Daj cynk
Reklama

Aktualności

JG: korpusy M4

Aktualności, 06.12.2008, h. 21:17, dodał: Promant
21

Sklep Ebaybanned włączył do swojej oferty metalowe korpusy z oznaczeniami, produkcji JG, dedykowane do replik M4/M16.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seria nowych chińskich korpusów full metal do replik M4/M16, produkcji firmy Jing Gong, pojawiła się na stronie sklepu Ebaybanned. Cena: 50.90USD. Korpusy posiadają oznaczenia Vltor:

 

 

 

Stoner Rifle SR16:

 

 

Stoner Rifle SR25:

 

 

Colt:

 

 

Troy:

 

 

STAG Arms:

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.ebaybanned.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
gadzinka 06.12.2008, h. 21:23 gadzinka
Ile jest producentów eMek?
Gogin 06.12.2008, h. 21:30 Gogin
Za dużo.
OFF 06.12.2008, h. 21:35 OFF
chyba sie nie doczekam metal body do s-system (
poldeck 06.12.2008, h. 22:12 poldeck
Moment... Czy na body do zwykłej emki jest nabazgrane SR-25??
penio151 06.12.2008, h. 22:15 penio151
na to wygląda...
Promant 06.12.2008, h. 22:22 Promant
A co: oczekiwaliście od Chińczyków od razu body do SR25?
Za to oznaczenia Colta całkiem przyzwoicie im wyszły. Jak na chinola.
0L0 06.12.2008, h. 22:37 0L0
Vltor na zwykłym korpusie... profanacja
DyingFetus 06.12.2008, h. 22:39 DyingFetus
dlaczego chińczyki nie zrobią korpusu do M16A1 lub A2 ??!!
Borax 06.12.2008, h. 22:43 Borax
Jak na chinola to jedyne co im wyszło, to że w ogóle są oznaczenia... Jedyną zaletą oznaczeń Colta jest poprawne logo - konik i napis pod spodem. Po za tym to tylko malowanka zamiast tłoczenia, do tego po jednej stronie jest 5,56mm, po drugiej .22cal.? Dziwny zabieg, szczególnie że w oryginale wogóle nic nie ma w tym miejscu. BTW, zdawało mi się , że 5,56mm to .223rem...
Lechu2K 06.12.2008, h. 22:50 Lechu2K
Borax - tak jak napisałeś, malowanka. "3" po prostu firmowo jest zamazana i dlatego wyszło ".22"
dude1 06.12.2008, h. 23:11 dude1
Jak można na korpusie repliki 5.56 nanieść logo SR25 i to z bezczelnym '7.62' ?!
Dno totalne. Może zabrzmi to jakbym był zboczony na punkcie oznaczeń, ale za Chiny nie chciąłbym bujać się z takim logo na korpusie... ;|
Promant 06.12.2008, h. 23:16 Promant
No jak to? Przecież chinole niedługo będą lepsi od markowych producentów, według wielu już są, a Wy się tak oburzacie.

Oznaczenia mają sens kiedy są bezbłędne - inaczej lepiej już mieć czyste body. Ale i tak szkoda, że te chińskie Colta nie są tłoczone, wtedy byłyby blizsze oryginalnych niż niejednego markowego producenta.
0L0 06.12.2008, h. 23:35 0L0
M16A1/A2? no powinni zrobić... z flat topem
xasistis 07.12.2008, h. 00:37 xasistis
Z tym SR-25 mogliby się przynajmniej postarać i chociaż mechanicznie zablokować tryb auto.
dude1 07.12.2008, h. 01:16 dude1
Tu nawet nie chodzi o głupi tryb AUTO, ale o to, że pociski 7.62 są 'CIUT' większe niż 5.56, przez co korpusy M4 i SR25 są całkiem inne. Toż to wystarczy w googlach wpisać SR25 i porównać! Ale to chyba było za skomplikowane dla producenta

Niech żyje chińska myśl marketingowa !!!
maxavelli 07.12.2008, h. 02:06 maxavelli
Ciekawy jestem, czy oni dostali od tych wszystkich firm licencje na uzycie ich oznaczen na swoich korpusach do zabawek... Ech, zlodzieje...