Daj cynk
Reklama

Aktualności

Fire power

Aktualności, 27.11.2008, h. 19:27, dodał: Promant
31

RedWolf Airsoft: ASG AEG M249SF G&P. LCT Airsoft: trójnóg do M60 (plus replika?). Uncompany.com: granaty 40mm King Arms M381 HE VN. Airsoft Megastore: KJW Heavy USP Tomb Raider.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft oferuje już replikę M249SF G&P w cenie 766USD. Prędkość początkowa wynosi 400fps. Replika waży 7200g. Większość części, w tym korpus, wykonano ze stali.

 

 

Firma LCT Airsoft już od pewnego czasu zapowiada nowy produkt: trójnożną podstawę do M60.

 

 

Obecnie jednak firma zaprezentowała zdjęcia repliki M60 wraz z wymienionym trójnogiem.

 

 

Niestety nie ma szczegółowych informacji na temat samej repliki - nie wiadomo czy pojawi się ona w ofercie LCT. Jednak, biorąc pod uwagę fakt, że LCT Airsoft było podwykonawcą Inokatsu, istnieje duża szansa, iż po replikach z rodziny AK - LCT postanowi wprowadzić na rynek M60. Prawdopodobnie M60 dostępne w ofercie Inokatsu były, podobnie jak AK, produkowane właśnie przez LCT.

 

 

 

 

Uncompany.com oferuje granaty 40mm King Arms M381 HE VN. Dostępne są wersje: niebieska [120BB] oraz zielona [60BB i 120BB]. Cena: 59.50USD za zestaw 3 sztuk.

 

 

 

Na koniec coś na jedną rączkę: na stronie Airsoft Megastore można nabyć w cenie 85USD replikę GBB: KJW Heavy USP Tomb Raider.

 

 

Pistolet typu hard kick, posiada metalowy zamek i lufę. Prędkość początkowa: 270-300fps. Pojemność magazynka: 16BB. Waga około 1kg. Lary Croft nie ma w komplecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.lctairsoft.com

www.redwolfairsoft.com

www.uncompany.com  

www.airsoftmegastore.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Prezes_____ 27.11.2008, h. 19:29 Prezes_____
no takie m249 to rozumiem
Felga 27.11.2008, h. 19:40 Felga
no takie M60 to rozumien ;]
uzi43 27.11.2008, h. 19:44 uzi43
A ten kompensator to da się zdjąć??
To M249 wygląda fajnie z przodu... Kolba wszystko psuje :/
Bartek88 27.11.2008, h. 20:03 Bartek88
ostatnio się jakaś moda zrobiła na te kompresory.. poczekam na AK z kompresorem:P

niezły klimacik daje to M60..
Warlord Shadow 27.11.2008, h. 20:04 Warlord Shadow
To się wysilili z tym USP- dowalić kawał plastiku i już Tomb Raider....
mathias39 27.11.2008, h. 20:05 mathias39
"Lary Croft nie ma w komplecie."

buuuuu... jaka szkoda ;d A USP fajne
0L0 27.11.2008, h. 20:05 0L0
Kompresory?
Small_Hunter 27.11.2008, h. 20:06 Small_Hunter
SAW w najbardziej optymalnej konfiguracji- sam dzisiaj założyłem do swojego konwersje na dokładnie taki model Kolba jest o zdecydowanie lepsza od telepiącej się z Para. Nadal się troche buja na boki ale można przeżyć.
Z tego co pamiętam to za ten trójnóg jakąś chora kase chcieli- rzędu wartości M60 Inokatsu... ale moge coś przekręcać...
Co do pistoletu- Boże uchowaj przez USP KJW...
Darg 27.11.2008, h. 20:09 Darg
Nie ma Lary? Łee, to nie kupuję : P
Herman 27.11.2008, h. 20:10 Herman
Zrobili by beryla
A tak naprawdę to fajne to M60.
Ukesu 27.11.2008, h. 20:17 Ukesu
Nie ma bata, kupuje ten trójnóg do swojego mk43 xD
Kelly 27.11.2008, h. 20:44 Kelly
Czy prawie w każdym newsie musi być napisane "Zrobili by beryla" ?

