Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Aktualności, 07.12.2008, h. 22:51, dodał: Promant
20

CRW Airsoft: oporządzenie firmy TGC. Gunfire.pl: A.C.M. M14 JAE100 oraz nowości na stronie sklepu. SOCOM Gear: kolba socom. G&P: M12 Tactical Light.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep CRW Airsoft poinformował, że został oficjalnym dealerem produktów nowej marki: Tactical gear Classics. Oporządzenie TGC ma być wysokiej jakości replikami dla kolekcjonerów. Przykład stanowi słynny "czarny zestaw" z wyposażenia SAS stosowanego w latach 80tych XX wieku. 

 

 

Tradycyjnie już o planach Gunfire.pl dowiadujemy się szybciej z informacji na portalach zagranicznych. Sklep planuje wprowadzenie do oferty w niedługim czasie repliki A.C.M. M14 JAE100. Na razie brak szczegółów. Póki co - na stronie sklepu dodano nowe repliki - wcześniej zapowiadane: G3SAS w cenie 435PLN oraz P90TR w cenie 499PLN. W nowościach znalazły się, również pod marką GFC, opisywane już w newsach repliki M4 CQB, w cenie 639PLN.

 

 

Firma SOCOM Gear wprowadziła już do oferty, zapowiadaną wcześniej, kolbę typu socom do replik M4/M16.

 

 

Firma G&P włączyła do swojej oferty nową latarkę taktyczną: M12 Tactical Light. Latarka ma moc 1000 lumenów, ciągły czas pracy: 45 minut. W komplecie: lampa typu xenon, ładowarka (100v-220v) oraz akumulator 11.1v 2600mAh Li-ion (GP772A).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu 

www.arniesairsoft.co.uk

www.gp-web.com

www.crw-airsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dzwonek 07.12.2008, h. 22:55 Dzwonek
Coś krótki czas pracy jak na latarke (45 minut) :/
A to M14 wygląda jak te "full wypas karabiny" za 100 zł.
LogaN 07.12.2008, h. 22:59 LogaN
Jeju, ta emczternastka jest sŁ1taś$na .
pidzejfat 07.12.2008, h. 23:03 pidzejfat
Tak bardzo krótki, tym bardziej że ma 1000lumenów...
Promant 07.12.2008, h. 23:10 Promant
Eh, na 1000 lumenów 45 minut to nic dziwnego. Większość latarek ma opcję zmniejszenia mocy co wydłuża czas pracy; być może ta również, choć brak takiego info.
Na 1000 lumenów to zrobisz w pomieszczeniu światło Hiroshimy.
Ja mam 600 i jak walniesz tym po oczach to kicha na kilka minut.
Kajor 07.12.2008, h. 23:30 Kajor
Śliczne M14.
KWIA_TEK 07.12.2008, h. 23:37 KWIA_TEK
1000 lumenów? Ktoś zamierza strącać kulkami samoloty pasażerskie?
figo79 07.12.2008, h. 23:53 figo79
oj podoba mi się ta 14 szkoda tylko ze to takie wielkie ^^
Krabii 08.12.2008, h. 00:03 Krabii
Do tej latareczki chyba potrzebny będzie wyższy montaż, bo lustro ma dość duże.
SHOGUN_YAMATO 08.12.2008, h. 00:06 SHOGUN_YAMATO
Ja mam 120 i na wejścia do pomieszczeń wystarczy. Zreszą mój pokój bardzo ładnie wygląda jak się nić zaświeci w sufit

Zastanawiam się jaką żywotność ma ta ksenonowa żarówka przy takiej mocy. Kiedyś przeglądałem strony to większość takich cudenień miała żywotność kilku godziń zalednie.
javelin 08.12.2008, h. 01:21 javelin
Dziwne, taka moc to raczej w latarkach w technologii HID a nie w typowych ksenonowych żarnikach. Poszukajcie pod hasłem HID, na przykład na forum torch.pl, widać tam co takie cacka potrafią
Cement 08.12.2008, h. 02:11 Cement
SHOGUN_YAMATO @


Mam wrażenie ze to przez nieuwagę a nie brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.


Latarka ma moc 1000 lumenów, ciągły czas pracy: 45 minut
kerth 08.12.2008, h. 08:40 kerth
Cement:
Mam wrażenie ze to przez nieuwagę a nie brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Kolega pytał o żywotność żarówki, nie ciągły czas pracy.
splinter 08.12.2008, h. 10:52 splinter
Orientuje się ktoś czy są gdzieś dostępne krótkie magi do m14? Tylko bez obelg,to przecież airsoft.
Cedarr82 08.12.2008, h. 13:23 Cedarr82
HID i xeon to tosamo - nalezy pamietac ze zarniki hid pobieraja kilkakrotnie wiecej energi w poczatkowej fazie swiecenia az do momentu nagrzania wiec 45 min jest tylko jesli zostanie zalaczona tylko raz, przy wlaczaniu i wylaczaniu czas swiecenia drastycznie sie zmniejszy. A 1000 lumenow podaje producent co nie oznacza ze latarka swieci 1000 lumenkow ( moc zarowki 150W)
graber89 08.12.2008, h. 15:00 graber89
Czy nikt nie zauważył że już P90 jest do kupienia w Polsce? A ta M14 rzeczywiście świetna
Gogin 08.12.2008, h. 15:13 Gogin
Nikt ? Od kilku dni już jest dostepne - tylko nie wiem kto da 500 zł za chinola, jak za 350 zł więcej jest nowy marujec ? Nie bijcie, do tego 400 fps w chyba najlepsze z możliwych replik do CQB - żenada.
Bodzio90 08.12.2008, h. 15:34 Bodzio90
Ładne M14. Szkoda że waszych zdjęć nie da się powiększyć.
Prezes_____ 08.12.2008, h. 16:08 Prezes_____
Nie żebym wam obrzydzał ale nie napalajcie się tak na m14 z A.G.M-ma, jeżeli bedzie na bazie poprzedniego to ło-cho-cho. :/ mieszane uczucia
Holender 08.12.2008, h. 20:04 Holender
Taki sam model kolby kupiłem już rok temu na SpecShopie,z tym że firmy G&G i nazywa się SOPMOD
PeePee 09.12.2008, h. 20:02 PeePee
Promant, w czym masz te 600 lumenów?