Daj cynk
Reklama

Aktualności

Tokyo Marui: M4 SOPMOD

Aktualności, 10.12.2008, h. 21:36, dodał: Promant
62

Rewolucyjna replika ASG AEG firmy Tokyo Marui, z systemem EBB, M4 SOPMOD - jest już dostępna w opcji preorder.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replika AEG M4 SOPMOD, firmy Tokyo Marui, posiadająca system EBB i recoil engine - jest już dostępna w przedsprzedaży na stronie sklepu WGC.

 

 

Replika kosztuje 447USD.

 

 

WGC oferuje również akumulatory i magazynki do repliki M4 SOPMOD TM. Akumulator 8.4V 1300mAh kosztuje, w opcji preorder, 46USD.

 

 

 

Magazynki dostępne są w dwóch wersjach. Magazynek o regulowanej pojemności 30BB/82BB w cenie 25USD. Magazynek typu hi cap, o pojemności 430BB, w cenie 38USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Darg 10.12.2008, h. 21:44 Darg
No ciekawe, electric blow back. Ciekawe jak będzie z zamiennością cześci - kompatybilnością ze standardowymi. I jakie straty mocy są na zostosowaniu takiego systemu
Gecko 10.12.2008, h. 21:53 Gecko
Mnie się taki akumulator podoba, wreszcie jakiś postęp. Tylko ta cena... ale piękna jest i zbieram kasę )
Michu 10.12.2008, h. 21:58 Michu
cholercia niedrogo, myślałem, że cena będzie większa, a tu jest porównywalna z VFC chociażby:)
Dragunow 10.12.2008, h. 22:01 Dragunow
No trudno. Dragunow poczeka jedną wypłatę xD
Jangi 10.12.2008, h. 22:03 Jangi
Mniam ^^ Raczej nigdy nie będę mógł sobie pozwolić na takie cudo, ale cieszę się, że TM robi postępy, a nie goni za własnym ogonem, jak CA...
Sushi.50 10.12.2008, h. 22:04 Sushi.50
To jest system zaprojektowany całkowicie od nowa, GB jest całkiem inny od standardowego V.2, więc i części będą inne. A straty? Nie mamy punktu odniesienia, z którego można byłoby liczyć straty, bo jest wersja tylko z BB, a sprężyny zapewne będą inne.
Ravenkan 10.12.2008, h. 22:05 Ravenkan
WOW! Czekałem na tego newsa z niecierpliwością. TM z metal body, blowbackiem i resztą bajerów za niecałe 500$?! Jak dla mnie bomba
Jest info jaką toto ma moc?
Szkoda tylko że aku mimo ten kozackiej oprawy jest 'starego typu', a nie Li-Po, ale i tak bajer.
yaro 10.12.2008, h. 22:09 yaro
A mi z tego wszystkiego podoba się regulowany magazynek
Matwiej 10.12.2008, h. 22:30 Matwiej
trzeba zbierac kasę...
Lemur20 10.12.2008, h. 22:33 Lemur20
Piękna Broń ! Jestem ciekaw kiedy pojawi się w Polsce i w jakiej cenie będzie u nas ? No i oczywiście zbieramy kasę
Ari 10.12.2008, h. 22:58 Ari
A ja jestem ciekaw ile to ma fps (super gdyby byl to przedzial 300-350) i kiedy wyjdzie wersja S-System
happy666 10.12.2008, h. 23:54 happy666
Ari, tzn. z "przyzwyczajenia" do chinoli liczysz na to, że nie będzie to 450 fps, czy chcesz żeby miał więcej niż pozostałe stockowe TMy?
Ari 11.12.2008, h. 00:11 Ari
Na to ze bedzie mialo 450fps nawet nie licze bo watpie ze TM by cos takiego zrobilo. Licze na to ze bedzie mialo wiecej niz inne stockowe TM
filo16 11.12.2008, h. 00:15 filo16
Tak czytając sobie komenty to chyba niektórzy myśla że zeby sprowadzic replike np. z WGC to trzeba zabić smoka, polizać sie po łokciu i mieć 3 jądra...

