Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Aktualności, 25.11.2008, h. 11:17, dodał: Promant
16

Nowe emki CQB firmy Star Rainbow Company. ASG AEG A.C.M. Masada: prezentacja video. RA-Tech: system GBB.



 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Firma Star Rainbow Company wypuściła ostatnio dwa nowe modele M4 CQB. Co ciekawe: jeden z nich wyposażony jest w mechaniczne przyrządy celownicze znane z HK416.

 

 

Jest już dostępny film prezentujący wygląd chińskiej repliki ASG AEG Masada.

 

 
 
Firma Red Alert Technology oferuje zestaw zawierający części do AKS74U GBB. Umożliwia on konwersję repliki AEG Boyi na replikę systemu gas blow back. Cena zestawu: 250USD.
 
 
 
 
Firma RA-Tech zaprezentowała swoje najlepsze produkty. Do najciekawszych należy kompletny stalowy bolt do replik GBB, którego działanie prezentują poniższe filmy.
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Cement 25.11.2008, h. 11:26 Cement
hmmm ale mnie denerwują. Kuszą strasznie człowieka z tą konwersją . Z jednej strony fajnie działający BB z drugiej zimą sobie z niej nie postrzelam. ehh i co tu zrobić. Póki co zaczekam, aż będzie ktoś to "u nas" miał .
Wyborowiec 25.11.2008, h. 11:36 Wyborowiec
eMka robi wrażenie ale te części umożliwiające zrobienie z kałasza Boyi repliki gazowej z bb no po prostu bajka
MATTmcz 25.11.2008, h. 12:14 MATTmcz
Już nie mogę się doczekać tej masady Szkoda że niema podanej proponowanej ceny tak to bym już wiedział ile mam mniej więcej odłożyć kasy ;/
gryncek1 25.11.2008, h. 14:43 gryncek1
Nom fajny sprzęcik...ale zostanę przy AEG'ach.
Punk4ass 25.11.2008, h. 14:44 Punk4ass
heh zajefajnie niech będzie taki zestawik jescze do emki to napewno zostanie przezemnie kupiony
Prezes_____ 25.11.2008, h. 16:08 Prezes_____
Jakoś wole aegi, BB powinno bardziej kopać,
Jackall37 25.11.2008, h. 18:27 Jackall37
NARESZCIE

To buduję sobie gazówkę z AIMS'a


p.s.
do emki raczej bym się nie spodziewał, bo RA-Tech jest już dość zafascynowany WA
Chmielu 25.11.2008, h. 19:38 Chmielu
A jakby wziąć ogrzewacz chemiczny do butów, chyba BW robi coś takiego. Włożyć to pomiędzy magi spięte na czeczena, lub na sztajmesa podpiąć do 1 maga, to chyba by elegancko hulało... w zimę...
I3ongo 25.11.2008, h. 20:04 I3ongo
aale CZAD! no czekam na podobną konwersję do m4, mieć gaziaka w "obudowie" z G&P bez dzikich kosztów? mmmmm..
Charlie 25.11.2008, h. 20:15 Charlie
Lol... To da się włożyć do eMki np od G&P?
I3ongo 25.11.2008, h. 20:16 I3ongo
jak ma się dać, skoro to konwersja do AK
Jackall37 25.11.2008, h. 20:49 Jackall37
Trochę nie kapuję tego pomysłu na gaziaka M4, o którym rozprawiacie, gdyż:

-gazowe m4 już jest (na dodatek też można zaopatrzyć się w body G&P )

-budowa gazowego M4 jest skrajnie różna od AEG'a (budowa wewnętrzna, prowadnice - bo co, będzie sobie bolt podczas strzału w obudowie swobodnie latał, a smarował się lakierem ?)

-AK na gaz narazie nie było, a jak widać na powyższym, było stosunkowo proste do zrobienia (zaznaczę, że AEGi VFC i Boyi - ich kopia mają budowę dość zbliżoną do ostrego odopwiednika - oczywiście tylko w kwestii komory zamkowej i dopiero to stworzyło możliwość zamontowania w nim elementów ruchomych jak w ostrym odpowiedniku)

-M4 AEG kosztuje podobnie jak gazowe M4 Wei-Tech'u i osobiście wolałbym gazówkę niż "prawie" gazówkę, gdybym miał do wyboru.

p.s.
do AK w standardzie TM to też nie pasuje i nigdy pewnie z obecnego standardu TM'a gaziak nie powstanie, bo jest zbytnio "AEGowaty" - był robiony z myślą o ASG, a nie kolekcjonowaniu i ma za dużo zmian w budowie w stosunku do prawdziwej broni (choćby podstawa muszki jest kompletnie niepodobna).
Promant 25.11.2008, h. 21:05 Promant
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Konwersja jest do AK.

Bolt do emki przeznaczony jest do replik GAZOWYCH, a nie do konwertowania AEGów.
perlala 25.11.2008, h. 21:16 perlala
Składana muszka Masady wydaje się jak by miała luzy:/ bedzie opadac podczas biegania:
I3ongo 26.11.2008, h. 13:58 I3ongo
Jackall37 -> argument "budowa gazowego M4 jest skrajnie różna od AEG'a(...)" w pełni rozumiem, natomiast reszty nie, bo np: co mi z tego, że nowy WE kosztuje tyle co AEG, skoro AEGa już mam od dawna i nie zamierzam kupować następnego. Dodatkowo stworzenie np WA m4 na częściach G&P kosztowałoby bajońskie pieniądze, obstawiam, że zbliżyłbyś się do 3k jak nic. Jednak no przyznać muszę rację co do różnic w konstrukcji - faktycznie, jeśli się zastanowić, to w konwersji musiałoby się znajdować praktycznie 2/3 części takiej emki.
Jackall37 26.11.2008, h. 15:52 Jackall37
Nie napisałem, że WA na częściach G&P kosztuje podobnie, napisałem ze M4 Wei-Techu kosztuje podobnie - ono akurat już ma metal body i niewiele trzeba w nim poprawiać, bo części ma całkiem porządne.

Patrząc na to z tej strony, to konwersja do AK kosztuje tylko 100$ więcej od gotowej M4, ale ja się juz napaliłem i chyba nie dam za wygraną

$3



>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

AKS 74U GHK JUŻ DOSTĘPNE NA WGC ZA 350$:

$3