Daj cynk
Reklama

Aktualności

Metallic Fish

Aktualności, 09.12.2008, h. 18:11, dodał: Promant
47

Dla wszystkich zmęczonych typowymi replikami ASG AEG, zgorszonych ciągłym zasypywaniem rynku tradycyjnymi emkami, Evike.com proponuje: Metallic Fish.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masz dosyć szarych, zwykłych emek? Chcesz się wyróżniać czymś nietypowym i przykuwać uwagę na grach? Nie musisz już się gorszyć i rwać włosów z ... głowy. Zamiast krzyczeć: "znowu emka!" wydaj swój 1000USD na jedyny w swoim rodzaju custom, który specjalnie dla Ciebie przygotowała firma Evike: Metallic Fish. Unikalny paintjob ukoi Twe nerwy, zszargane zalewem bylejakości.

 

custome_mfish_lg-550x281.jpg" alt="" width="500" height="255" />

 

Custome_MFish-4-lg.jpg" alt="" width="500" height="243" />

 

Takiej emki na pewno nikt inny miał nie będzie. W każdym razie nikt przy zdrowych zmysłach. ;)

 

Custome_MFish-3-lg.jpg" alt="" width="500" height="333" />

 

Custome_MFish-1-lg.jpg" alt="" width="500" height="333" />

 

Custome_MFish-2-lg.jpg" alt="" width="500" height="333" />

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.airsoftpost.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Karol_K 09.12.2008, h. 18:14 Karol_K
Po co to komu ?
Kajor 09.12.2008, h. 18:14 Kajor
1000 amerykańskich pieniędzy za malowanie... Przeginka, nawet jeśli w komplecie jest to JG...
emaleth 09.12.2008, h. 18:21 emaleth
Pomalowany Thunder...
Slimac 09.12.2008, h. 18:22 Slimac
Pimp my Gun. Może w stanach się komuś spodoba.
Ravenkan 09.12.2008, h. 18:23 Ravenkan
Dla fanatyków
Ale to nadal de facto JEST EMKA!
Całkiem ładnie pomalowana ekma.
Darg 09.12.2008, h. 18:29 Darg
Zajebiste! Mnie się podoba, tylko żeby miało dłuższą lufkę
volf13 09.12.2008, h. 18:32 volf13
no no i już nie ma swoistych komentarzy po takim opisie xD
Widżiks 09.12.2008, h. 18:35 Widżiks
lol fajny opis produktu, an pewno zachęca do kupna xD
Promant 09.12.2008, h. 18:38 Promant
Newsy są do informowania, a nie do zachęcania do kupna.
spet 09.12.2008, h. 18:46 spet
Ja chcę ...
Prezes_____ 09.12.2008, h. 18:51 Prezes_____
tłusta emka, czasami przesadzają
Borax 09.12.2008, h. 18:58 Borax
Trochę kogoś poniosło
Wiki 09.12.2008, h. 18:59 Wiki
Dobre maskowanie.
Człowiek na to patrzy, chwile zastanawia się ocb i idzie dalej...
Failaps 09.12.2008, h. 19:29 Failaps
W naszym sporcie chodzi o realistyke...nie kojarze aby ktoś biegał z emką w wielkiej rybie^^
wajser 09.12.2008, h. 19:33 wajser
Karpik na święta
Krzychu93 09.12.2008, h. 19:38 Krzychu93
To to bardziej wygląda jak thunder maul niż jak emka...
Yuber 09.12.2008, h. 19:44 Yuber
To ja już wole info o emkach xD- ale badzieff
gadzinka 09.12.2008, h. 19:44 gadzinka
a thunder maul to co?
Promant 09.12.2008, h. 19:45 Promant
Powiem więcej: w naszym hobby nawet bardziej chodzi o realizm niż realistykę.
Kamil 09.12.2008, h. 19:47 Kamil
Ależ to perwersyjne...
0L0 09.12.2008, h. 20:38 0L0
O żesz matka jego panią lekkich obyczajów jest... co to ma być?
splinter 09.12.2008, h. 20:40 splinter
Jeszcze do tego magazynek bębnowy i mamy rybę młot
Foka 09.12.2008, h. 20:44 Foka
Ciekawy jestem czy niektórzy wchodzą też na fora wędkarzy, modelarzy, myśliwych, szachistów i innych grup hobbystycznych tylko po to, żeby napisać "po co to", "albo nie podoba mi się". Nie podoba się to się zamknij i oglądaj sobie to co ci się podoba...