Myślałem ze TM uderzy w przedział 500-750$ z ta ceną, miłe zaskoczenie.
cassius 11.12.2008, h. 00:28 cassius
Wooo niezła cena . Szkoda ze nie ma wiekszych zdjec i dokladniejszej specyfikacji technicznej
KWIA_TEK 11.12.2008, h. 03:04 KWIA_TEK
Nareszcie
Codename666 11.12.2008, h. 07:43 Codename666
Tak wyczekiwałem tej repliki. Rewolucja! Niech inni producenci biorą przykład z TM, który wydawał pozostawać w tyle a tu. BOOM! I genialna wręcz repliki niedługo wyląduje na pułkach sklepowych. Cena? Myślałem, że będzie więcej. Ale przy obecnym kursie dolara i opodatkowaniu wolę jednak poczekać aż będzie w Polsce. Zawsze jest ta gwarancja, którą i tak pewnie bym stracił z ciekawości jak wygląda GB
RzezniQ 11.12.2008, h. 08:29 RzezniQ
"Rewolucyjna replika ASG AEG firmy Tokyo Marui". Co tam jest rewolucyjnego?
Dalej 11.12.2008, h. 09:40 Dalej
RzezniQ:
To że ta ma prawdziwy blow-back, nie pseudo-blowback jak inne "rewolcyjne".
Promant 11.12.2008, h. 10:01 Promant
Co jest rewolucyjnego?
Całkowicie inna forma gearbox'a, magazynek 1:1, który dzięki temu nie wystaje nadmiernie; recoil engine - daje jedyny EBB, który ciut "kopie".
Nowy typ akumulatora itp
Pokaż mi inny klasyczny AEG z tyloma zmianami naraz.
RzezniQ 11.12.2008, h. 10:43 RzezniQ

"Całkowicie inna forma gearbox'a"
Zastanawiam się czy przy każdym innym geraboxie niż v2 czy v3 też pisało się rewolucja? Jeśli nie, proponuję zedytować stare newsy.

"magazynek 1:1, który dzięki temu nie wystaje nadmiernie"
Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że wcześniej nie było magazynków w skali 1:1?

"recoil engine - daje jedyny EBB, który ciut "kopie"."
Ciut kopiących blowbacków to już było całe stado. Chyba tylko gazowe AKSU kopie pseudo solidnie ale nie wiem nie strzelałem. Proponuję pojechać na strzelnicę zapłacić 2 zł za strzał z Glocka wrócić i dopiero coś odpisywać.

"Nowy typ akumulatora itp"
Co tu jest nowego, kształt? Jak się postarasz możesz mieć akumulator w kształcie słonia i co z tego?

"Pokaż mi inny klasyczny AEG z tyloma zmianami naraz."
Widzisz mój drogi w kwestii AEG od dawna nie dokonała się rewolucja. FAMAS F1 to była rewolucja która szybko, gwałtownie i nieodwracalnie zmieniła naszą zabawę. Jeśli nadal nie rozróżniasz ewolucji od rewolucji proponuję lekturę: $3 .

Moim zdaniem nadużyłeś slowa.

Jak zawsze Twój ulubiony

RzezniQ.
thewojtz 11.12.2008, h. 11:06 thewojtz
-nie powiesz, że ten GB jest tylko nową skorupą jak v.2 czy v.3 to jest coś jak v.4 i ma jakieś elektroniczne bajery+bolt catch, strzela z napiętej sprężyny itd
-magi 1:1 były, ale wystawały patrz ICS.
-jakie inne EBB 'kopały' jak ten?
-akumulator bez kabli? fajne jak w komórce wkładasz/wyciągasz bez KABLI gdyby to nie miało zalet nie stosowali by tego np.w komórkach laptopach itd.
ewolucja/rewolucja hmmm... Iran Iraq what's a different ?
niemniej jednak jest to duży krok

Pozdrawiam Wojdatuz
Talib 11.12.2008, h. 11:13 Talib
RzeźniQ, widzisz, magi do serii M 1:1 to dramat, bo wszelakie standardu TM są za krótkie w stosunku do ostrych, ale po włożeniu do gniazda wystają na odpowiednią długość, natomiast "magi 1:1" ICSa mają może i wymiary prawdziwego odpowiednika, ale przez to po załadowaniu do karabinu wystają za bardzo...

