Daj cynk
Reklama

Aktualności

Z rynku krajowego

Aktualności, 27.11.2008, h. 15:52, dodał: Promant
18

Heavy Airsoft Gear: PKM - świąteczna promocja. Blackhawk - wkrótce otwarcie polskiego sklepu internetowego.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Heavy Airsoft Gear poinformowała o świątecznej promocji repliki PKM. Cena promocyjna wynosi 2500PLN czyli jest o 500PLN niższa. Promocją objętych jest tylko 6 sztuk repliki PKM, po ich sprzedaniu cena powróci do poprzedniego poziomu.

 

 

 

Firma Sharg.pl, która jest oficjalnym przedstawicielem BLACKHAWK na naszym rynku, otwiera pierwszy sklep z pełną ofertą tej firmy w Polsce. Strona internetowa jest przygotowywana. Sklep ma ruszyć już w styczniu 2009 roku. Jak dowiedział się, bezpośrednio w firmie sharg.pl, nasz kolega Majkel: firma planuje konkurencyjne ceny, dzięki którym ma się opłacać kupowanie bezpośrednio u nich, zamiast indywidualnego sprowadzania produktów Blackhawk z USA.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.heavyasg.com

www.blackhawk.com.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Adria_n 27.11.2008, h. 15:58 Adria_n
Nareszcie Blackhawk w Polsce:)
Maza94 27.11.2008, h. 16:07 Maza94
czemu PKM a nie UKM?
lepiej by było jakby właśnie zrobili UKMa a nie PKM.
Cthulhu 27.11.2008, h. 16:07 Cthulhu
Z każdym dodawanym przez HAG przez nich zdjęciem ten PKM wydaje mi się być coraz gorszy :/
Przydałoby się jakieś konkretne foto gotowego produktu, aby móc dokonać rzetelnej oceny. Mimo wszystko, korci...
yakarov 27.11.2008, h. 16:14 yakarov
@Maza94
"czemu PKM a nie UKM?
lepiej by było jakby właśnie zrobili UKMa a nie PKM. "

BO TAK CHCIAŁ PRODUCENT !

A czemu nie M16A19/15uberPr0tacticalcoolheavy69 ?
Bo producent chciał PKM.
Dale 27.11.2008, h. 16:20 Dale
Ciekawe jak to będzie z tymi konkurencyjnymi cenami z BHI :]
Jaeger 27.11.2008, h. 16:44 Jaeger
Dziwne że jeszcze nie było komentaża "Zrobili by beryla"

Ciekawe czy będzie się można zalogować do sklepu BHI majac juz zalozone konto w amerykańskim bez ponownej rejestracji.
Herman 27.11.2008, h. 16:54 Herman
Polska firma HAG.......... Zrobili by beryla.
Foka 27.11.2008, h. 16:57 Foka
Z moich informacji wynika, że często to "przedstawicielstwo" ww. firmy ogranicza się do... "przedstawicielstwa", a towar na miejscu trudno zastać.
Co jest niejako zrozumiałe, biorąc pod uwagę bogatą ofertę firm, których są przedstawicielami, ale fakt pozostaje faktem.
Promant 27.11.2008, h. 16:59 Promant
Miejmy nadzieję, że tu będzie inaczej
Majkel86 27.11.2008, h. 17:46 Majkel86
Z tego co się dowiedziałem mają utrzymywać wysoki i szeroki stan magazynowy
Prezes_____ 27.11.2008, h. 19:18 Prezes_____
stronka nice, ale jeszce nie umiem produktów oglądać, u was to samo??
sparhawk 27.11.2008, h. 19:24 sparhawk
Majkel86
Powietrza? :]
Small_Hunter 27.11.2008, h. 19:57 Small_Hunter
Jak narazie moje doświadczenia z firmą sharg.pl ograniczają się do tego że pół roku czekałem na swoje zamówienie (w dodatku nic nadzyczajnego) po czym otrzymałem nie to co chciałem... Musiałem zamówić w stanach co finalnie spowodowało to że towar dostałem o wiele szybciej i taniej... Jakoś nie wierze żeby byli w stanie posiadać wysoki stan magazynowy i trzymajac ceny niższe niż w stanach.

A PKM... no cuż... pomalowany na stronie producenta wygląda jak by był wycięty z dykty...
Majkel86 27.11.2008, h. 23:01 Majkel86
Poczekamy zobaczymy panowie A nóż się chłopaki postarają
Beryl 28.11.2008, h. 11:55 Beryl
Ja was nie rozumiem pkm pomalowany z dykty. Zdjecie repliki bez malowania gdzie widac gola stal tez be. A jak by to byly zdjecia powiedzmy Boyi a ni polskiego producenta to by pewnie byly same ohy ahy co za ludzie....
KARMA_Alex 28.11.2008, h. 13:29 KARMA_Alex
patrzac na sposob w jaki sharg zarznal marke 5.11 na rynku polskim - nie wroze im przyszlosci takze z BHI. jedyny powod jaki jest to poszerzenie mozliwosci przystepowania do przetargow rzadowych dla policji i wojska.
Small_Hunter 28.11.2008, h. 17:26 Small_Hunter
Beryl- na sieci jest cała masa zdjęc karabinów robionych przez amatorów, w domowym zaciszu (najczesciej ze styropianu i dykty). Wykonanie jest na bardzo podobnym poziomie co egzemplarz prezentowany na stronie HAG... Brak detali, widoczne gołym okiem rozbierzności... Sorry ale nie jest to moim zdaniem produkt który powinien trafiac na rynek w cenie 3000zł jako pełnowartościowa replika. Różnica jest taka między polskim a zagranicznym producentem, że ten drugi nie produkował by 10szt. rocznie tylko otworzył linie produkcyjną nastawioną strikte na ten własnie model. W rezultacie robił by to taniej i sprawniej przy użyciu odpowiedniej technologi a nie szlifierki i tokarki... Mam nadzieje że chłopaki się rozwiną i w przyszłości ich repliki bedą na światowym poziomie, bo puki co ciągle odpadają w przedbiegach...