Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki PJ

Aktualności, 07.12.2008, h. 13:02, dodał: Promant
38

Sklep Taiwangun włączył do oferty kolejne repliki pod marką PJ.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z pewnym poślizgiem, w stosunku do premiery replik A&K na których bazują, pojawiły się w ofercie sklepu Taiwangun nowe repliki z rodziny M4/M16 pod marką PJ. Trzy nowe modele replik full metal PJ to: PJ16, PJ4 CQB oraz PJ4 RIS.

 

 

 

 

Repliki posiadają prędkość początkową na poziomie 430fps. Zastosowano w nich: sprężynę 125 m/s, chromowany cylinder o zwiększonej średnicy, wzmocnioną metalową głowicę cylindra (o zwiększonej średnicy, przeznaczoną do zestawu cichego), wzmocnioną - stożkową - kierunkową głowicę tłoka z łożyskowaniem (przeznaczoną do zestawu cichego, łożyskowanie powoduje łatwiejszą pracę sprężyny), silnik o zwiększonym momencie obrotowym, zębatki stalowe osadzone na stalowych łożyskach ślizgowych 6mm oraz niskooporowe okablowanie gearboxa. Prowadnica sprężyny jest w standardzie wzmocniona (metalowa), łożyskowana.

 

 

 

 

Wszystkie repliki mają w komplecie magazynek typu hi cap, o pojemności 300BB oraz akumulator FIREFOX Ni-Cd 9,6V o poj.2000 mAh. Cena replik jest jednakowa: 649PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.taiwangun.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
hellmans 07.12.2008, h. 13:23 hellmans
Ach gdyby to nie były emki
Krabii 07.12.2008, h. 13:24 Krabii
Chyba lepiej dozbierać grosza i kupić coś od G&P, zwłaszcza teraz gdy jest "Świąteczna Promocja" w ASGShopie i mieć sprawdzoną i dobrze spasowaną replike.
PvG 07.12.2008, h. 13:28 PvG
Na zbliżeniach widać prześwity gołego metalu. Jednak za taką cenę nie można mieć wszystkiego. Brawo PJ
Ari 07.12.2008, h. 13:28 Ari
Chyba lepiej nie jesli ktos nie dysponuje wiekszymi funduszami gdyz do G&P trzeba jeszcze dokupic aku, a w tym juz jest i to bardzo dobre
Pies 07.12.2008, h. 13:33 Pies
Brawa dla panów inżynierów - m4 CQB z 430 fps. Owacje na stojąco!
LogaN 07.12.2008, h. 13:51 LogaN
Pies, ale możesz zrobić downgrade, a kultura pracy, ROF i żywotność wzrosną.
Genneth 07.12.2008, h. 14:31 Genneth
Tak, downgrade swoją drogą, ale jednak jest to nieco głupie, 430fps i CQB, nie uważasz? Ktoś "zielony" się dorwie i zrobi komuś krzywdę...
Loner 07.12.2008, h. 14:32 Loner
Dokładam 300zl i mam G&P. A niby FireFox to dobry aku? No nie no, nie róbmy z siebie pederastów.
Michuuu 07.12.2008, h. 14:34 Michuuu
Wrzucasz sprężynkę m100 i śmigasz po budynkach bez obaw, że coś ci pęknie:)
fuko 07.12.2008, h. 14:53 fuko
Dokładasz 300 i masz G&P ale nie ten model tylko najprostszy, bez RISów. Żeby mieć taki model to musisz dołożyć 500-600 zł - w zależności od modelu (i to teraz w promocji) + bateria. W sumie druga taka sama replika ;p.
fuko 07.12.2008, h. 15:08 fuko
A i widzę jeszcze, że oprócz wymienionych replik pojawiło się zmodyfikowane LR300 od A&K czyli PJ 300. W cenie 729zł - bebechy jak w powyższych.
Placek 07.12.2008, h. 16:26 Placek
a jeszcze kilka dni temu miałem prosty wybór... a teraz P90, emki CQB... tylko mi problemów narobili;]
kat_ek 07.12.2008, h. 16:35 kat_ek
Na stronie taiwangun napisali, że te repliki maja gearbox v.2. Czy jest to jakiś problem? Czy nie lepiej kupując nową replike wybrać czegoś z gb v.3?
dude1 07.12.2008, h. 16:43 dude1
@Loner
a zdziwiłbyś sie że firefoxy nie sa wcale takie złe, mniej złego o nich słyszałem niż o intellectach, sam mam intellecta, niby jedna z lepszych, a nie kupie intellecta ani razu więcej... i to nie jedyny przypadek w moim kręgu....

