Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w Specshop

Polska, 07.05.2012, h. 22:06, dodał: Promant
17

Specshop włączył do oferty nowe repliki i akcesoria.



Specshop włączył do oferty, obok części marki Ultimate, repliki ASG AS, Marushin i akcesoria.

Rewolwer Dan Wesson 2,5", firmy Action Sport Games zasilany CO2 - oferowany jest w cenie 379PLN. Długość: 210mm. Energia: 1,4J. Prędkość początkowa: 120m/s (394fps). Waga: 418g. Kolor: czarny. 

 

 

 

 

ASG_DanWesson_2-5_Revolver_Black_1.jpg

ASG_DanWesson_2-5_Revolver_Black_2.jpg

 

 

 

 

Rewolwer posiada oznaczenia producenta oryginału oraz indywidualny numer seryjny. Kapsuła CO2 mieści się w rękojeści. W zestawie z repliką otrzymujemy: 6 łusek, ładowacz łusek oraz szynę RIS do montażu optyki. 

 

 

 

 

ASG_DanWesson_2-5_Revolver_Black_3.jpg

ASG_DanWesson_2-5_Revolver_Black_3a.jpg

ASG_DanWesson_2-5_Revolver_Black_3c.jpg

ASG_DanWesson_2-5_Revolver_Black_3b.jpg

 

 

 

Replika Deringer'a 6mm Silver, firmy Marushin, dostępna jest w cenie 189PLN. Kaliber: 6mm. Pojemność: 2 kulki. Długość: 127mm. Waga: 187g. Prędkość początkowa: 230fps. Kolor: srebrny. Zasilanie: green gaz.

 

 

 

 

Marushin_Derringer_Silver_1.jpg

Marushin_Derringer_Silver_2.jpg

 

 



Replika nie posiada magazynka, kulki ładowane są bezpośrednio po jednej sztuce do każdej z dwóch luf.

Pistolet rozkłada się tak jak oryginalna wersja, poprzez złamanie lufy. Służy do tego umieszczona z prawej strony repliki dźwignia, będąca jednocześnie dźwignią bezpiecznika spustu. Deringer posiada mechanizm kurkowy - po odciągnięciu kurka i naciśnięciu spustu wystrzelona zostanie kulka z górnej lufy, po ponownym odciągnięciu kurka i naciśnięciu spustu wystrzelona zostanie kulka z dolnej lufy. 

 

 

 

Marushin_Derringer_Silver_3.jpg

Marushin_Derringer_Silver_3a.jpg

Marushin_Derringer_Silver_3b.jpg

Marushin_Derringer_Silver_3c.jpg

 

 

 

Metalowa konwersja M15A4 CQB Compact Rail System, produkcji Classic Army, do replik serii M4, M15, GR16 i podobnych. Cena: 479PLN. 

 

 

 

CA_M15A4_CQB_CompactRailSystem_A247M_1.jpg

 

 

 

W komplecie znajduje się: lufa zewnętrzna, tłumik płomienia, konwersja Free Float Compact Rail System - długości 10cm, atrapa dyszy gazowej, tylni pierścień montażowy, muszka, ucho zawieszenia, śruby, piny i podkładki montażowe 

 

 

 

 

CA_M15A4_CQB_CompactRailSystem_A247M_2.jpg

CA_M15A4_CQB_CompactRailSystem_A247M_3.jpg

 

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/index.php">www.specshop.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mixon 07.05.2012, h. 22:17 Mixon
Śliczny ten Wesson, choć podpis na lufie dla mnie nie zdobi.
Zgadzam się fajny ten Dan Wesson choć ten napis jakoś nie pasuje !!!!!!!!
Matez1911 07.05.2012, h. 22:23 Matez1911
I tak się zetrze po kilku tygodniach używania go :). A propos opisu "Rewolwer posiada oznaczenia producenta oryginału" Ciekawi mnie jak ten oryginał wygląda bo nikt jeszcze nie widział tak wyglądającego ostrego rewolweru od Dan Wessona ;P
GrimPilgrim 08.05.2012, h. 00:27 GrimPilgrim
Hehe, chciałem wrzucić tę fotę, ale sobie odpuściłem.
Poza tym tutaj front lufy ma ciut inny kształt. Ale są Wessony 2,5" z dokładnie takim samym kształtem lufy - 357 Magnum, tylko zwykle z chwytem o drewnianych okładzinach lub trochę innym kształtem chwytu z tworzywa..
Promant 08.05.2012, h. 20:42 Promant
No to tak jeszcze dla pełnej informacji:
Dan Wesson sprzedawał rewolwery z pełnym zestawem wymiennych luf. Jeżeli się nie mylę, była to swego rodzaju rewolucja.
HaryWalker 08.05.2012, h. 21:56 HaryWalker
repmed 07.05.2012, h. 22:36 repmed
Derringer tańszy niż na aledrogo. Kusi mnie, choć to zabawka dla kobietów.
E tam... dobry jako backup do noszenia w skarpetce :D
Smutas 07.05.2012, h. 22:54 Smutas
dejw321 08.05.2012, h. 01:22 dejw321
Przyda się na LARPy i scenariusze gdzie jest więcej myślenia niż strzelania
Matt141 08.05.2012, h. 14:33 Matt141
Gunfire oferował Deringer'a już wcześniej. Dobrze, bardzo dobrze- właśnie miałem go sobie sprawić ;) Swoją drogą- szkoda, że polskie sklepy ściągają tylko srebrną wersję kolorystyczną . Jest jeszcze dostępna czarna.
Szkoda, że nie ściągają wersji 8mm.
Promant 08.05.2012, h. 20:43 Promant
To prawda, byłoby znacznie lepiej. Jak zwykle argumentem jest zapewne "niszowość" ósemek.
Matt141 09.05.2012, h. 21:06 Matt141
HaryWalker 08.05.2012, h. 14:52 HaryWalker
Ciekawi mnie czy Derringer jest z metalu. Widziałem go wcześniej na militaria.pl (10 złotych drożej).
Landsil 08.05.2012, h. 21:28 Landsil
ten z militaria.pl jest z metalu
zakładam że to ten sam
Miałem w garści Derringera od Logana, wygląda jak metalowy ale mówił, że to japoński plastik :D
FilipBB 09.05.2012, h. 14:49 FilipBB
Zgadza się, ten Derringer od Marushina wykonany jest z tworzywa. Bardzo wysokiej jakości, ale to jednak nadal tworzywo :).
LogaN 09.05.2012, h. 23:35 LogaN
ASG_M4A1_Maniac 10.05.2012, h. 18:26 ASG_M4A1_Maniac
Szkoda że w polsce nie sprzedają rewolwerów na greengas, przynajmniej ja się w polsce z takim nie spotkałem :(.