Ciekawe jak z ceną tego trójnogu.
Bodzio90 27.11.2008, h. 21:10 Bodzio90
A czy lara czasem nie miała srebrnych kompensatorów?
I3ongo 27.11.2008, h. 21:35 I3ongo
no po prostu lara w TR chodziła z USP z kompensatorem, to może coś tłumaczy. A zrobiliby beryla było ironią, kelly, i to łatwo odczytywalną
Westie 27.11.2008, h. 22:22 Westie
O, ciekawa rzecz, jednak nie pogrzebali USP... Niech no tylko przeliczę ile wchodzi do magazynka w moim, bo nie wiem, czy nie ok. 20...
Promant 28.11.2008, h. 00:32 Promant
Może przyswój sobie definicję ironii i poznaj termin skoro się nim posługujesz.

A spamowanie komentarzy takimi bzdurami kończy się zawsze podobnie - blokadą możliwości komentowania. I to jest dopiero ironia.

penio151 28.11.2008, h. 13:27 penio151
*A czy lara czasem nie miała srebrnych kompensatorów?*

Myślę, że miała miękkie, ciepłe i dość ładne...
Stalker69 28.11.2008, h. 13:44 Stalker69
"Lary Croft nie ma w komplecie."
I tak Promant ubiegł pytania większości.. :]
Jak nie ma to nie kupuje, czekam na USP Match z Half Life'a )
A marzeniem by była broń Alyx.. (Jeśli mówimy o replikach xP Bo co do marzeń to sama Alyx by mi wystarczyła.. x])
Wg różnych źródeł był to przerobiony Glock, albo Colt 1911. Ja bym jednak się przychylał do Colta.
Psycho_Mantis 28.11.2008, h. 14:15 Psycho_Mantis
Miała srebrne dwa USP'ki z czarnymi kompensatorami odrzutu. I nie tylko to miała bardzo fajne... A ten M60 na trójnogu wygląda (ujmę to delikatnie) "groźnie"...!
EDIT: Jej pistolety są całe czarne, mają tylko zamki srebrne.
mackieiwicz 28.11.2008, h. 14:15 mackieiwicz
jak nie ma lary to nikt nie kupi tego ;p dajcie przy najmniej plakat w prezencie ;p
penio151 28.11.2008, h. 14:49 penio151
A ja czekam na mini fabrykę kulek, wszystkie butelki plastykowe i zderzaki poznikały by z miasta.
Charlie 28.11.2008, h. 16:51 Charlie

"Lary Croft nie ma w komplecie." No padłem normalnie. Promant - Jesteś boski xD
mrozio1944 28.11.2008, h. 17:20 mrozio1944
Do tego statywu, lepiej by pasowała pół-calówka Browninga, a nie m60, bleeee ;/
happy666 28.11.2008, h. 17:21 happy666
Penio151, jeszcze byśmy w wiadomościach usłyszeli: Już kolejny dzień nasze miasto nawiedza fala kradzieży wszystkiego co plastikowe
penio151 28.11.2008, h. 18:02 penio151
Zmalał by sezon ogórkowy na bandytów z replikami
WUZI 28.11.2008, h. 18:27 WUZI
Lepiej by było jakby kompensatory sprzedawali oddzielnie. Na ten dwójnóg najlepiej założyć Walthera PPK/S, wszyscy padną ze śmiechu. Gwarantuję
laciupakabra 28.11.2008, h. 18:53 laciupakabra
promant chyba chcial ubiec komentarze w stylu 'no ladne usp... gdzies widzialem... a Lary nie ma w komplecie??' a i tak sie nie udalo hehehehehe. dobry opis promant kulam sie ze smiechu. i repliczka tez mi sie podoba. kjw swoja droga niby niedoceniane ale swoje robi. na marginesie nadal uzywam od 2 lat jej beretki i nic jej nie jest...GBB, plastic slide, a teraz nawet magi CO2(daje kopa a fps wiecej tylko o 20! i nic sie nie odksztalca)! a na marginesie wiadomo cos moze o magach na CO2 do tego USP?
Tanaj 28.11.2008, h. 19:50 Tanaj
Miło od czasu do czasu poczytać wypowiedzi geeków śliniących się na myśl o bohaterkach gier. Trochę zdrowego nabijania się z innych niesamowicie poprawia humor.
WOJAK-D88 29.11.2008, h. 20:18 WOJAK-D88
Zamówili już dla naszej drużyny M249. Przyda sie taka kosiarka na strzelankach xD