Więc tak, Promant chciał Ci powiedzieć, ze wcześniej tak dobrze odwzorowanych magów nie było

Edit:
Wojdatuz mnie ubiegł:D
Sushi.50 11.12.2008, h. 11:38 Sushi.50
Heh... jakby nie było zawsze się znajdzie ktoś, komu coś nie pasuje i kto musi się nie zgodzić z tym, co jest napisane w newsie. Ale takie jest prawo demokracji robi ktoś zamówienie z WGC?
RzezniQ 11.12.2008, h. 12:10 RzezniQ
Panowie i Panie to nie jest tak, że zabawka mi się nie podoba. To nie jest też tak, że nie doceniam jej zalet. Po prostu nie ma tu NIC REWOLUCYJNEGO. Co do magazynków to jeśli nawet są tak super odwzorowane to na 100% nie są pierwszymi magazynkami o w miarę zbliżonych wymiarach, jeśli nawet by były to nie jest to REWOLUCJA. Odsyłam do definicji słowa "rewolucja".
Ray 11.12.2008, h. 13:07 Ray
Tu nie chodzi raczej o rozmiar magów, a o głębokość gniazda, które w replikach jest (a przynajmniej do tej pory było) płytsze niż w ostrych.
lemonzawodowiec 11.12.2008, h. 13:29 lemonzawodowiec
Dla mnie rewolucją jest to, że prowadnica kolby wreszcie nie jest TYLKO rurą, na którą nakładasz kolbę. W ogóle cała replika jest rewolucyjna i nie ma w tym określeniu żadnej przesady. TM wprowadziło w swoich najnowszych modelach zupełnie nowe rozwiązania, nie spotykane nigdzie indziej. Osobiście wolałbym taką emkę, niż np. produkt WA, czy WE. Za gaz nie płacisz, masz namiastkę odrzutu jakiej nie ma w innych replikach EBB, otwierane (częściowo, ale zawsze w jakimś stopniu) okno wyrzutnika, bolt catch, który nie jest tylko elektronicznym przełącznikiem... Mógłbym jeszcze długo wymieniać. Replika jest rewolucyjna w pełni tego słowa znaczeniu, a biorąc jeszcze pod uwagę cenę, jest po prostu niesamowita.
jason.jerusalem 11.12.2008, h. 13:58 jason.jerusalem
Rewolucja czy nie, jak dla mnie to jest duże "wow". pierwsze takie od niepamiętam kiedy. Więc napewno przynajmnie przełom.
I cena uczciwa.
Codename666 11.12.2008, h. 14:32 Codename666
O ile dobrze pamiętam to nie strzela na pustym magu, to już jest duży postęp.
Legileg 11.12.2008, h. 15:00 Legileg
PTW miało być rewolucją, a nie miało połowy tych bajerów co SOPMOD. I kosztuje 2/3 mniej. Nowy karabin TM ma już właściwie wszystko co powinna mieć replika karabinu. To przełom i nowy standard w naszym środowisku. Nie generuje tylko ognia. Będzie to kolejny krok?

RzezniQ - Czepiłeś się słowa, czy naprawdę nie widzisz w tym karabinie nic niezwykłego? Chętnie wymienię Ci jego cechy, jeśli sam nie potrafisz zauważyć:

