Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki

Aktualności, 04.12.2008, h. 09:54, dodał: Promant
17

Cybergun: Galil SAR. Madbull: granatnik AGX. King Arms ASG AEG Troy 4" już dostępny na WGC. ASG Shop: Vanaras AN/PEQ15. Nowe video RA Tech: AKS74UN GBB.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cybergun podał wreszcie pierwsze informacje promocyjne o replice karabinu Galil SAR. Replika ma się wkrótce ukazać na rynku, nadal jednak nie ma dokładnej daty premiery rynkowej. Galil Cybergun to replika full metal z elementami stalowymi, takimi jak blok gazowy czy zatrzask kolby. Waga z akumulatorem 3890g. Zamiast tradycyjnego HU - system BAX. Chwyt pistoletowy i przedni wykonane z włókna nylonowego. W komplecie magazynek hi-cap, aku stick oraz chińska ładowarka.  

 

 

Na dniach wejdzie do kin kolejna odsłona przygód Punishera. Jednym z nowych "aktorów" jest granatnik AGX firmy Madbull. Nie ma on ostrego odpowiednika, jest projektem Madbulla przeznaczonym do ASG.

 

 

Replika firmy King Arms z serii Troy: M4 CQB 4", o której pisaliśmy w jednym z ostatnich newsów, jest już dostępna na stronie sklepu WGC. Cena: 355.50USD.

 

 

ASG Shop włączył do swojej oferty atrapę lasera firmy Vanaras: AN/PEQ15. Atrapa lasera ATPIAL, w kolorze piaskowym, posiada montaż na RIS. Cena: 125.10PLN. 

 

 

 

Zaprezentowano nowe video firmy RA Tech przedstawiające test repliki AKS74UN GBB.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
javelin 04.12.2008, h. 10:19 javelin
Trzeba będzie kupić tą konwersję do AKSU Szkoda tylko, że czasem takie odchyły fps w dół...
poldeck 04.12.2008, h. 10:46 poldeck
Ciekawe tylko czy tą konwersję wepchałoby się też do długiego kałacha. Jak tak to byłoby kur***** miło .
Promant 04.12.2008, h. 10:53 Promant
A co za różnica? Przecież Dboy ma identyczne body w AKSU i AKS74.
Foka 04.12.2008, h. 11:09 Foka
poldeck, to był ostatni przypadek kiedy przeklinasz w komentarzach.
biper911 04.12.2008, h. 11:51 biper911
Oj kuszą tą konwersją, oj kuszą Jako żółtodziób nie zdążyłem się jeszcze w pełni nacieszyć swoim full steel AKS-74U, a tu już po głowie chodzi nowa rzecz.. ASG nie wciąga... Ono WSYSA!!! Sssssssslup i nie ma człeka
WUZI 04.12.2008, h. 11:57 WUZI
Czy te 400 fps w takim karabinku to nie za dużo? Ciekawe czy kiedykolwiek pojawi się hicap gazowy xD
rambo0072 04.12.2008, h. 12:07 rambo0072
wystarczy użyć słabszego gazu 134 i fps bedzie mniej
javelin 04.12.2008, h. 14:17 javelin
Pytanie czy hfc134 uruchowi mechanizm. Zamek może być za ciężki a sprężyna powrotna za twarda na atkie cuda. A 400fps to wg mnie optymalna "moc".
Prezes_____ 04.12.2008, h. 16:08 Prezes_____
Też umiem taką piosenkę wystukać na elektryku xD.
Pozdrawiam
Germ 04.12.2008, h. 16:29 Germ
A na sprężynie potrafisz?
Mnie ciekawi, którą wersję Boja mieli pokazaną. Ja mam w AKS-74 korpus ze stali.
kydrys 04.12.2008, h. 17:33 kydrys
Kiedy spojrzałem pierwszy raz na tą emkę wydawalo mi sie ze zamiast lufy ma latarkę
Bohen 04.12.2008, h. 18:20 Bohen
heheh miałem takie same wrażenie
Teo 04.12.2008, h. 19:06 Teo
Jakieś wieści o cenie tego Galila ?
Chmielu 04.12.2008, h. 20:02 Chmielu
Pierwsza seria gbb;D Normalnie żółty ultras Legii Warszawa C_c_cwk_cwks_LEGIA...
Germ 05.12.2008, h. 19:17 Germ
Popatrzyłem sobie na swoje AK - zagram spustem, suwadłem, selektorem, zatrzaskiem pokrywy. Tak spokojnie patrząc.
volf13 07.12.2008, h. 15:23 volf13
ten granatnik to może być całkowite zaskoczenie dla przeciwnika, ale w końcu nie łatwiej odpalać granaty w ręce?