Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty G&P

Aktualności, 24.11.2008, h. 13:14, dodał: Promant
30

Firma G&P włączyła do swojej oferty replikę ASG AEG M14 DMR oraz zestaw konwersyjny Defender. Do sprzedaży wchodzi także Fighting Cat Front Set DE.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&P wprowadza do swojej oferty replikę ASG AEG M14 DMR. Pojemność magazynka: 160BB. Długość: 1150mm. Materiał: metal i ABS. Długość lufy wewnętrznej: 500mm. Prędkość początkowa: 330-360fps (1.3-1.4J) na 0.25BB. Gearbox: M14 7mm Bearing Gearbox ze stalowymi zębatkami. Silnik: G&P M120 DMR High Speed. W komplecie: korpus M14 DMR [ABS], stalowa jednoczęściowa lufa zewnętrzna i stalowy tłumik płomienia, M14 RAS, montaz niski na tubus 30mm oraz optyka M3 3.5-10x40mm. 

 

 

G&P zapowiedziało także zestaw konwersyjny Defender do replik AEG.

 

 

 

Do sprzedaży wchodzi również Fighting Cat Front Set w kolorze dark earth [preorder]. Zestaw dedykowany do replik WA M4 GBB.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.gp-web.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
benizo 24.11.2008, h. 13:23 benizo
To nowe M14 ma dziwny chwyt pistoletowy, ale za to fajnie że dali podpolicznik na kolbie i szyny RIS
cysi3k 24.11.2008, h. 13:30 cysi3k
Dziwny ale w 100% znacznie wygodniejszy a co za tym idzie nie męczy tak przedramion jak klasyczny!
Dawidzik1 24.11.2008, h. 14:19 Dawidzik1
Jak można tak zbeszcześcić piękną m14 i zrobić z niej kolejnego risowego potwora ;(
yaro 24.11.2008, h. 14:30 yaro
Widziałem już ładniejsze konwersje m14... Ta jest taka se...
gryncek1 24.11.2008, h. 14:46 gryncek1
Pewnie mnie zaraz zjadą ale........ale zrobili by beryla...
Pasti 24.11.2008, h. 14:54 Pasti
Pikne to DMR . A że z RISem to nic, popatrzcie sobie na M14 EBR(zgroza ).
LogaN 24.11.2008, h. 15:03 LogaN
Może i moja opinia, ale jakoś nie pasuje mi chwyt pistoletowy do M14. Klasyczna wersja jest najpiękniejsza (choć pewnie nie tak wygodna) .
Bohen 24.11.2008, h. 15:35 Bohen
EBR jest ładne:P
javelin 24.11.2008, h. 15:36 javelin
Owszem, jest najpiekniejsza lae też najmniej praktyczna. A DMR kurde fajny jest, trzeba będzie kiedyś kupić, bo pasuje do USMC
Prezes_____ 24.11.2008, h. 16:15 Prezes_____
m14 kosmiczna troche ale super, postarali się,
Ravenkan 24.11.2008, h. 16:23 Ravenkan
Mi też się osobiście DMR nie podoba, ale nie ma tu mowy o 'zbeszcześcianiu' M14. DMR to nie milionowa odmiana M4, a replika prawdziwej broni ;] I skoro wyglada jak wygląda, to znaczy że jest lepsza i wygodniejsza od M14.
Prezes_____ 24.11.2008, h. 16:53 Prezes_____
ale w końcu zrobili własną m14 bo było dużo części g&p do karabinu a karabinu nie było
sealmike 24.11.2008, h. 17:29 sealmike
Wreszcie M14 z G&P, moim zdaniem będzie ją warto kupić choćby dla samego wnętrza. Zapowiada sie genialnie;]
illus 24.11.2008, h. 17:31 illus
fakt, może i bardziej wygodna, funkcjonalna..
ale i tak wolę klasyczne m14
Moses 24.11.2008, h. 17:39 Moses
my beauty .........
tylko wpiep...... risa, alymik ognia zmienic na SPRowego. takiz tlumik dzwieku dwojnog i jestes jeszcze piekniejsza
Ravenkan 24.11.2008, h. 17:39 Ravenkan
Mi też zdecydowanie bardziej leży M14 z pięknym drewnianym łożem. Jakby mnie było stać to z pewnością kupiłbym tego DSRa dla GB, łoże sprzedał i wystrugał sobie 'klasyczne' z drewna ;]
poldeck 24.11.2008, h. 18:15 poldeck
Prawie jak EBR... Ewidentny Bezmiar Risów...
Prezes_____ 24.11.2008, h. 19:04 Prezes_____
no ale napewno da się przełożyć do wood łoża
METEOR 24.11.2008, h. 19:10 METEOR
A mnie zastanawia ile będzie kosztować ta konwersja defender .
Ravenkan 24.11.2008, h. 19:27 Ravenkan
Yunior_5 - nieee! Tłumik ognia z M14 jest piękny
A EBR ładne jest...
Manyu 24.11.2008, h. 19:29 Manyu
Niewiem co niektorzy maja tak do szyn RIS. jedna dluga na gorze to jest chyba najlepsze rozwiazanie jakie moze byc ...
zmora 24.11.2008, h. 20:36 zmora
Drewniane i prawie jak DMR
$3
$3
Promant 24.11.2008, h. 21:09 Promant
Taa, no cóż, może ludzie projektujący ostre pierwowzory nie zwracaja tak bardzo uwagi na rewię mody, za to bardziej liczy się skuteczność i praktyczność.

Też wizualnie podoba mi się bardziej np Veteran G&G, ale tu w DMR - wygoda użytkowania jest sto razy większa niż przy klasycznym łożu.
zmora 24.11.2008, h. 22:23 zmora
Tym bardziej że M14A1 pamięta czasy wojny w Wietnamie.
pegrin 25.11.2008, h. 00:30 pegrin
Co Oni zrobili z biednym M14? Jakaś mutacja popromienna?
happy666 25.11.2008, h. 00:37 happy666
Gdyby pierwsza m14 (mam na myśli rzeczywistość, a raczej przeszłość) miała chwyt pistoletowy to byście pisali, że ta klasyczna jest be-fuu
javelin 25.11.2008, h. 01:20 javelin
Jeśli chodzi o wygląd, to dla mnie najśliczniejsza M14:

$3

Trochę klasyki - drewniane i fajnie ściurane drewno,
i trochę nowoczesności - RISy.

Śliczne połączenie.
FishHunter 25.11.2008, h. 21:45 FishHunter
Tu się muszę zgodzić - zajebiaszczo się prezentuje
pablo79 26.11.2008, h. 04:23 pablo79
Ciekawe jakiej jakości będzie komora hop-up (TMa chyba nie przeskoczą).
kiler88 26.11.2008, h. 12:56 kiler88
Ciekawy jestem jaki GB siedzi w tym m14. W klasycznym łożu był v7 a do tego już raczej nie wejdzie. Może v3?