Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości

Aktualności, 04.12.2008, h. 23:58, dodał: Promant
17

Kart M14 JAE-100 stock w ofercie sklepów Gunner Airsoft i RSOV. Dboy: M16A4. Nowe repliki firmy ARES na stronie WGC.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W sklepach Gunner Airsoft [88USD] oraz RSOV [88.19USD] pojawiła się replika M14, produkcji firmy KART, z łożem JAE-100.

 

 

 

W komplecie magazynek typu hi cap, dwójnóg i szyna montażowa oraz akumulator z chińską ładowarką. Prękość początkowa: 430fps na 0.2BB. Dostępne są wersje z łożem czarnym i w kolorze tan.

 

 

Firma Boyi udostępniła plakat promocyjny repliki M16A4. Według niepotwierdzonych informacji ma to być kolejny produkt tej firmy.

 

 

 

Firma ARES, będąca niegdyś podwykonawcą firmy STAR, wprowadza na rynek kolejne repliki. Na stronie sklepu WGC można nabyć: L85, M4A1, SL9 oraz UMP. L85 w wersji AFV kosztuje 285USD. SL9: 217USD. M4A1: 181USD, a UMP: 154USD.

 

ares_aeg_07_l.jpg" alt="" width="500" height="752" />

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.gunnerairsoft.com 

www.rsov.com

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dalej 05.12.2008, h. 00:00 Dalej
Jarałem się bardzo wieścią że Cyma pracuje nad wersją z łożem JAE-100, ale to co popełnił KART tutaj to porażka, wygląda bardzo nieciekawie w porównaniu ze zdjęciami oryginału.
Tuksiak 05.12.2008, h. 00:06 Tuksiak
Ale paskudna ta eLżbieta... Ech.
Ten Kart też mnie nie powalił na kolana.
Jangi 05.12.2008, h. 00:16 Jangi
Ja chcę tę Elkę! Star kosztuje 300 dolców więcej
KicpA 05.12.2008, h. 06:40 KicpA
Star teraz kosztuje mniej od aresa na WGC.
Krabii 05.12.2008, h. 09:02 Krabii
Ten susat wygląda bardzo przyzwoicie, ciekawe jak z wnętrznościami:)
Jangi 05.12.2008, h. 09:21 Jangi
KicpA - rzeczywiście, nie jestem na bieżąco Fakt faktem jednak, że STAR chciał za taki zestaw koło 600 dolców. Kiedyś

Ale: większość AEGów STARa sprzedawanych przez ARESa ma status "stop ordering", albo discontinued.
Gogin 05.12.2008, h. 13:49 Gogin
Ta Emka Boyi'a ma mieć Burst'a czy mnie oczy mylą ?
Plutonowy 05.12.2008, h. 14:06 Plutonowy
Będzie burst na korpusie a jak dobrze spust naciśniesz to może i 3 kulki polecą.
Besol 05.12.2008, h. 14:20 Besol
Ma działający bolt catch (przeznaczenie identycznie jak w Top Tech'ach). Bursta to nie ma, bo to nie ta version.
Prezes_____ 05.12.2008, h. 15:00 Prezes_____
m14- łoże fajne do reszty miałbym wonty,
m16a4- kupiłbym dla risów do mojej repliki
l85- bardzo dobra cena,

Pozdrawiam, Prezes
spet 05.12.2008, h. 15:26 spet
M14 to totalna porażka. Przez tę kolbę wygląda to jak Star Warsy. Reszta emki obleci. M16A4 - no normalna . Elka - obleci. Fajna taka
Prezes_____ 05.12.2008, h. 17:01 Prezes_____
Jak nazywasz karta że jest ze Star Wars obrażasz Gwiezdne wojny
Moc jest w tobie słaba Luke xD
radzio2k 05.12.2008, h. 17:52 radzio2k
l85 CQB? ^^
thor_ 05.12.2008, h. 22:11 thor_
Jakoś nie widzę rażących błędów porównując Kartowskie dzieło do oryginału. Mozesz mnie Dalej oświecić co jest nie tak poza tym że w oryginale miejsca "trzymania" są z "miękkich" nakładek które wyraźnie są "osobnym" elementem a tu są wykonane z "jednego kawałka"?
Ziolko 05.12.2008, h. 23:12 Ziolko
Nie CQB tylko coś jak PDW. Ta elka jest dla obsługi czołgów transporterów itp.
I3ongo 06.12.2008, h. 13:37 I3ongo
Coraz lepsze te chinole produkują, to M16A4 naprawdę już nieźle wygląda
uzi43 07.12.2008, h. 12:06 uzi43
To M14 nie takie złe... Na pewno ładniejsze od tej konwersji DMR, co jakiś czas temu w newsach była
Ale dalej mam nadzieję, że Chińczycy zrobią nowe drewniane, klasyczne łoże do M14 Z takim drewnem jak w łożu od GG.