A odnosnie samych replik, to i tak moim zdaniem, najpierw pomyśleliby nad zastosowaniem standardowo jakichś fajnych komór HU, a nie ciągle brną w fpsy... to nie ma sensu wg mnie. I tak zawsze skupienie jest do dupy przez komorę. I co mi po fpsach....

Borol 07.12.2008, h. 16:43 Borol
v.2 czy v.3 to rodzaj gb a nie kolejne ulepszenia.zielony jestes
baczus 07.12.2008, h. 16:44 baczus
Będą zapewne promocje

A zresztą niektórzy w zielonej wolą mieć krótkie repliki.
chrzanu 07.12.2008, h. 17:15 chrzanu
GB wygląda ciekawie, ładnie na zdjęciu. Tylko ten szkielet z gównolitu ciekawe ile wytrzyma na m125, a kable nie będą mogły być używane zamiast podgrzewacza przy dłuższych seriach, dyszę też mogliby zmienić... Poza tym 430 fpsów hmmmm Krakmani mogliby zmienić springa na coś koło m110 i byłoby rozwiązanie uniwersalne. Na papierze druga gen. też miała być cudowna, a wiadomo co wyszło, chociaż z drugiej strony małe chińskie rączki stały się sprawniejsze trochę.
Prezes_____ 07.12.2008, h. 17:17 Prezes_____
PJ4 CQB 430fps- dobre xD , jeszcze ktoś napisze idealne do budynku.
Z tego wszystkiego chciałbym tylko kolbe SF bo jest fajnie wykonana.
Pozdro
Matwiej 07.12.2008, h. 17:24 Matwiej
CQB + m100 ... trzeba nad tym pomyslec. w koncu swięta idą
LogaN 07.12.2008, h. 17:35 LogaN
Loner, otóż to, Firefoxy właśnie są dobre.

U mnie w domu są 2 Firefoxy 200mAh, 9.6V - czyli takie jak tam. Oba na ogniwach large. Jeden wystarcza na oddanie 2000 strzałów przy sprężynie M140, a drugi na 2500 strzałów przy sprężynie M125 - dla mnie te osiągi są świetne w porównaniu z tak zachwalanym, chińskim Intellectem, którego również miałem. Jeszcze nigdy nie udało mi się rozładować na strzelance Firefoxa.
kat_ek 07.12.2008, h. 18:29 kat_ek
Borol a ty czerwony jesteś ;/ Jakbym był taki obcykany jak ty, to bym się nie pytał o takie rzeczy, to chyba jasne. Poza tym to nie jest odpowiedź na moje pytanie. Pytam czy kupując nową replikę lepiej wybrać v2 czy v3? Czy nie ma różnicy? BTW skoro jest wersja 2, to wersja 3 jest jej ulepszeniem/następcą/ewaluacją. Przynajmniej według mnie.
Prezes_____ 07.12.2008, h. 18:37 Prezes_____
Ja myśle że v2 bo chyba więcej dobrych części do tuningu jest. Ale mogę się mylić bo głównie interesuje się v2
thewojtz 07.12.2008, h. 18:52 thewojtz
v.3 jest wytrzymalszy i ma szczelniejszy układ komora/GB...
a co do emek to jest i tak alternatywa dla początkujących graczy za 700-800pln masz gotowy do strzelania karabin z dobrymi osiągami.

Pozdrawiam Wojdatuz
H4xor 07.12.2008, h. 19:09 H4xor
Jak przeczytałem ,że do CQB a potem 430 fppsów to mało co z krzesła nie spadłem
macgyver 07.12.2008, h. 19:31 macgyver
Zamiast ciąć tego gearboxa tylko na potrzeby zdjeć mogli go wysłać do mnie . A tak, zmarnowali części i wyrzucili je w kibel.

