Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire.pl: zapowiedzi nowości

Aktualności, 24.11.2008, h. 22:25, dodał: Promant
21

Firma Gunfire.pl zapowiada kilka nowości oraz kolejnych wersji, znanych już replik , które pojawią się w ofercie sklepu jeszcze w tym roku.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gunfire.pl zapowiada kilka nowości, które pojawią się w ofercie sklepu jeszcze w bieżącym roku. Pod koniec listopada będzie dostępna limitowana seria modelu P90 z serii GFC Guns.

 

 

Replika będzie wykonana głównie z ABSu, metalowe będą zaś lufa, tłumik ognia oraz pozostałe drobne elementy. Gearbox pracować będzie na 7mm łożyskach z prędkością początkową ok. 370fps.

 

 

 

Waga ok. 2.04 kg. W zestawie będą dwa magazynki low cap, o pojemności 68BB.

 

 

Pod koniec tego tygodnia, albo na początku następnego, w Gunfire pojawią się 3 nowe modele firmy AGM: M4 CQB, w bardzo dobrej jakości i stosunkowo niskiej cenie. Repliki posiadają w stocku prędkość początkową ok. 330 fps, a gearboxy 8mm łożyskowanie.

 

 

 

W tym samym czasie mają wejść do oferty sklepu nowe wersje, znanych już, modeli replik firmy AGM. Modele: M4/M16 [031, 032, 033, 034] oraz HK416 [051, 052, 053]. Wszystkie repliki będą miały po 2 magazynki w komplecie (hicap oraz lowcap), a także akumulator Firefox. Takie zestawy będzie można rozpoznać po specjalnych nalepkach na pudełkach, które przedstawia poniższa fotografia. Zetawy będą "trochę" droższe od poprzednich wersji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 24.11.2008, h. 22:31 Gogin
Jaka cena tego P90, może marujec będzie jeszcze tańszy, aniżeli jest.
LogaN 24.11.2008, h. 22:31 LogaN
Nareszcie P90 . Tylko 370 fps, to trochę dużo, ale przywodzi mi to na myśl, że po downgradzie tak do 330 fps podniesie się kultura pracy repliki .
Poniatkys 24.11.2008, h. 22:33 Poniatkys
hmm... p90 może być bardzo interesujące... ;D
Borol 24.11.2008, h. 22:34 Borol
wreszcie chińskie p90 w Polsce-hurra.Wprost na bron zastepcza.
Czemu te gb maja coraz wieksze lozyskowania w mm?
GunneR2oo6 24.11.2008, h. 22:40 GunneR2oo6
"Limitowana seria" haha dobre
Amade 24.11.2008, h. 22:44 Amade
Wiadomo coś o cenie tej P90 ?
PYZIO 24.11.2008, h. 23:19 PYZIO
zapowiedzi nowości... juz myslalem ze barrett :/
a tu tani plastik i to jeszcze limitowany... niską prężnością chinskiego
przemyslu odzysku tworzyw sztucznych
AnR 24.11.2008, h. 23:53 AnR
Jeśli to P90 będzie kosztować powyżej 550 zł to nie będzie się opłacało.
Jangi 25.11.2008, h. 00:27 Jangi
Hihi, to 'two mag's inside" mnie rozwaliło Po co ten apostrof, ganfajerowcy?
Szarak 25.11.2008, h. 01:12 Szarak
"GunneR2oo6
"Limitowana seria" haha dobre"

Bo to taki... CHŁYT!!!... Martekingowy.
Panocek 25.11.2008, h. 07:23 Panocek
Ja chcę MG42...
RzezniQ 25.11.2008, h. 08:27 RzezniQ

Szkoda, że to p90 nie ma metalowego "upper recivera"(jak nazwać ten mostek z risem?) jak Echo1. Pewnie z tej samej fabryki a tu taka oszczędnośc na Polsce.... Szkoda.

2 Mag's Inside - umarłem.
Prezes_____ 25.11.2008, h. 08:48 Prezes_____
Jeżeli będzie P90 kosztował ok. 500zł to się ardziej opłaca dołożyć i kupić TM, za dużo fps, to powinno mieć max 310fps
Stalker69 25.11.2008, h. 08:50 Stalker69
2 Mag's Inside
...
Zgon xD
Besol 25.11.2008, h. 09:58 Besol
Podejrzewam, że ten mostek jednak będzie metalowy.
Besol 25.11.2008, h. 10:00 Besol
Hehe, a ten apostrof to chyba dlatego że MAG to skrót od MAGAZINE (tak jak się robi to z datą np. '99), a po nim "s" bo liczba mnoga od skrótu. Hm?
Wacol 25.11.2008, h. 11:24 Wacol
Podejrzewam, że czyjś 'english skill' wymaga małego dopracowania.;]
RzezniQ 25.11.2008, h. 11:24 RzezniQ
Besol ja licze na ten metalowy mostek! Ja myślałem, że to Mag to od MAGA. I wtedy by było "Dwie rzeczy od Maga w środku" .
CIN3K 25.11.2008, h. 17:47 CIN3K
Taaa 370 fps w broni do cqb... Dlatego nie lubię chińskich karabinów...