Daj cynk
Reklama

Aktualności

Z polskich sklepów

Polska, 08.12.2008, h. 12:57, dodał: Promant
23

Sklep Taiwangun: replika ASG AEG PJ300. Capri ASG: fotografie SWD RS.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Taiwangun włączył do nowości na swojej stronie replikę ASG AEG PJ300. Jest to karabinek bazujący na replice LR300 firmy A&K, posiadający oznaczenie PJ i części wewnętrzne według specyfikacji Taiwangun. Replika ma prędkość początkową na poziomie 420fps. Waga: 2880g. Cena: 729PLN.

 

 

 

W replice PJ300 zastosowano: sprężynę 125 m/s, chromowany cylinder o zwiększonej średnicy, wzmocnioną metalową głowicę cylindra (o zwiększonej średnicy, przeznaczoną do zestawu cichego), wzmocnioną - stożkową - kierunkową głowicę tłoka z łożyskowaniem (przeznaczoną do zestawu cichego), silnik o zwiększonym momencie obrotowym, zębatki stalowe osadzone na stalowych łożyskach ślizgowych 6mm oraz niskooporowe okablowanie gearboxa. Prowadnica sprężyny jest w standardzie wzmocniona (metalowa), łożyskowana.

 

 

Sklep Capri ASG umieścił na swojej stronie szczegółowe zdjęcia repliki karabinu snajperskiego SWD firmy Real Sword:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.taiwangun.com

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jano_84 08.12.2008, h. 12:59 Jano_84
Piękny ten SWD
pi314 08.12.2008, h. 13:27 pi314
Pięknych SWD było już kilka... czekam na działający

pi314
Besol 08.12.2008, h. 13:27 Besol
Fajne te fotki. Zupełnie jak u producenta
poldeck 08.12.2008, h. 13:30 poldeck
Moment, czy suwadło jest na stałe zaspawane z pokrywą?
SAper111 08.12.2008, h. 13:30 SAper111
Gdzieś zdięcia SWD już widziałem hm...... $3 no i sporo czasu temu
TYKA 08.12.2008, h. 14:09 TYKA
yea ale orginalne foto capri
Promant 08.12.2008, h. 14:12 Promant
No i? Czekasz na gratulacje i wyrazy podziwu?
U nas część tych fot też już była. Nie podoba się-nie oglądaj. Na swd można patrzyć bez końca i sie nie znudzi.

BTW
może wszystkich zasmucę, ale 90% newsów bazuje na tym co już gdzieś wcześniej wisi na sieci.
SAper111 08.12.2008, h. 14:39 SAper111
No proszę do mnie ten przytyk??
No więc:

"Sklep Capri ASG umieścił na swojej stronie szczegółowe zdjęcia repliki karabinu snajperskiego SWD firmy Real Sword"

Jest to prawdziwe stwierdzenie. Jak najbardziej. Te zdięcia były już pokazane wcześniej na stronie producenta i przytaczane na serwisie więc może wypadało by to trochę przeredagować?

"U nas część tych fot też już była. Nie podoba się-nie oglądaj. Na swd można patrzyć bez końca i sie nie znudzi. "

Co fakt to fakt ale neaws to nie jest tylko co najwyżej kotlet.
BeLi 08.12.2008, h. 14:48 BeLi
Saper111 - jeśli nie chcesz mieć "odgrzewanych kotletów" to ja proponuje abyś sam spróbował zredagować kilka "niusów" , ale informacja ma być swieża i prawdopodobieństwo jej znalezienia gdziekolwiek ma równać się z zerem!

Powodzenia...
Besol 08.12.2008, h. 15:12 Besol
No...to wtedy będą to niusy !
SAper111 08.12.2008, h. 15:14 SAper111
No tak tylko bez przesady z tym odgrzewaniem to lekka przesada na samym WMASG widziałem je już 2 razy w neawsach....

BeLi
08-12-2008, 14:48
Saper111 - jeśli nie chcesz mieć "odgrzewanych kotletów" to ja proponuje abyś sam spróbował zredagować kilka "niusów" , ale informacja ma być swieża i prawdopodobieństwo jej znalezienia gdziekolwiek ma równać się z zerem!