Tak swoją drogą, to repliki PJta są na tyle zdolne, że zawsze znajdzie się coś nowego co się zwali, jak nie uszy body, to chwiejna lufa itd...

Zgadzam się z opiniami poprzedników o brnięciu w fpsy. Kiedyś pierwszym tunningiem broni była sprężyna, bateria; później tylko bateria... a teraz tunning zaczyna się od osłabienia broni i dodania szczelnego układu lufa/dysza/gumka hu/precka.
Coś tu brnie za bardzo do przodu.
LogaN 07.12.2008, h. 19:31 LogaN
Wojdatuz:
"a co do emek to jest i tak alternatywa dla początkujących graczy za 700-800pln masz gotowy do strzelania karabin z dobrymi osiągami."

To według mnie bardziej opłaca się kupić SR25 URX z P&J. Zawsze to v.2 long, a nie zwykłe v.2..
cziman 07.12.2008, h. 19:31 cziman
430 na CQB.. hmm - specyficzny typ odbiorcy. Rozumiem że pejcze i puchate kajdanki gratis?
borowa1516 07.12.2008, h. 19:33 borowa1516
I te kable ooo mamo ......
thewojtz 07.12.2008, h. 19:36 thewojtz
ale sr-25 na totalnym stocku brzydko strzela...

Pozdrawiam Wojdatuz
xasistis 07.12.2008, h. 19:40 xasistis
Wczoraj kupowało sięreplikę 300fps i upgradowało za ciężkie pieniądze do tych 400. Dzisiaj kupujesz 400 i dopłacasz za downgrade. zastanawiam się na co będęnarzekał jutro?
borowa1516 07.12.2008, h. 19:41 borowa1516
Jak bym się wybrał z tą wersją CQB na asg w terenie zabudowanym to bym sie strzelał sam xD
Scalak 07.12.2008, h. 20:52 Scalak
Akumulatorki Firefox są dobre. Ale szkielet gearboxa jest dalej tak samo tandetny.
kat_ek 07.12.2008, h. 22:52 kat_ek
Jeszcze dodam takie coś, przed chwilą znalazłem $3 odnośnie tych gb
cziman 08.12.2008, h. 00:32 cziman
xasistis: głupotą jest powiedzieć że X ilość fps jest zła. 280 fps jest złe do lasu a 450 fps jest złe do budynku. 430 jest przyzwoitą ilością na średnio-gęsty las ale kompletnie bez sensu dla repliki CQB. Większe zużycie części a jeszcze ci po drugiej stronie lufy będą biadolić że ich boli - zero plusów, same minusy. No, chyba że polujesz na terminatorów.
Loner 08.12.2008, h. 01:34 Loner
Nie wiem kto to napisał, sorki nie mam czasu szukać, ale serio wolę kupić tego G&P nawet jak mam dopłacić 500zl, niż się znowu wje.ać w zabawy z chińczykiem. Chyba że się decydujemy na kompleksową modyfikację bebechów, jak ja. Fakt nie wyszło tanio, ale mam markową replikę, która kosztuje połowę tego co markowa tuningowana replika.
kozaq 08.12.2008, h. 20:19 kozaq
Nie znam się na tym więc pytam:
Czy takie M4 byłoby lepsze (cena/jakość) od takiego SportLine z CA (z metalowym korpusem i taką samą baterią)?
LogaN 08.12.2008, h. 21:20 LogaN
@Kozaq - zdecydowanie tak.
gogledt 25.11.2009, h. 15:32 gogledt
na CQB 430 fps to na pewno przesada... ale wydaje mi się że na ta wersję PJ4 RIS to dobra moc;) a jak nie to wymienić sprężynę na słabszą i po problemie... przynajmniej ja tak uważam!! dla kogoś początkującego emka w tej wersji i w takiej cenie to fajna sprawa:) w wersji RIS za emke z jakiejś lepszej firmy trzeba dać dużo więcej... myślę że PJ miało dobry pomysł no może oprócz tego CQB heh:PP pozdro!!