1. Elektryczny BlowBack. Wyraźnie rzuca barkiem strzelca. Nigdy nic takiego nie było dostępne na rynku. Istnieją AEG posiadające ruchome części, jak PSG czy AK74. ale żaden z nich nie symuluje odrzutu.
2. Bezprzewodowa bateria umożliwiająca jej zmianę w kilka sekund. Całkowita nowość i koniec bawienia się z tamiykami,
3. Zupełnie nowy gearbox. Tutaj nie chodzi o inne ustawienie zębatek. czy ustawienie silniczka pod innym kątem. Całość jest zaprojektowana zupełnie od nowa i nie przypomina nic dostępnego na rynku do tej pory.
4. Idealne wymiary magazynka. Wreszcie mają odpowiednią wielkość i nie wystają z karabinu.
5. Bolt Catch. Do tej pory dostępny tylko w PTW
6. Brak możliwości oddania strzału z pustym magazynkiem. Do tej pory dostępne tylko w PTW.
filo16 11.12.2008, h. 15:05 filo16
RzezniQ chce nam tylko uzmysłowić ze prawdziwą rewolucja w swiecie ASG byłaby replika która wyrzucała by kulki przy urzyciu napedu grawitacyjnego albo poprzez przyspieszenie cząsteczkami fotonowymi a nie "kolejny AEG z blowbackiem" ;] trzeba mu przynac ze poprstu mocno broni rewolucji . Pozdro
Prezes_____ 11.12.2008, h. 15:08 Prezes_____
Replika napewno super, choś tak jak napisał mój poprzednik, nic rewolucyjnego, szkoda że mag do BB musi być specjalny.
sieta 11.12.2008, h. 15:34 sieta
Dla mnie ta emka ma wszystko to, czego mi brakuje obecnie w AEG'u, czyli to, co kolega ładnie Legileg wymienił poniżej oraz regulowana pojemność magazynka o czym zapomniał. Te wszystkie cechy, plus full metal, marka TM i cena, sprawiają, że jak tylko pojawi się wersja CQB to ją kupię. I już nie będę cierpał, że w naszych warunkach klimatycznych emka GBB się nie sprawdzi... Myślę, że wielu wielbicieli m4 niedługo przejdzie (lub powróci) do Tokio Marui.
Astonmarcin 11.12.2008, h. 15:52 Astonmarcin
hmm cena na wgc już wynosi 470 $ jak dziennie będzie drożeć 23 $ to strach pomyśleć ile będzie kosztować jak do Polski dojdzie
siridar 11.12.2008, h. 16:05 siridar
Mógłby jeszcze strzelać z napiętej sprężyny (no chyba, że strzela, a nie doczytałem)
gadzinka 11.12.2008, h. 16:10 gadzinka
Bajery, bajery...
Mocnym BB chyba nie ustrzelę gościa...
kosmi 11.12.2008, h. 16:17 kosmi
Dozbieram i kupuje. Nie ma przeproś.
Foka 11.12.2008, h. 17:24 Foka
Na RedWolfie jest Pre-order za $470.
$3
Astonmarcin 11.12.2008, h. 19:58 Astonmarcin
Jednak 280 fps
Codename666 11.12.2008, h. 20:09 Codename666
Lepsze TM'owskiego 280 niż chińskiego 400 wiem bo mam to i to ale jedyna różnica to prędkość lotu
pumbishon 11.12.2008, h. 20:18 pumbishon
No to akurat trudno się dziwić bo w fpsach mierzy się prędkość wylotową
Jangi 11.12.2008, h. 21:26 Jangi
W domyśle chyba chodziło mu o to, że to przewaga fpsów w chińczykach nie przekłada się na zasięg skuteczny, tylko kulki lecą szybciej. I bardziej bolą.
lemonzawodowiec 11.12.2008, h. 22:03 lemonzawodowiec
Bolące kulki to prawie jak "W skrzynkę się walnąłem"
Promant 11.12.2008, h. 22:28 Promant
RzezniQ, nie wiem jaki masz kompleks, ale najwyraźniej jakiś masz. Może sam czegoś nadużywasz.
Jednak wypraszam sobie ten protekcjonalny ton. Możesz sobie czepiać się pojedynczych słów - zawsze znajdzie się upierdliwy, któremu nie podoba się jakiś detal.
Ja nie widzę żadnego nadużycia w słowie "rewolucja".

Nie jest to PTW tylko zwykły AEG, a jednocześnie trudno z nim porównywać inne repliki - tak wiele wnosi zmian.
Dla mnie rewolucją jest już sam GB, system recoil też można tak nazwać. Osadzenie maga we właściwy sposób dla zachowania proporcji skali - i nic nie wystaje. Pozbawienie kabli i sztywne aku masz w każdym klasycznym AEGu?

Piszesz komenty byle pisać i się popisać. Tylko nie wiadomo czym, chyba pieniactwem. Zapewne niedługo wyciągniesz kolejny termin z encyklopedii, gdy tylko przeczytasz hasła na następną literę...
Szarak 11.12.2008, h. 22:37 Szarak
Może się zastanowię dwa razy zanim kupie G&P?

Ale dobrze by było mieć pewność, że wyjdzie FTK do ok 360-400 FPS Chociaż TM`owskie 280 nie jest złe, wszystko pewnie będzie rekompensował doskonały HU.