Powodzenia...
Gogin 08.12.2008, h. 15:14 Gogin
Mogliby dać zdjęcie Girboksa - wiele osób byłoby dźwięcznych ;].
Bodzio90 08.12.2008, h. 15:29 Bodzio90
LR300... Miodzio
Prezes_____ 08.12.2008, h. 16:05 Prezes_____
SWD najpiękniejsza, a ta szczerbinka powala
yaro 08.12.2008, h. 16:25 yaro
No wiecie... kłócić czy jest to czy też nie jest news można do bólu. Jak na razie, to można sobie to tylko na zdjęciach pooglądać, więc może lepiej pozostać przy tym właśnie, a zdjęcia fajne i replika fajnie wygląda...
Poczekajmy, że ktoś ją wreszcie dostanie i potem może jakaś recenzja
gross 08.12.2008, h. 16:41 gross
Jak widzę to SWD to mam ochotę się przestylizować na ruskich!
Josif 08.12.2008, h. 16:52 Josif
SWD, giwerka moich marzeń... Jedna z pierwszych które poznałem w oryginale i od tej pory darzę ją autentycznym uczuciem... Chyba zacznę wiersze pisać "ku czci". Na fotkach wygląda oczywiście dużo ładniej niż to co na stanie ma nasze ukochane Wojsko Polskie, no ale cóż, zawsze można trochę popsuć:D Na przykład drewienko bym sobie (hipotetycznie) przeszlifował i pomalował zupełnie na nowo, ale to już takie tam dywagacje... Jak wspomnę sobie mniej lub bardziej udane wcześniejsze podejścia do tematu, to zastanawiam się, czy nie dojdzie do sytuacji, że któraś z firm japońskich lub koreańskich nie skusi się na skopiowanie chińskiej produkcji... To by byłby przełom, przełomik;)

BTW, Promuś, proponuję abyś przed każdym newsem umieszczał krótką notkę, o tym jak bardzo żałujesz, że śmiałeś w ogóle cokolwiek napisać, że wyrażasz pokorne błaganie o przebaczenie, że zmąciłeś spokój ducha co poniektórych i dodałeś zbrodniczego, okrutnego, przerażającego newsa, który nie jest newsem... Na dowód szczerości swojego ubolewania dorzuciłbyś fotkę we włosienicy, z popiołem na głowie i wtedy może, może ONI daliby Ci kontynuować pracę redakcyjną (oczywiście robisz to tylko dla podbudowania własnego ego, ale co tam) o tym wszystkim co tak bardzo interesuje mnie na przykład, czy innych NIEGODNYCH którym się nie chce, lub nie mają czasu szperać po forach, sklepach, witrynach... I którzy w końcu są bardzo wdzięczni, że prawie zawsze mają świeże informacje podane jak na tacy.

Podziękowania i życzenia dalszej owocnej pracy!

mcrobb 08.12.2008, h. 16:58 mcrobb

800 zł za lunete to chyba przesada
kamuli9 08.12.2008, h. 17:11 kamuli9
Na blogu GunFire przed chwilą ukazało sie kilka zdjęć tego SVD/SWD
ANAKONDA 08.12.2008, h. 17:18 ANAKONDA
Fajny ten SWD. Tylko drogi jak ...... . Za 4000 zl można wersje cywilną, czyli TIGRA już kupić. Oczywiście w kultowym kalibrze 7,62.
Andrzej25 08.12.2008, h. 17:39 Andrzej25
Wcale nie taki drogi, spodziewałem się wyższej ceny. A co do porównań ostrych do replik, to były już dyskusje na ten temat. Proponuję kupić ostrego i urządzać osobne strzelanki ;]
Promant 08.12.2008, h. 21:14 Promant
Hehe, Josif, ja już kiedyś napisałem, ze staramy się bardzo zamieszczać informacje zanim nawet pojawią się na sieci, a w ogóle nawet zanim producenci je wymyślą, ale nie zawsze się udaje.
Zawsze znajdą sie koledzy pokroju Sapera, którzy wszystko wiedzą lepiej, bo wszystko zrobiliby lepiej i zawsze cos im nie pasuje, tylko sami nic nie robią. Normalka.
Mój błąd, może za bardzo lubię SWD, bo dla mnie żadna fotka repliki której nikt jeszcze w łapach nie miał to nie "odgrzewany kotlet", zwłaszcza, że nawet w sklepie jej dotąd nie uświadczono. Więc mógłbym gapić sie do bólu i nie przeszkadzałoby mi zamieszczenie jej nawet 20 razy.

Ale mam na to ...e bo przy tej ilości newsów zawsze jakiś się komuś nie spodoba, wszystkich nie zadowolisz.

BTW
po domu walają mi się okładziny przednie od ostrego SWD i muszę powiedzieć, że wyglądają równie pięknie jak te na fotkach repliki - no ale nie były w służbie, czysta magazynówka.

BTW2
ja też nie rozumiem tej mody na porównywanie cen replik do cen ostrej. Co to ma wspólnego jedno z drugim?
LogaN 08.12.2008, h. 21:39 LogaN
Osobiście wolę, by na WMASG były newsy sprzed 1 dnia, ba nawet sprzed tygodnia, niż plotki o rzeczach, o których nikt nie wie .

Jak się Wam nie podobają takie informacje jak tutaj są, to zapraszam tam:
www.pudelek.pl
Jako czytelnik tamtego portalu gwarantuję masę "niusów" .