy więcej szczegółowych informacji na temat sklepu ALERT, z asortymentem ASG, mieszczącego się w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej 61.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponieważ nowy łódzki sklep z asortymentem ASG mylnie kojarzony jest z firmą militaria.pl - podajemy dokładniejsze informacje oraz dane kontaktowe, które właśnie otrzymaliśmy. Sklep przesłał do redakcji WMasg następujące info:

Jesteśmy drugim sklepem ALERT'u, tym razem ukierunkowanym na asortyment ASG, pierwszy sklep jest na ulicy Kościuszki 11 w Łodzi.
Posiadamy stronę www, gdzie możliwa jest sprzedaż internetowa:

www.alert.com.pl

 

 

Zachęcamy do kontaktu na GG: 6790797 oraz pod numerem telefonu: 042 278 23 02.
Sklep stacjonarny czynny jest w dni powszednie w godzinach od 11 do 19. I nie jest to kolejny sklep serwisu militaria.pl, ale sklep patronacki bron.pl.

 

 

Lokal podzielony jest na sklep oraz część "klubową" gdzie można przyjść ze swoją grupą czy znajomymi i ustalić strategię na wspólne strzelania ;)
Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.alert.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 12.12.2008, h. 16:04 Gogin
Im sklepów więcej, tym nam - klientom weselej. Nic tylko oby więcej było konkurencji dla innych sklepów ;].
Ahmed 12.12.2008, h. 16:07 Ahmed
Fotacze powalają
Psycho_Mantis 12.12.2008, h. 16:10 Psycho_Mantis
Fajna jest ta "klubowa" część sklepu.
Benchm4de 12.12.2008, h. 16:16 Benchm4de
niezły magazyn
AirBorne 12.12.2008, h. 16:19 AirBorne
Oby więcej takich sklepów w Łodzi!
callidionis 12.12.2008, h. 17:25 callidionis
"Oby więcej takich sklepów..." - takich sklepów (?!) Ja bym tego "sklepem" nie nazwał. Mi te fotki przypominają jakąś piwnicę/garaż airsoftowca-kolekcjonera. A same zdjęcia wyglądają jak zrobione telefonem komórkowym.
MyN3 12.12.2008, h. 17:28 MyN3
SKLEP?????? WTF??? TO JEST PIWNICA :/
kiler88 12.12.2008, h. 17:39 kiler88
A czy to ważne czy to piwnica czy nie? Mi osobiscie obojętne jak wygląda sklep byle asortyment miał ciekawy i ceny dobre. No to trzeba jak najszybciej odwiedzić ten sklepik:D
Postac 12.12.2008, h. 17:59 Postac
Mi tam się piwnica podoba, trochę jak w "Świętych z Bostonu" - brakuje tylko flag IRA i jakiegoś cudeńka za kratą
AirBorne 12.12.2008, h. 18:07 AirBorne
callidionis ja do sklepu nie chodzę, aby podziwiać wnętrze. Zawsze początki są trudne, nie musi być kolorowo. I cieszę się, że powstają sklepy ASG w Łodzi, im więcej tym lepiej. Nawet jeśli są one w piwnicach, mi to nie przeszkadza.
Azrael_tear 12.12.2008, h. 18:43 Azrael_tear
Jezuuuuóuuu jakie ceny .... Łom za 770 zł Lusterko za ponad 3000 zł
0L0 12.12.2008, h. 21:06 0L0
Jak byście widzieli Zbrojownię jakieś 3 lata temu to nie krytykowalibyście tego, co jest na tych zdjęciach pokazane Jak dla mnie bardzo przytulnie
Fear Factor 12.12.2008, h. 21:56 Fear Factor
Niejeden pub może pozazdrościć takiej lokalizacji. Piwnica dodaje klimatu, w tym przypadku militarnego. Powiesić jeszcze siatkę maskującą na sufit i będzie bajecznie. Dla mnie przytulne miejsce gdzie nie tylko można wpaść na 2 minutki i kupić swoje.
Promant 12.12.2008, h. 22:05 Promant
Zdjęcia są takie jakie dostaliśmy, w sumie news lepiej wygląda z nimi niż bez nich, dlatego podjąłem decyzje żeby je zamieścić.

Czasem jak czytam komenty to już nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.
Biorąc pod uwagę jakie mamy zatrzęsienie sklepów asg, zwłaszcza stacjonarnych, to raczej należy się cieszyć, że w ogóle ludziom się chce ryzykować wchodzenie w taki biznes i że w ogóle nowe sklepy powstają.

No ale łatwiej być malkontentem i krytykować wszystko. Jest takie mądre przysłowie o krytyku i jego alter ego z jednej parafii... pasowałoby tu jak ulał.

Źle bo sklep w piwnicy, źle bo wystrój nie przypomina ulubionego Geant'a lub Real'a. Źle bo źle. Bo nie może być dobrze.
Okota 12.12.2008, h. 22:18 Okota
Sklep naprawde znajduje sie w piwnicach, a ze jest tam sopro miejsca powstaje tam jeszcze strzelnica, i prawdopodobnie tor do czarnej taktyki...
i co teraz kochane gumisie? przyjdziecie na soczek do klubiku w Zaulku Snajperow?

aha. malo asortymentu bo na otwarcie polowe wymiotlo zreszta SWD RS za 1700? kto by nie bral
Scalak 13.12.2008, h. 01:44 Scalak
No nie mogę... tyle tych sklepów już, że wybór coraz trudniejszy:)
mmaruda 13.12.2008, h. 10:57 mmaruda
Byłem tam i jest całkiem spoko, nie mają chinoli a tylko markowe i takie chyba semi-markowe repliki, sporo Classic Army, zdaje się że kałasz Innokatsu i mają M14 Tokyo Marui, które niestety wykonaniem mnie mocno rozczarowało, natomiast ponoć w ofercie ma być customowy gazowy M14 z blow backiem. Repliki można macać do woli i można sobie nawet przestrzelać w kanapę. Sprzedawca jest spoko, ale trochę miejscami farmazony straszne opowiadał.

Ogólnie spoko sklep, biorąc pod uwagę, że w Łodzi shopów stacjonarnych z markowymi replikami w zasadzie nie ma, to polecam się przejść i obczaic.
Prezes_____ 13.12.2008, h. 14:39 Prezes_____
Fajnie, że mają GG, bo czekanie na maile mnie z deczka wkurza.
Codename666 13.12.2008, h. 17:30 Codename666
Wczoraj byłem na koncercie w Łodzi i dzisiaj przy okazji, że zostałem chciałem zobaczyć ten sklep. Szkoda, że nie doczytałem że tylko w dni powszednie. Lokalizacja? No niby Piotrowska ale taka speluna raczej i w dodatku śmierdzi tam odpadkami. Nie byłem w środku a zapewne to by poprawiło moje wrażenia Życzę sukcesu.
KWIA_TEK 14.12.2008, h. 16:53 KWIA_TEK
Niestety Piotrkowska to w większości bramy typu speluna. Szczególnie niskie numery. Dalej jest już trochę lepiej