Pozdrawiam.
KWIA_TEK 11.12.2008, h. 22:57 KWIA_TEK
Wszystko w tym karabinie robi na mnie wrażenie... poza kolbą SF. Uważam, że to najbrzydsza kolba jaką stworzono do eMek. W PTW problem dało się rozwiązać baterią LI-PO upakowaną w stockpipe. Niestety TM nie daje takiej furtki. Mam nadzieję, że w przyszłości pojawią się inne kolby do TM SOP i baterie do nich dedykowane.
Kubaforge 11.12.2008, h. 23:26 Kubaforge
No TM wreszcie pokazuje coś naprawdę cacy !
noah 11.12.2008, h. 23:56 noah
A ja poczekam na M16.
awful 12.12.2008, h. 07:28 awful
poczekam na info czy wogóle mozna to rozbudowywac ;]. 280 to za mało.

jeżeli się okaze ze silnik tak naprawdę napędza recoila a kulka wylatuje pod wpływem wstrząsu :/ , więc gb jest plastikowy, to po wydaniu 2 tysi na tę zabawkę przetnę sobie żyły kulką.

moze i 280 fps przełozy się na zasięg, ale kulka musi lecieć szybko. kulki dolatujace w tempie umożliwiającym przeciwnikowi ukrycie i okopanie się są irytujące...
RzezniQ 12.12.2008, h. 08:57 RzezniQ
"Promant

RzezniQ, nie wiem jaki masz kompleks, ale najwyraźniej jakiś masz. Może sam czegoś nadużywasz."

Ja sobie wypraszam osobiste przytyki. Jeśli ktoś nie ma argumentów zawsze atakuje "ad persona". Czy ja ci wmawiam jakieś kompleksy?

"Jednak wypraszam sobie ten protekcjonalny ton. Możesz sobie czepiać się pojedynczych słów - zawsze znajdzie się upierdliwy, któremu nie podoba się jakiś detal."

To się nazywa konstruktywna krytyka. Dowód na to, że ktoś czyta twoje teksty i zamiast włazić Ci w tyłek poddaje ocenie. Jak Ci to nie odpowiada to albo nie pisz nic, albo nie odpowiadaj, albo zbanuj.

"Ja nie widzę żadnego nadużycia w słowie "rewolucja"."

Świetnie. Ja widzę i dlatego pokusiłem się o taki komentarz.



"Nie jest to PTW tylko zwykły AEG, a jednocześnie trudno z nim porównywać inne repliki - tak wiele wnosi zmian."
Nie wnosi żadnych zmian, wszystko już było. O czym pisałem niżej. Nie czytałeś tego czy jak?

"Dla mnie rewolucją jest już sam GB, system recoil też można tak nazwać. "

Kiedy to już było. W gazówkach, elektrykach chyba tylko w sprężynach nie...

"Osadzenie maga we właściwy sposób dla zachowania proporcji skali - i nic nie wystaje."
Było i to dawno temu. Jeśli dla Ciebie rewolucją jest zrobienie proporcjonalnego magazynka do m4, który w miarę wiernie trzyma wymiary ostrego odpowiednika to dla mnie rewolucją jest kakao rano.

"Pozbawienie kabli i sztywne aku masz w każdym klasycznym AEGu?"
A czy silnik diesla masz w każdym aucie? Nie, no i co z tego ja się pytam? (o zobacz $3 chiński akumulator za 30zł do elektrycznego pistoleciku, ponoć sztywny i nie ma kabli!)


"Piszesz komenty byle pisać i się popisać. Tylko nie wiadomo czym, chyba pieniactwem. Zapewne niedługo wyciągniesz kolejny termin z encyklopedii, gdy tylko przeczytasz hasła na następną literę..."
Ten tekst wieje mi jakimś poczuciem niższości z Twojej strony. Oszczędź sobie personalnych ataków, tak niewypada. Nie wzbudzisz u mnie także poczucia winy z tytułu posiadania wiedzy, której najwyraźniej Ci brakuje.

Z mojej strony EOT.

Pozdrawiam,

Rzezniq.
Promant 12.12.2008, h. 09:56 Promant
Fakt RzezniQ, wiedzy na Twoim poziomie na pewno nie mam. Widać koledzy, którzy wypunktowali Ci zmiany bardzo dokładnie - również mają wiedzę na innym poziomie niż Ty.

Jeśli widziałeś w jakimś AEGu taki system AKU i brak kabli - gratuluję. Zapewne zaraz przytoczysz przykład jakiejs zabawki z odpustu.
Czytanie ze zrozumieniem też Ci utyka - nigdzie nie piszę, że nie było magazynków 1:1 - sam mam takie w ICSie - tylko, że były niewłaściwie osadzone przy klasycznym GB - zbyt płytko - więc za bardzo wystawały.

