Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe sklepy ASG

Aktualności, 03.12.2008, h. 23:39, dodał: Promant
27

Na polskim rynku pojawiły się dwa nowe sklepy oferujące asortyment produktów z branży ASG. Pierwszy to market internetowy, który otworzył dział airsoftowy. Drugi to stacjonarny sklep w Łodzi.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Syrius przesłał nam news na temat nowego źródła produktów ASG: jeden z hipermarketów internetowych, działających w Polsce, max24 - uruchomił
dział AirSoft. W 60% artykuły dostępne są z klauzulą ''na zamówienie'', a czas oczekiwania wynosi od 2 do 5 dni. Artykuły takie jak: kulki, gaz, części replik i wyposażenie taktyczne w stopniu podstawowym oraz same repliki - są do nabycia również w sklepie stacjonarnym, z siedzibą w Nowej Soli.

 

 

 

 


Największym atutem tego sklepu [internetowego] jest fakt zgromadzenia wielu artykułów dostępnych na polskim rynku w jednym miejscu. Dla klientów przewidziano comiesięczne promocje i konkursy. Sklep oferuje wyroby takich firm jak: G&P, G&G, CA, VFC, Top Tech, Systema, TM oraz większość popularnych produktów z Chin.

Drugi z nowych sklepów z asortymentem ASG - stacjonarny - działa w Łodzi. Otrzymaliśmy następującą informację: 

"Zapraszamy do sklepu na ul. Piotrkowskiej 61 z bogatym asortymentem airsoftowym. Oferujemy karabiny ASG AEG, pistolety ASG AEG GG, akcesoria, a
także usługi serwisowe. Organizujemy również wyjazdy taktyczne na tereny Dolnego Śląska do kompleksu RIESE."

 

 

 

 

 

Źródła:

Alert. 

www.max24.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Brodaty 04.12.2008, h. 00:46 Brodaty
Wow 3 nowy sklep AS w ciągu miesiąca. Tylko co ten będzie sobą reprezentował?
rogieroger 04.12.2008, h. 00:50 rogieroger
W piątek będę w Łodzi to spróbuję zajrzeć do tego sklepu. Postaram się zdać krótką relację, jak wrócę w niedzielę.
Jey85 04.12.2008, h. 00:56 Jey85
Tez planuje byc w piatek, ale jesli to mozliwe to uciesze sie z wczesniejszej relacji. Btw na Piotrkowskiej w łodzi jest chyba wiecej sklepow z ASG?
kamera 04.12.2008, h. 01:15 kamera
Ten sklep na Pietrynie to nic innego jak kolejny firmowy sklep miltaria.pl (niestety)
BeKoN 04.12.2008, h. 06:40 BeKoN
Alert.pl ?
sopel44pl 04.12.2008, h. 08:09 sopel44pl
a ja byłem w tym sklepie jest super i to niejest kolijny typ sklepu militaria.pl ale gunfire.pl dział jest mało pojemny ale dużo w nim replik a niedługo nawet będom na sklepie CA
sopel44pl 04.12.2008, h. 08:12 sopel44pl
( ten w Nowej Soli)
javelin 04.12.2008, h. 10:01 javelin
Łał, nawet CA bendom? To faktycznie pro sklep
Dzwonek 04.12.2008, h. 11:20 Dzwonek
typu gunfire.pl ? łeee.. a myślałem, że coś bardziej ambitnego :/

*javelin - "będą" się pisze, no, chyba, że to zamierzone
Psycho_Mantis 04.12.2008, h. 11:29 Psycho_Mantis
To "bendom" powiało lekkim sarkazmem Ale się ludzie zaczęli interesować Airsoftem, to dobrze!
Kac 04.12.2008, h. 11:57 Kac
@sopel44pl
Pwnz0r

Byłem w sklepie wczoraj i do plusów mogę zaliczyć:
-miła i fachową obsługę
-sklep stacjonarny jest mały (na oko jakieś 40 m/2, może trochę więcej), ale wszystko jest nieźle pomyślane i nie dostaje się klaustrofobii po wejściu
-wygodne kanapy (niby nic nieznacząca pierdółka, ale miło jest się rozsiąść na czymś takim jeśli szykuje się dłuższa rozmowa z obsługą)
-Repliki można sobie obejrzeć z bliska, tzn. nie są w gablocie za napisem "Towar podaje sprzedawca", można sobie wziąć do ręki itp.

