Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki c.d.

Aktualności, 25.11.2008, h. 12:45, dodał: Promant
38

Laylax: fronty typu Strike. Gunfire: kolejne zdjęcia P90. RSOV: PEQ-15 dummy box - black. Mad Bull: nowe akcesoria 14mm CW.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Laylax wypuszcza na rynek, w limitowanej edycji, fronty typu Strike. Dedykowane są do M4RIS, SR16 oraz MP5. Drugi typ to front pasujący do Rail Sleeve czyli długiej szyny górnej repliki MP5.

 

 

 

Gunfire.pl zamieścił na portalu Airsoft News EU kolejne zdjęcia repliki P90, która ma być dostępna wkrótce w ofercie sklepu.

 

 

 

Na stronie RSOV można nabyć PEQ-15 dummy box w wersji czarnej. Cena identyczna jak wersji tan: 36USD.

 

 

 

Mad Bull: update oferty - nowe akcesoria 14mmCW, w tym tłumiki płomienia z serii Noveske: KX3, KFH oraz DNTC, dostosowane do luf G&P oraz Systema.

 

systema_kfh_2511.jpg" alt="" width="400" height="185" />

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoft-news.eu 

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
RzezniQ 25.11.2008, h. 13:17 RzezniQ
Eeeee to będzie wersja od razu z konwersją na magi do Emki? Pogubiłem się.
Borol 25.11.2008, h. 13:26 Borol
pewnie beda 2 wersje
radzio2k 25.11.2008, h. 13:52 radzio2k
Ale w prawdziwej p90 nie da się uzywać eMkówych magów?
kazik_ 25.11.2008, h. 13:59 kazik_
siridar 25.11.2008, h. 14:01 siridar
Fajne te fronty do eMek - schabowego można sobie, w międzyczasie, rozbić na respie.
Cement 25.11.2008, h. 14:07 Cement
radzio2k@

P90 jest na nabój kal. 5,7 a dokładnie 5,7x28 eMka na 5,56
Mamut 25.11.2008, h. 14:29 Mamut
Ta konwersja to taka szpetota.... Jedyny plus, że z tą konwersją podejdzie całe multum kamizelek z ładownicami od "emek".
Stalker69 25.11.2008, h. 14:35 Stalker69
Ta konwersja P90 przywodzi mi na myśl FN 2000
$3
radzio2k 25.11.2008, h. 14:36 radzio2k
Cement@

To wiadomo, ale jakoś tak cudacznie to wygląda że zonka złapałem
Dalej 25.11.2008, h. 15:15 Dalej
Ci azjaci już naprawdę nie mają co robić ze swoimi tokarkami i frezarkami
wassabi 25.11.2008, h. 16:01 wassabi
Ciekawe czy będzie wersja P90 z tłumikiem i szyną RIS. Jak widać na obrazkach jest tylko kolimator.
wassabi 25.11.2008, h. 16:04 wassabi
Ups nie zauważyłem że szyna jest na obrazku . Przeprosić.
Kondor220V 25.11.2008, h. 16:05 Kondor220V
@wassabi
na 3 zdjęciu z P90 jest szyna taka jak w P90TR...albo jestem slepy
Prezes_____ 25.11.2008, h. 16:11 Prezes_____
Nudzi im się i dlatego takie głupoty wymyślają, wole klasyczna bronie
Manyu 25.11.2008, h. 16:53 Manyu
Hmm to cuś dolepione do M4 sluzy chyba do walki w recz lub z drzwiami ;P
Karol_K 25.11.2008, h. 18:37 Karol_K
niech Gunfire zajmie sie na poważnie tym stg a nie jakimiś dziwami przyrody.
GunneR2oo6 25.11.2008, h. 19:11 GunneR2oo6
Och ! Co za niesamowite, niepowtarzalne zdjęcia niezawodnej i tak bardzo chińskiej repliki pistoletu maszynowego P90 od GFC.Młehehehe
AnR 25.11.2008, h. 19:38 AnR
Ciągle mnie cena ciekawi. Coś mi się dziwnie zdaje, że jak wypuszczą to P90 to jakies 700-800 zł będzię trzeba rzucic. W tej cenie jest TM. Ciekaw jestem cholernie.
Germ 25.11.2008, h. 19:43 Germ
Japończyki, chińczyki - może pora na "polki"?
Ten 'emeczkowy' mag mnie trochę razi w P90. Tak to niepraktycznie wygląda - może zahaczać o elementy ekwipunku.
Charlie 25.11.2008, h. 20:36 Charlie
Jejku! Masakra!
Co to za mag w tym P90? Nie dość, że brzydkie to jeszcze nieporęczne. ;|
borowa1516 25.11.2008, h. 21:05 borowa1516
Nie odpowiada mi to p 90 kto miał tak wspaniały pomysł żeby umieścić magazynek od m16-m4 w p90?
Promant 25.11.2008, h. 21:19 Promant
Na zdjęciach są planowane wersje P90.
Póki co brak szczegółów - wiadomo tylko, że pierwsza wejdzie do sprzedaży wersja podstawowa, co było w poprzednim newsie na ten temat.