Nie piszemy tu o gaziakach, sprężynach ani aepach, tylko o AEG. W którym AEGu masz równie dobry EBB jak w TM?
Miałeś to kiedykolwiek w rękach? Czy oceniłeś na podstawie swoich replik Dboya?

Fakt, brakuje mi argumentów, za to Ty piszesz same konkrety. Twoja krytyka jest super konstruktywna, szkoda, że nie wiadomo w którym punkcie. Zwłaszcza, ze dotyczy semantyki. Gratulacje.

Nie mam problemów z samooceną więc nie baw się w domorosłego psychologa bo kiepsko Ci to wychodzi. Popracuj raczej nad własnym ego bo się ciut nadyma

Przeczytaj swoje wypowiedzi od początku - może zauważysz kto pierwszy przyjął ton personalny i protekcjonalny.


Kolejny koleś piszący: "będę krzyczał bzdury, jak ci się nie podoba to mnie zbanuj". Troche żałosne. Niby czemu Twoja osoba miałaby mieć dla mnie jakiekolwiek znaczenie, żeby Cię banować? Wisi mi to jak kilo kitu.

Napisz teraz kilometrową epistołę nasyconą następnymi bzdurami - jak dla mnie: możesz sobie mieć ostatnie słowo. Koledzy wcześniej już podsumowali wartość Twojej "argumentacji", tyle, że do Ciebie ich argumenty nie dotarły.
Ja już więcej nie napiszę - "dyskusja" z osobami Twojego pokroju jest jak sikanie pod wiatr

BTW
tekst "rewolucyjna replika" używany jest na forach i portalach zagranicznych. Nie ja go wymyśliłem w odniesieniu do TM więc nie mnie krytykujesz i nie mi "nie włazisz w tyłek" [jakiś Ty dzielny - robisz rewolucję? nawet bana się nie boisz ]

Ja tylko podzielam opinie innych ludzi na świecie - że to replika rewolucyjna. Ty możesz sobie zamazać pierwszą literkę w tym słowie, skoro Ci tak cierniem tkwi w boku.
jurrrus 12.12.2008, h. 12:36 jurrrus
RzezniQ, podsumowując, mógłbyś się po prostu zamknąć?

Zupełnie obiektywnie wkurza mnie to, co tu robisz. Zaprzestań, bo strasznie upierdliwe jest przebijanie się przez Twoje wywody na temat nieodpowiedniego użytego słowa "rewolucja"... Lol?

P.S. Nie sil się na jakąś elokwentną odpowiedź bo i tak więcej tu nie wejdę, żeby ją przeczytać. Po prostu przestań zaśmiecać.
Szarak 12.12.2008, h. 20:44 Szarak
Najważniejsze jest to aby nie karmić trolla
kozaq 12.12.2008, h. 23:12 kozaq
Ciekawe ile będzie kosztował w Polsce i czy batkę w zestawie będą dawali .. czyżby konkurencja dla PTW?
Ari 13.12.2008, h. 01:42 Ari
Gdybyś poczytał uważnie to byś zauważył że batki do zestawu nie daja. Trzeba kupic oddzielnie. Chyba, że sklep w PL wprowadzi opcje giwera+batka i oszczedzasz 10zl
kozaq 13.12.2008, h. 21:14 kozaq
ale i tak jest dużo tańsze niż ptw.. 1 308,05787 złotego polskiego
koshevnikov 14.12.2008, h. 02:33 koshevnikov
Na WGC ceny w gore: replika 470, mag 29, hicap mag 44, bateria 53.
uzi43 14.12.2008, h. 14:52 uzi43
Najbardziej mnie ciekawi i podoba ma się bateria
Ciekawe czy kiedyś wprowadzą możliwość montażu podobnej do każdej repliki...
I ciekawe czy TM zrobi jeszcze inne repliki z tej "serii"
WUZI 14.12.2008, h. 17:04 WUZI
$1. Mowa jest o AEG'u a nie o AEP'ie. Nie wiem jak Ty, ale ja różnice dostrzegam.
Krystian_Ck 21.12.2008, h. 18:59 Krystian_Ck
a dla mnie emki śmierdzą kupą i tyle ;] Choc fajnie wygląda xd

wasz ukochany,nieco nieokrzesany

Lol123 :]