Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE Full Auto Biohazard M9

Świat, 10.05.2012, h. 13:56, dodał: Promant
17

Wkrótce ma się ukazać na rynku replika firmy WE: Full Auto Biohazard M9



Firma Wei-Tech po raz pierwszy zaprezentowała swój najnowszy pistolet. 

Replika gas blow back Beretty Full Auto Biohazard M9 ma się wkrótce ukazać na rynku (jak podano: very soon).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ukesu 10.05.2012, h. 14:30 Ukesu
Pięknie chodzi :D
kjujiczek 10.05.2012, h. 15:09 kjujiczek
Ja ją chcę!
wroobelchannel 10.05.2012, h. 15:18 wroobelchannel
Cudeńko,a we nie jest takie koszmarnie drogie, chociaż wolałbym berettę Weskera, taką jak wypuścił tm.
shamoth 10.05.2012, h. 15:22 shamoth
Oj ładnie chodzi, na suchym CO2 pewnie spokojnie będzie można cały mag opróżnić... o ile wytrzyma CO2 i będą magi ;]
Jak nie, to propan ;)
texwillerxxx 10.05.2012, h. 18:41 texwillerxxx
Magi we na co2 są na allegro, pytanie czy części to wytrzymają.
wroobelchannel 11.05.2012, h. 14:24 wroobelchannel
W mojej m9WE poszła dysza na green gazie (wymieniłem na niebieską KJW) więc wątpie, żeby sęsowną opcją było cisnięcie CO2, btw tez miałem fullauto (sam robiłem moda ;P ), nie wykluczam, że w mojej była jakaś wada fabryczna i innym służy dobrze na gazie o większym ciśnieniu, ale jakos nie jestem do końca przekonany...
sjzmisiek 14.05.2012, h. 13:34 sjzmisiek
klimek2 10.05.2012, h. 15:53 klimek2
Dźwięk piękny ciekawe tylko jak będzie z wytrzymałością i ogólną ceną repliki jak i magazynków
BoNi3k1985 10.05.2012, h. 17:06 BoNi3k1985
Zakochałem się :D
0wn 10.05.2012, h. 18:33 0wn
Ja wolałbym by WE szło w jakość nie w ilość. Jeśli mam do wszystkich ich produktów gbb dokupywać wszystkie części wewnętrzne i często zewnętrze to naprawdę wole sobie odpuścić, bo znalowego gniota który zostanie skarbonką na lata mi naprawdę nie potrzeba.
Filavandrel 10.05.2012, h. 20:19 Filavandrel
uuu chyba wiem na co sobie kase odłozyć :D
Czaja W-ch 10.05.2012, h. 20:51 Czaja W-ch
Fajne, szkoda tylko że Samurai Edge nie posiadał trybu full auto :/
No i szkoda że to WE, choć w ostateczności można wybebeszyć i zastosować jako konwersję do np. KJ.
I tu problem bo Kj pod WE nie podchodzi. Różnice w wymiarach elementów sprawiają, że trzeba się zdrowo napiłować.
thenewguy 11.05.2012, h. 10:13 thenewguy
sqter0 10.05.2012, h. 23:09 sqter0
cudeńko
Mateuniosnajpa 11.05.2012, h. 20:05 Mateuniosnajpa
UUUU jeeeaaaa! Piękna maszynka!
przondzio 11.05.2012, h. 21:36 przondzio
CUDO !
chodzi jak marzenie