Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w ofercie G&P

Aktualności, 28.11.2008, h. 23:19, dodał: Promant
14

Firma G&P zamieściła na swojej stronie informację o szeregu nowych produktów, z zakresu części ASG, które wprowadza obecnie na rynek.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po informacji o replice M14 DMR, na stronie firmy G&P pojawił się szereg nowości: części, zestawy konwersyjne, silniki itp. Większość z nich dedykowana jest do repliki karabinu M14. Zestaw konwersyjny M14 Metal Body, dedykowany do replik Tokyo Marui oraz G&P zawiera: metalowy korpus, szczerbinę, gniazdo magazynka, stalową osłonę spustu, bolt cover, metal bolt stop, metalową rączkę przeładowania, sprężynę oraz prowadnicę sprężyny.

 

 

M14 Front Set zawiera stalową, jednoczęściową lufę zewnętrzną, metalowy tłumik płomienia z muszką oraz metalowy blok gazowy.

 

 

Dostępne są także stockowe [6.08] lufy wewnętrzne do M14 z komorami HU: krótka [470mm] oraz długa [500mm].

 

 

 

Kompletny gearbox M14 z łożyskowaniem 7mm, dedykowany do replik Tokyo Marui oraz G&P.

 

 

Pozostałe części to: M14 bolt cover, silniki M120 w trzech wersjach oraz M14 switch assembly

 

 

 

 

 

 

Oprócz powyższych, w ofercie G&P znalazła się także metalowa komora HU do replik GBB M4A1 Western Arms.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.gp-web.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
H4xor 28.11.2008, h. 23:41 H4xor
zrobili by beryla...xP zarcik ;p
Ciekawe jak bedzie sie sprawdzal ten Gb
I3ongo 29.11.2008, h. 00:03 I3ongo
łoł, metalowy bolt cover w m14, może wreszcie będzie można "postrzelać" sobie zamkiem bez obaw, że zaraz rozpadnie się w pył.
0L0 29.11.2008, h. 10:44 0L0
A do tej pory "bolty" z czego były robione... z kryptonitu?
thor_ 29.11.2008, h. 12:15 thor_
I3ongo chyba M14 widział tylko na zdjęciach do tej pory...

Jak się będzie sprawdzał GB? pewnie przynajmniej tak jak ten który do tej pory można było kupić bo wygląda właśnie tak samo tyle że tym razem dołożono cały "osprzęt" więc powinno byc bardzo OK. Czyli w najbliższym czasie znów wydaję kase na m14 do wymiany tym razem komora HU, lufa zewnętrzna, switch..... A jak znów nie będzie strzelała jak powinna to chyba trzeba będzie kupuić cały GB I z 2500 PLNów wsadzonych w chińczyka zrobi się pewnie jakieś 3500 Nie ma jak tani tuning taniego chińczyka
Prezes_____ 29.11.2008, h. 14:15 Prezes_____
Jak na g&p wykonane napewno nie źle, już wiem jaki będzie mój następny gun, jedyne obway mam do komory hop-up, mam nadzieje że nie bedzie tego problemu co w m16.
Pozdrawiam, Prezes
Foka 29.11.2008, h. 14:42 Foka
thor, Ty lepiej oddaj tą M14 Szymkowi a sobie kup nową od razu G&P
I3ongo 29.11.2008, h. 19:46 I3ongo
łał, żarcik mocny, beczka śmiechu. Nie, za pierwszym razem zrozumiałem po prostu, że będzie stalowy i szybko się podkręciłem. Wciąż jest szansa, że będzie to lepsze wykonanie od ZnAlshitu z AGM itp. Mam M14, nie martwcie się.
Promant 29.11.2008, h. 20:38 Promant
A ktoś tu się martwił? Bo nie zauważyłem.

Thor, zaczekaj. Jeszcze 2 lata i chińczycy zrobią chińską wersję G&P - nie tylko lepszą od G&P ale również od ostrego odpowiednika. A w ogóle niedługo wszystklie markowe firmy zbankrutują...
i tylko nie wiem czemu, mając zarówno markowe jak chińskie repliki oraz mieszańce - znowu składam coś na markowych częściach... przecież chinole som de bezt.


Klersen 30.11.2008, h. 11:11 Klersen
Ta,a ja poczekam aż Polacy zrobią jakaś replikę
Promant 30.11.2008, h. 11:27 Promant
Niedoinformowany jesteś; kilka już zrobili. Np. M79 czy RPG.
Klersen 30.11.2008, h. 12:46 Klersen
Nie o to mi chodziło.Chodziło o to
2) .W przyszłym roku planujemy ,,wypuścić" naszego pierwszego AEG-a.
Czekamy na wasze propozycje .
Info ze strony $3
O tym m79 i RPG wiedziałem już dawno
c2aja 01.12.2008, h. 11:09 c2aja
Mam m14 EBR KARTA-ktoś wie czy coś z wyżej prezentowanych "gratów" by pasowało do niego?? Chciał bym KARTA troszkę ucywilizować ale jakoś nikt nie wie co tam pasuje z dostępnych markowych komponentów.
Beryl 02.12.2008, h. 00:14 Beryl
Polski AEG? PKM od HAG juz jest