Czuję, że będzie trzeba zaostrzyć moderację komentarzy i częściej blokować możliwość ich pisania.
woytaz2 09.12.2008, h. 20:44 woytaz2
Zapraszam na odpustowe jarmarki. Tam tego pełno...
repmed 09.12.2008, h. 20:55 repmed
A niektórzy wchodzą na fora dla modelarzy - Repmed z KPM (Koszaliński Pluton Modelarski )
A malowanko ładne...
Dzwonek 09.12.2008, h. 21:04 Dzwonek
A może to wariant dla 9-ciolatków chcących "poszczelać" się z kulek ;] Wiecie jaka była by cyna na osiedlu ?! o.O

Ogólnie, wykonanie bardzo dobre, choć nie ukrywam, że replika nie w moim guście, to przecież genialnym producentem jest ten, który byłe gówniany pomysł umie pięknie odzwierciedlić.
thorien 09.12.2008, h. 21:06 thorien
Kolejny koszmar... Współczuję opisywania Promant:)
MarineSlupsk 09.12.2008, h. 21:07 MarineSlupsk
Już szukam w zaskórniakach 1000 duli. Z taką giwerą to na nurkowanie można jechać
maxavelli 09.12.2008, h. 21:08 maxavelli
Jak z P90 da sie zrobi krolika, to ryba z Thunder Maula to zadna sztuka ...
SHOGUN_YAMATO 09.12.2008, h. 21:33 SHOGUN_YAMATO
WOW JAKIE TO FAJNE <mega zaciesz> Kude, że nie mam aerografu to też bym swojego jakoś fajnie odstawił (tak mam Thunder Maula) WOW
Promant 09.12.2008, h. 22:09 Promant
Hehe, wiedziałem Shogun, że Tobie się spodoba.

Moim zdaniem malowanie genialne. Nie treść oczywiście tylko technika.
kmieto 09.12.2008, h. 23:05 kmieto
Wygląda jak pistolet z odpustu...
SHOGUN_YAMATO 10.12.2008, h. 10:08 SHOGUN_YAMATO
Technika jest faktcznie bez zarzutu. Poza muszką i końcem lufy - powinien być mat a nie połysk ale...

Muszę coś zrobię z moim Maulem w końcu Coś sensownego. Tylko dalej nie wiem czy digital urban czy digigal woodland A może Red Tiger jak w CoD 4
AirBorne 10.12.2008, h. 10:54 AirBorne
Dawno nie widziałem czegoś tak brzydkiego.
KWIA_TEK 10.12.2008, h. 11:04 KWIA_TEK
Karpik na święta!!!
Wolfhunter 10.12.2008, h. 11:20 Wolfhunter
Jedyna "Emka " która mi sie podoba
marius991 10.12.2008, h. 14:43 marius991
badziewie
CIN3K 10.12.2008, h. 16:39 CIN3K
Wolfhunter, u mnie tak samo Tylko, że to jedyna przeróbka emki, która mi się podoba.
ofcio 10.12.2008, h. 18:15 ofcio
wygląda jak karabin na baterie- światło dziwiek
Matsniper 10.12.2008, h. 19:25 Matsniper
ale badziew ;/ nie powinni robić takich replik. psują cały klimat akcji, ja bym się wstydził wyskoczyć w moro z taką repliką na strzelance. (moje zdanie)
Ravenkan 10.12.2008, h. 21:08 Ravenkan
To jest dla ludzi mających poczucie humoru ;>
ASG nie dla wszystkich wiąże się ze 100% realizmem. Ja ostatnio widziałem zdjęcia ze spotkania ASG zorganizowanego w stylu wh40k, całkiem fajnie to wyglądało. Z pewnością wielu będzie chętnych do przebrania się za Transformersa czy innego cyborga z taką emką