Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy: nowe repliki

Świat, 27.11.2008, h. 16:57, dodał: Promant
23

Echo1: Barrett Rec 7. KTW: ASG Type 96 LMG. Chińskie repliki Barrett M82A1 oraz M99. SRC: plakat promocyjny nowych emek CQB.



 

 

 

 

 

 

 

W grudniu ma być dostępna na rynku replika firmy Echo1: Barrett Rec 7. Karabin z oznaczeniami firmy Barrett posiada krótką kolbę stałą typu HK416, przedłużenie z adapterem zawieszenia QD do kolby stałej, RAS 10.5" oraz mechaniczne przyrządy celownicze flip up. Lufa wewnętrzna o długości 363mm.

 

 

Prędkość początkowa repliki wynosi 370fps. W komplecie magazynek o pojemności 300BB.

 

 

Firma KTW poinformowała o nowym projekcie, nad którym obecnie pracuje: Type 96 LMG. Jest to replika lekkiego karabinu maszynowego, używanego podczas Drugiej Wojny Światowej przez Cesarską Armię Japońską.

 

 

Replika ma być dostępna na rynku w 2009 roku, jednak nie podano, w którym miesiącu.

 

 

Wykorzystane w produkcji materiały: stal, aluminium i drewno. Prototyp wykorzystuje gearbox stosowany w replice Tokyo Marui: Scorpion.

 

 

 

Chińskie repliki AEG Barrett M82A1 oraz M99 pojawiły się w ofercie Tactical Gear Depot. Nie są one jeszcze dostępne w sprzedaży i nie podano ceny detalicznej. Nie wiadomo również czy są to te same repliki, które zapowiadała w swojej przyszłej ofercie firma Echo1.

 

 

Na zagranicznych forach można przeczytać spekulacje, iż są to zupełnie inne repliki. Znając sprawność chińskich producentów - całkiem możliwe, że wyprodukowali w międzyczasie coś własnego.

 

 

Firma SRC zaprezentowała plakat promocyjny nowych emek CQB, o których informowaliśmy we wcześniejszym newsie. Repliki weszły już w fazę dystrybucji.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.popularairsoft.com

www.airsoft-news.eu

www.tacticalgeardepot.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
OC14Groza 27.11.2008, h. 17:32 OC14Groza
w tym body zmieściłby sie gb od minimi classica a oni dają od scorpiona?!
Yuber 27.11.2008, h. 17:37 Yuber
99 to ma byc spring... oby na jakiś podzespołach z markowymi odpowiednikami xD
Phillip1944 27.11.2008, h. 17:43 Phillip1944
W mordę Type96 w metalu i drewnie ?! Nieźle, tylko cena pewnie powali. Ale poczekamy zobaczymy.
LogaN 27.11.2008, h. 17:46 LogaN
Jestem ciekaw ile kulek wchodzi do hi-capa od Barretta .
Promant 27.11.2008, h. 18:07 Promant
W sklepie M99 oznaczony jest jako AEG.
javelin 27.11.2008, h. 18:10 javelin
Zaiste genialne. GB od AEPa w KMie
Westie 27.11.2008, h. 18:11 Westie
Ehemhem, Promant, my te zdjęcia Barretów mamy od miesiąca i bez resztek chińskich watermarków, bo to nam (ew. sklepowi AirsoftWorld) je na bezczela podpieprzono...
$3
$3
cziman 27.11.2008, h. 18:28 cziman
Szkoda tylko że skośnoocy nie stosują takiej samej filozofii inżynieryjnej w stosunku do broni palnej. Fajnie by było gdyby ich broń wsparcia pluła .45'mi - ciekawe w sumie czemu tak nie zrobili, skoro ich zmysł podpowiada im że do repliki karabinu wsparcia najbardziej nadaje się GB od pistoletów.

Herman 27.11.2008, h. 18:28 Herman
Type96..... Może wreszcie powstanie rekonstrukcja armii japońskiej.
Ravenkan 27.11.2008, h. 18:41 Ravenkan
Nie żebym narzekał, ale ten "Barrett Rec 7" raczej ostrego nie przypomina:
$3
A co do Type 96, to moje reakcje w trakcie czytania newsa w kolejności chronologicznej: "wow, ale kozackie", "o żesz, stal, drewno, będzie gruba broń", "Scorpion? wtf?" i finalnie "ale szit"...
A M99 jest obleśne (i ma obtłuczony tłumik )
zomo123 27.11.2008, h. 19:14 zomo123
wie ktoś ile fps-ów m ata baretta???
Prezes_____ 27.11.2008, h. 19:20 Prezes_____
mogliby stena zrobić na kulki, a nie jakieś coś z cesarstwa
Promant 27.11.2008, h. 19:36 Promant
Westie, ja wiem, że te zdjęcia były, tylko co to ma do rzeczy? Teraz repliki pojawiły się w ofercie tego sklepu i o tym jest news, a nie o fotografiach.
Im więcej sklepów je wrzuca na stronę - tym większa szansa na jakieś info.

Bo same fotki niewiele mówią, poza może tym, że magazynek wydaje się za mały.

A czy sklep je komuś zwinął to już nie moja broszka, brak "resztek" znaków świadczy, że raczej nie od nas.

Gearbox w Type 96 to jakaś pomyłka, może tylko prototyp tak będzie miał, a później pójdą po rozum do głowy.

Prezes:
zaiste dziwne, że Ci konkretni ludzie robią taka replikę... powinni faktycznie robić wszystko spoza swojego kręgu. Ręce opadają.
Germ 27.11.2008, h. 19:56 Germ
Prezes___ - Sten jeżeli będzie, to tylko gazowy. Nie ma miejsca w środku. Ja czekam na gazowe SWD.
Wyborowiec 27.11.2008, h. 20:51 Wyborowiec
Gazowe SWD jest od G&P ale za 4500zł czy nawet za 5000zł nie pamiętam
wolek14 27.11.2008, h. 21:03 wolek14
Doczekałem się...chiński barrett.W końcu to co lubię i na moja kieszeń(chyba)
Bodzio90 27.11.2008, h. 21:08 Bodzio90
Barrett M82 :*
Wyborowiec 27.11.2008, h. 21:10 Wyborowiec
jak znam nasze sklepy to krzykną za niego jakieś 900-1000zł także najtańszy chińczyk to nie będzie ale jaki klasyk
Sushi.50 27.11.2008, h. 23:30 Sushi.50
Jak znam podstawy ekonomi, to krzykną za niego duuuuuużo więcej. Dlaczego? Bo to duża dziura w ofercie na całym świecie, nie tylko w Polsce, a tą dziurę trzeba zasypać dużą ilością pieniędzy. Dlatego też obstawiam, że krzykną za niego dużo więcej.

Przykład? Choćby chiński, bo chiński, ale z jakże nie-chińską ceną Minigun.
KWIA_TEK 28.11.2008, h. 02:31 KWIA_TEK
Zabawnie wygląda ogromny magazynek Bareta z maleńką kuleczką w środku. Coś jak wisienka na czubku tortu...