Daj cynk
Reklama

Aktualności

VFC: KAC PDW.

Aktualności, 23.11.2008, h. 13:23, dodał: Promant
29

Firma Vega Force Company zamieściła na swoim blogu fotografie detali, wprowadzanej właśnie do sprzedaży, repliki ASG AEG KAC PDW.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replika KAC Personal Defense Weapon jest kolejnym produktem z serii replik Knights.

 

 

 

Podobnie jak poprzednie modele Knights, produkcji VFC, KAC posiada funkcjonalny selektor obustronny.

 

 

 

 

Replika w wersji de lux ma być oferowana z dwoma rodzajami lufy zewnętrznej: 8" oraz 10". Firma VFC zwraca uwagę, ze właściwie wykonane lufy zewnętrzne typu KAC wymagają specjalnego procesu produkcji i mają inną jakość w porównaniu do, obecnych już na rynku, podróbek. Dwa rodzaje luf wewnętrznych, o długości: 229 i 285mm. Wersja DX ma być limitowana.

 

 

Precyzyjnie wykonany system szyn oraz mechaniczne przyrządy celownicze. Replika wyposażona jest w chwyt na RIS i tłumik dźwięku. W komplecie także panele ochronne na szyny, puszka PEQ2 oraz uchwyty zawieszenia typu QD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.vfc.militaryblog.jp

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
gadzinka 23.11.2008, h. 14:00 gadzinka
Fajna jak na eM'kę...
jakubskate 23.11.2008, h. 14:09 jakubskate
Znalazłem błąd:

PrecyCyjnie wykonany system szyn...
Ravenkan 23.11.2008, h. 14:20 Ravenkan
jacula - brawo =.=
eMka z kolbą od kałasza, do czego to doszło ;D
Co to za śmieszny klips przy selektorze ognia? (3 foto)
Kamil 23.11.2008, h. 15:03 Kamil
To bynajmniej nie jest kolba od kałasza. Co najwyżej "kałach style"
PAT_Jezior 23.11.2008, h. 15:09 PAT_Jezior
Klips przy kolbie służy do montowania "uszek" na pas.
DominikW 23.11.2008, h. 15:13 DominikW
fajnie, fajnie... ale gdzie to ma bakterie ?
Prezes_____ 23.11.2008, h. 15:32 Prezes_____
no bomba, ale troche wygląda jakbym połączył ak-74 z galilem i z emką, hardcore
Klersen 23.11.2008, h. 16:25 Klersen
W puszcze sie umieszcza baterie

No idealny karabin do CQB
LogaN 23.11.2008, h. 16:31 LogaN
Na którą "replikę" patrzyliście najdłużej na pierwszym obrazku?
Felga 23.11.2008, h. 17:32 Felga
KAC to nie eMka, to całkowicie nowy karabinek na amunicję 6mm z tego co wiem
happy666 23.11.2008, h. 18:15 happy666
Strasznie udziwniony ten tłumik płomienia z drugiego obrazka. Kurcze, przecież to idiotyczne, w karabinie konstrukcją czerpiącym tylko z serii M dopatrywać się podobieństw do każdego karabinku świata...
Tony Halik 23.11.2008, h. 18:15 Tony Halik
Nie dość, że eMka (prawie), to jeszcze pod nazwą KAC - precz demonie, zgiń, przepadnij!
Germ 23.11.2008, h. 18:53 Germ
Kolba zupełnie niepodobna - wiem, bo codziennie się obok takiej budzę.
filo16 23.11.2008, h. 18:59 filo16
$3

Po trochu ze wszystkiego znaczy sie wszystko to co najlepsze w jednym... jak dotknę to uwierze ze trzeba ja kupic
gross 23.11.2008, h. 19:10 gross
6x35mm

a tak poza tym to TRIGGER SAFETY ;D
arch deluxe 23.11.2008, h. 19:52 arch deluxe
KAC pewnie dlatego, że została na kacu zaprojektowana - tłumaczy to wygląd ;p
Hornet 23.11.2008, h. 20:47 Hornet
Wielka szkoda żę nie znalazło się miejsce na baterie w karabinie
Chmielu7 23.11.2008, h. 22:19 Chmielu7
Mamo ! jakie to piękne !
dark_griph 23.11.2008, h. 22:44 dark_griph
Palec na spuście.
Duscann 24.11.2008, h. 08:22 Duscann
Taaak poważna sprawa tak trzymać sobie palec na spuście zabawki.
Promant 24.11.2008, h. 09:17 Promant
Na reklamie może nie.
Ale to kwestia właściwego nawyku. Później radośnie obrywasz serię z 2 metrów w gębę, stojąc na respie, bo jakiś burak się potknął - "trzymając sobie palec na spuście zabawki".
I masz szczęście jeśli jeszcze nie zdjąłeś gogli, dla odpoczynku.
Mormaeglin 24.11.2008, h. 10:46 Mormaeglin
Chałutra...
Promant 24.11.2008, h. 11:02 Promant
Hmm, że co?...
madonion_eu 24.11.2008, h. 11:27 madonion_eu
Albo jeszcze gorzej, ktoś weźmie do ręki ostrą broń i przeniesie sobie z airsoftu zły nawyk trzymania palca na spuście. I wtedy dopiero może być tragedia. Dosłownie.
Ale to trochę off-topic.
Andrzej25 24.11.2008, h. 17:33 Andrzej25
Nie znam się na rzeczy, może mi ktoś powiedzieć dlaczego to ma lufę podziurawioną jak piłka golfowa?
Może od tych rewolucyjnych kulek, które już na WMASG opisywano?
Manyu 24.11.2008, h. 19:17 Manyu
a mi sie podoba ten kac ,zeby jeszcze mozna tylko bylo wcisnac bateryjke do srodka to juz by bylo full miodzio...