Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości i ciekawostki

Aktualności, 06.12.2008, h. 22:12, dodał: Promant
22

Systema: PTW Super Max. A.C.M. ASG AEG Masada: finalna wersja. GnG Custom: Glock17 Caspian oraz STI 4.3. AirSoft Global: Krinkov GBB custom.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Systema ogłosiła, że wprowadzi na rynek nową wersję replik Training Weapon. Systema Max generowała, przy cylindrze M150, prędkość początkową rzędu 500fps. PTW Super Max ma wykorzystywać cylinder M160, a prędkość początkowa wyniesie 600fps. Pierwsza seria nowych replik PTW ma być limitowana do 100 sztuk. Przewidywana cena detaliczna: 1600USD. 

 

 

Opublikowano zdjęcia finalnej wersji chińskiej repliki AEG Masada. Według niepotwierdzonych informacji - replika weszła w fazę produkcji i przygotowania dystrybucji.

 

 

 

Sklep guns'nguys oferuje customowe repliki pistoletów Glock17 Caspian oraz STI 4.3. Glock 17 Caspian Comp bazuje na replice Glock17 firmy KSC. Replika posiada metalowy zamek. Cena, w przeliczeniu z HKD: 390EUR. Replika STI 4.3 stanowi modyfikację pistoletu SCW3 firmy Western Arms. Metal. Cena, w przeliczeniu z HKD: 460EUR.

 

 

Na stronie AirSoft Global można nabyć replikę GBB, bazującą na AKS74U firmy GHK : Krinkov GBB custom. Zastosowano front VFC K3 [Railed Handguard for AKS74UN]. Pojemność magazynka: 30BB. Waga: 2950g. Prędkość początkowa: 320-350fps na 0.2BB i Top Gas. Cena: 460USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftnews.fr 

www.airsoft-news.eu

www.gunsnguys.com

www.airsoftglobal.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
chmielu_luk 06.12.2008, h. 22:17 chmielu_luk
Tak się zastanawiam...Po co tyle fps'ów??
Hoplita 06.12.2008, h. 22:20 Hoplita
Żeby kulka szybko leciała...
pafcio 06.12.2008, h. 22:21 pafcio
Realizm... Im większe dzióry tym realniej...
Morda 06.12.2008, h. 22:21 Morda
"Training Weapon"- po to. To nie jest replika do zabawy w wojnę, to jest sprzęt treningowy dla służb mundurowych.
Gapis 06.12.2008, h. 22:26 Gapis
Co nie znaczy że będzie ona dostępna tylko dla tych służb...
0L0 06.12.2008, h. 22:40 0L0
Taaaa.. wszyscy zginiemy

Ten glock zasługuje chyba na nagrodę dla najbrzydszej konwersji do G17
Small_Hunter 06.12.2008, h. 22:46 Small_Hunter
Morda- MilLe jest dla służ mundurowych. PTW Super Max to "zabawka" dla asgejów. Po co taki spring... nie wiem... ja w swojej nadal na M90 hulam... Widocznie niektórzy muszą sobie ptaszka przedłużać
Mikolaj_L 06.12.2008, h. 23:15 Mikolaj_L
Początkowym zastosowanie PTW był trening służb mundurowych jak sama nazwa wskazuje Hunter,więc może zastanów się co piszesz.
SHOGUN_YAMATO 07.12.2008, h. 00:34 SHOGUN_YAMATO
Może nie w takich słowach, ale z ogólnym sensem opinii Small_Huntera muszę się zgodzić. 600 FPS na full auto - nie dziękuję. I to NA PEWNO w końcu trafi do rąk kogoś w naszym kraju - kwestia czasu, zachodu i środków. A ja wtedy nie wierzę w bezpieczną zabawę.
xasistis 07.12.2008, h. 00:36 xasistis
Mundurowi się skarżyli, że PTW nie daje takiego kopa jak FX i PB, no to Systema wyjechała z kopyta W/g mnie powinni trochę popracować nad powtarzalnością strzałów (jak na rynek ASG).
Chaves 07.12.2008, h. 06:04 Chaves
Wy ciągle o tej PTW, a nie zauważyliście że wreszcie jest kałach z GBB
gadzinka 07.12.2008, h. 09:38 gadzinka
Okropny bo z risami.
SHOGUN_YAMATO 07.12.2008, h. 09:56 SHOGUN_YAMATO
Hm... pod spób chwyt a z boku latarka Tylko górna szyna jest w moim wypadku bezużyteczna.
Guest (ID:6452) 07.12.2008, h. 11:29 Guest (ID:6452)
Panooowie... ile kontuzji wynikających z postrzałów zaszło z replik >500fps a ile z replik <400fps? Zastanówcie się. Nie replika robi kuku tylko ten co za spust pociąga.
Okota 07.12.2008, h. 12:11 Okota
masada + body do magow AK i kupuje!
a coo...
na allegro jeszcze naszywki z gruzinskimi flagami i bedzie git
Prezes_____ 07.12.2008, h. 12:39 Prezes_____
aks piękny jest
cziman 07.12.2008, h. 18:36 cziman
"Tak się zastanawiam...Po co tyle fps'ów??"

Bo to jest broń treningowa. Są tacy ludzie, również w mundurach z resztą, dla których liczy się realizm i którzy nie poryczą się jak dostaną repliką 600fps. Ale są to ci sami którzy umieją stać w szeregu i reagują na polecenia dowódcy.. jacyś debile, nie?
Tony Halik 07.12.2008, h. 20:12 Tony Halik
Tja... Nie czytałem nicku, ale po komentarzu już wiedziałem, któż to go napisał. No tak, cziman
A ten glock ma bardzo dużo tego zewnętrznego "fuj".
KWIA_TEK 07.12.2008, h. 20:43 KWIA_TEK
Krótka eMka i 600 fps. Aleposo? Na szczęście cena zaporowa
FishHunter 07.12.2008, h. 22:39 FishHunter
Ten glock wygląda conajmniej tak obrzydliwie jak budynek banku naprzeciw mojej ukochanej chorzowskiej poczty. Słowem - zniszczyć.
edek01 10.12.2008, h. 12:00 edek01
No i sie doczekalem 600fps daje 192m/s !
Napewno to nie jest do gier a tylko do ogrodu jak wiatrowka.
Tylko ktora wiatrowka da mi ogen ciagly mocy 192m/s ????
Za taką technologie i moc tylko 4800zł
SUPER........