Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości firmy G&P

Aktualności, 09.12.2008, h. 16:28, dodał: Promant
17

Firma G&P włączyła do oferty nowe produkty, w większości zestawy frontów URX do replik ASG GBB WA. W ofercie G&P znalazła się również kompletna replika AEG: XM110.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie na stronie firmy G&P pojawiła się kompletna replika AEG: XM110. Długość repliki: 1045mm. Długość lufy: 20". 

 

 

 

Replika full metal posiada front, korpus, stalowy tłumik płomienia oraz rączkę przeładowania typu XM110. Kolba snajperska typu knight's. Silnik M120 hi speed. Gearbox z 8mm łożyskowaniem.

 

 

 

 

W komplecie magazynek o pojemności 170BB, optyka M3 3.5-10x40mm z montażem, celownik przeziernikowy typu flip up oraz 3 osłony na szyny RIS. Prędkość początkowa: 335-350fps (1.3-1.4J) na 0.25BB.

 

 

Firma G&P wprowadziła również do oferty fronty typu URX SR16 w kolorze czarnym oraz dark earth. Fronty, dedykowane do replik GBB ASG firmy Western Arms, dostępne są w wersji krótkiej:

 

 

 

oraz długiej:

 

 

 

W ofercie znalazł się także front typu Defender w kolorze dark earth, dedykowany do replik AEG systemu TM i do replik G&P. Zestaw zawiera aluminiową lufę zewnętrzną, stalowy tłumik płomienia oraz 3 osłony na szyny RAS, typu slim - czarne. Wszystkie fronty w wersji kolorystycznej dark earth dostępne są wyłącznie na zamówienie. 

 



 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gp-web.com 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Nomad 09.12.2008, h. 16:35 Nomad
XM110 - moja nowa miłość... Tak wieć w wakacje do pracy trzeba będzie pójść
Czekamy na premierę w Polsce. Oby cena była znośna...
Ravenkan 09.12.2008, h. 16:37 Ravenkan
XM110 <3! Gdyby nie to, że jestem tylko biednym licealistą, to mimo olbrzymiej ilości różnych replik z wyborem nie miałbym problemu ;]
(trochę porysowana kolba na zdjęciu )
Promant 09.12.2008, h. 16:47 Promant
Widać też już nie mogli wytrzymać i musieli się nim pobawić, to i kolba porysowana
OSKi-SNITF 09.12.2008, h. 16:51 OSKi-SNITF
XM śliczny tylko co chcieli ukryć autorzy zdjęć tych frontów URX sr16 ?? jest taki jakby coś zamazane przed napisem armament ?!
Germ 09.12.2008, h. 16:52 Germ
Dziwne uczucie - wiem, że lufa w moim AKS-74 jest dłuższa od lufy XM110 o około 2", przy długości mniejszej o 5 centymetrów. I nie mam żadnych 'przedłużek' zamontowanych. Ale wszechobecne RISy przede wszystkim!
greniu 09.12.2008, h. 16:58 greniu
OSKi-SNITF - zamazanym tajemniczym słówkiem jest Knight's
Besol 09.12.2008, h. 17:09 Besol
które to zamazanie bardzo łatwo schodzi zmywaczem do paznokci. I wilk syty i owca cała
Bodzio90 09.12.2008, h. 17:27 Bodzio90
<- FORWARD
Dobre ^^
fuko 09.12.2008, h. 17:54 fuko
Bodzio - nie ma się co śmiać. Rok temu kopałem w Banku Polskim na Bielańskiej (takie ruiny przy placu bankowym w wawie). Ściana w głębi ruin, widoczna od Bielańskiej była kiedyś ścianą głównej hali banku. Odkryliśmy w niej otwór strzelniczy - okazało się że jest tam płyta pancerna założona przez Niemców w czasie okupacji, a otwór służyć miał strażnikowi do ostrzeliwania partyzantów. Na płycie zachowały się nawet napisy po niemiecku - jeden brzmiał " w razie zagrożenia dzwonić 3 razy" a drugi "nie strzelać przy zamkniętej klapie"
Ravenkan 09.12.2008, h. 17:58 Ravenkan
Niemiecki geniusz ;D
Krabii 09.12.2008, h. 18:10 Krabii
fuko - ah ta niemiecka trwałość i dbałość o szczegóły
Prezes_____ 09.12.2008, h. 18:54 Prezes_____
Piękna, robi wrażenie, lunetka też niczego sobie
filo16 10.12.2008, h. 01:29 filo16
@Germ coś namieszałes z tymi lufami. W obu przypadkach jest lufa 502mm wsadzona (przyblizenie) i długośc mniejsza o 10cm...
Sushi.50 10.12.2008, h. 11:24 Sushi.50
Ta replika XM-110 jest oparta na przedłużonym czy zwykły GB v.2? Z tego co wiem, to G&P już nie robi SR-25 z przedłużonym GB, a tu jest informacja, że GB z 8mm łożyskowaniem.
mcrobb 10.12.2008, h. 17:05 mcrobb
Plus taki że skąpcy z G&P dodali mocowania do zawieszenia w poprzednich wersjach URX nawet za to trzeba było dopłacać.
Germ 10.12.2008, h. 19:07 Germ
@filo16 - kiedyś mierzyłem lufę, tyle wyszło. Długość całkowita - mój błąd. Koszty upgrade Boyi (wewnętrznie i zewnętrznie) IMO będą równe różnicy cen.
xasistis 11.12.2008, h. 13:34 xasistis
No, to teraz czekamy na wersję CNC SE z L-GB i tłumikiem.