Konwersji na magi M4 nie wymyślił Gunfire, ani nie wymyślili chinole. Funcjonuje ona od tak dawna jak replika TM.

Chyba nie widzieliście jak kosmicznie może wyglądać P90 i to się sprzedaje.

$3
$3
$3
$3
$3
perlala 25.11.2008, h. 21:22 perlala
Te fronty są brzydkie i bez sensu że niby takie futurystyczne:| żal:|
Promant 25.11.2008, h. 21:23 Promant
Też kwestia gustu
Nie wyglądają pieknie, ale nie pierwsza firma je robi - customy z tymi frontami sprzedają najlepsze sklepy customowe na świecie. A skoro sprzedają - popyt jest.
DARKOM 25.11.2008, h. 21:25 DARKOM
w tej wersji P90 całkiem całkiem
OC14Groza 25.11.2008, h. 21:51 OC14Groza
zamiast robić g**** z P90 mogli by zrobić np. groze albo FG42
callidionis 25.11.2008, h. 22:50 callidionis
Co do "kosmicznych" wersji P90... hmm, ładne, nie ładne, brzydkie, nie brzydkie, kwestia gustu - a jak wiadomo - o tych się nie dyskutuje. Broń (tudzież replika) ma być funkcjonalna, niezawodna i ma działać. Osobiście podoba mi się konwersja na magi do M'ki bo - po pierwsze - nie trzeba kupować dodatkowych ładownic - a po drugie - magi do M są o wiele lepiej dostępne niż te do P90. Choć z drugiej strony – po co więc kupować P90 skoro można nabyć jakąś M’kę(?)- chyba że z powodu głębokiego i gorącego uczucia żywionego do tego gun’a.
Przyznam się, że mi też marzy się zobaczyć kiedyś groze asg.
Cement 25.11.2008, h. 23:49 Cement
callidionis@

Może dlatego że jest poręczna i ,można z niej strzelać z jednej łapy..??(osobiście mi nie leży ale ci którzy z tym "biegają" bardzo sobie chwalą)

Widziałem na żywo tą konwersję...eee taki badziew plusem było to, że w miejsce maga wchodziła duża bateria, ale właściciel narzekał(nie pamiętam już dokładnie na co ale chyba na fakt ze Pe straciła swoją poręczność


hehe teraz na to wpadłem w jednym "niusie" zestaw dla kucharza Deska i tłuczek do ubijania mięsa LOL
johnder 26.11.2008, h. 08:41 johnder
Niestety ta konwersja do P90 działa tylko z hi-capami. Kulki grzechoczą w tym wielkim pudle u góry a magazynek służy tylko jako napęd do podawania kulek.
0L0 26.11.2008, h. 09:25 0L0
Najbardziej oszpecony news jak do tej pory

Biorąc pod uwagę tendencje lowcapowe w naszym kraju to taka mega-grzechotka do P90 raczej nie będzie się sprzedawać zbyt dobrze
Sushi.50 26.11.2008, h. 10:15 Sushi.50
Tendencje lowcapowe? Nie u nas w wielkopolsce... Oprócz nielicznych, którzy bawią się w milsimy, ludzie z reguły strzelają hi-capami. Dlatego też może jednak się przyjąć ten model. Szkoda tylko, że zaleje nas teraz fala trudnych do spotkania wcześniej Pe90.
Link 26.11.2008, h. 10:24 Link
P90 w niektórych kręgach były bardziej popularne niż emki.

A dokładniej w jednej poznańskiej ekipie swego czasu.
siridar 26.11.2008, h. 13:15 siridar
Reenactowali SG-1?
Promant 26.11.2008, h. 22:39 Promant
A myślałem, że strzelamy kulkami, a nie hicapami.
CIUPAK1 27.11.2008, h. 09:18 CIUPAK1
Ze zdjęć wynika jednoznacznie że będą 4 wersje .Chociaż osobiście nie wierze w konwersję z magami do M-ki.Jeżeli powstała by taka na pewno kupuję.Zalety takiej konwersji są ogromne ponieważ nie trzeba kupować dodatkowych ładownic ,drugą sprawą jest fakt że magazynki do M są o wiele lepiej dostępne niż te do P90.Po zatem magi od P90-tki są bardzo nie poręczne-coś o tym wiem.
ireabe 27.11.2008, h. 15:10 ireabe
No zbieram już kase na reko Space Marine Heavy Squad. Zero prowizorki, czysty świeży firmowy sprzęt do rekonstrukcji Space Opery ;]
grzesio93 28.11.2008, h. 11:42 grzesio93
No nie wiem czy są aż tak nieporęczne... niby są większe, chyba wszystko sprawa przyzwyczajenia ^^
KnightMoritz 06.11.2012, h. 14:17 KnightMoritz
Mi tam się ta konwersja bardzo podoba. Nadaje nietypowy look giwerze, co lubię.