Max24 jest sklepem internetowym więc pewnie będą się opierać głównie na sprzedaży internetowej, więc nie ma co narzekać, że "mały sklep stacjonarny", porównanie do gunfire.pl jest mało trafione, bo w ten sposób można opisać prawie każdy sklep. Ja się cieszę, że będę miał kulki i inne pierdółki pierwszej potrzeby prawie pod domem (do sklepu mam jakieś 300m ).

@SzymonDzwonczyk
A spodziewałeś się airsoftowych PK, RPG, Beryli, Barretów itp. ? Sklep musi na siebie zarabiać - tak jak jest w newsie, sklep ma także markowe repliki
Dzwonek 04.12.2008, h. 12:09 Dzwonek
Chodziło mi o to, że w Gunfire przeważanie sprzedawany jest chiński szit, w dodatku zawsze mianowany logiem GFC Tactical. To mi się nie spodobało.
Jangi 04.12.2008, h. 14:05 Jangi
Poza tym znani są z kiepskiego serwisu.
Pies 04.12.2008, h. 14:11 Pies
I niewychowanej chamskiej obsługi.
PvG 04.12.2008, h. 14:13 PvG
Otwórzcie porządny sklep w trójmieście! W Gdyni w militaria.pl nawet greengazu nie ma, a najlepsze kulki to extremy, których zapasy uzupełniają wtedy jak sprzedadzą wszystko!
Assarin 04.12.2008, h. 15:56 Assarin
na litość Boską... ta ściana... ten kolor... oczy mi krwawią... męskich kolorów nie mieli? czy jak?
Prezes_____ 04.12.2008, h. 16:05 Prezes_____
Mogli coś lepszego na ścianie powiesić i w moro ściany pomalować bo razi troche fakt
Astonmarcin 04.12.2008, h. 16:47 Astonmarcin
czy ja wiem czy w moro by ładnie wyglądało...
badger 04.12.2008, h. 18:41 badger
W UCP- tak
Kac 04.12.2008, h. 19:11 Kac
Może to wina aparatu, bo "na żywo" ściany tak nie rzucają się w oczy...
SoundBoy 04.12.2008, h. 22:58 SoundBoy
sklep jak sklep

ale miła obsługa jest
blisko po kulki itp..
zawsze mozna uzyskać fachowe rady
a max24 to jesten z większych internetowych sklepów wiec nie ma co nażekać

pozdr
sopel, kac'u i dla calego NSA
szmonti 04.12.2008, h. 23:59 szmonti
Masz fajny sklepik w Gdyni Chyloni na Kcyńskiej koło kościoła.
Stalker 05.12.2008, h. 23:49 Stalker
max24 jest nowy na rynku w branży ASG, a ceny ma wyższe od starych, dobrych i sprawdzonych sklepów LOL
Astonmarcin 06.12.2008, h. 10:31 Astonmarcin
"W UCP- tak "
ale zobacz on napisał że w moro a moro to nie UCP
relevant 06.12.2008, h. 14:31 relevant
@rokatanski

Blastery mają chyba tańsze...
macgyver 07.12.2008, h. 19:39 macgyver
Wszystko fajnie, tylko po co te oporządzenie i czapka we flecktarnie ?!
PuppetMasta 26.01.2012, h. 14:22 PuppetMasta
pytanie co do wieszaków na broń... gdzie można dostać taką metalową siatke z uchwytami na broń jak w sklepach mają ?