Daj cynk
Reklama

Aktualności

Inokatsu: M240 / Mag58-D

Aktualności, 23.11.2008, h. 12:47, dodał: Promant
44

Chwilowo osłabła reklama, wciąż oczekiwanych, kolejnych modeli replik ASG M4 MTW, ale firma Inokatsu nie rozpoczęła zimowych wakacji - skupia się na promocji repliki M240.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wraz z pojawieniem się, w ofercie kilku sklepów, pierwszych replik z serii GBB M4 firma Inokatsu włączyła do oferty akcesoria i osprzęt taktyczny, widoczne wcześniej na plakatach promocyjnych replik GBB.

 

 

 

 

 

Jednocześnie firma Inokatsu szczegółowo prezentuje, na swojej stronie, nową wersję repliki M240 / Mag58. Jakość wykonania produktu i detale repliki - jak zwykle na wysokim poziomie, do którego Inokatsu już nas przyzwyczaiło.

 

 

 

Replika, jak pisaliśmy we wcześniejszych newsach, oferowana jest w serii limitowanej.

 

 

 

Prezentacja M240 realizowana jest w stylu Inokatsu znanym już z wcześniejszych kampanii reklamowych, dotyczących innych replik tej firmy.

 

 

 

 

Ciekawe czy instrukcja obsługi, dołączana do repliki, również będzie miała podobny charakter ;).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.inokatsu.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
jackobi 23.11.2008, h. 12:51 jackobi
W sumie to częściej mogliby robić takie instrukcje rozkładania replik
Prezes_____ 23.11.2008, h. 12:51 Prezes_____
Fajne te m240, azjatka też niczego sobie, ale jak kupić ten karabin to tylko na samochód
Warlord Shadow 23.11.2008, h. 12:52 Warlord Shadow
Taaa... M240...
adam1325 23.11.2008, h. 12:56 adam1325
przy kupnie karabinu azjatka w zestawie ?
jeśli tak to chyba sie skusze xD
fiedotow 23.11.2008, h. 12:58 fiedotow
I dołączać taką rozkładającą? Nie wiem, co na to nasze Panie...
biohazard4 23.11.2008, h. 13:13 biohazard4
Jak tak to biorę od ręki.
Jak myślicie ile dostane za nerkę w dobrym stanie ? ;p

Hacket 23.11.2008, h. 13:17 Hacket
w sumie co do nery to nie wiem nigdy tym się nie interesowałem, ale myślę że powinieneś mocno się targować w końcu to nerka :].

A co do repliki M240 świetna tak samo jak azjatka .
suchy1992 23.11.2008, h. 13:56 suchy1992
Śliczna ta laseczka
dominafc 23.11.2008, h. 14:08 dominafc
lekko niewyspana ta skosnooka :/
lemonzawodowiec 23.11.2008, h. 14:11 lemonzawodowiec
I za to właśnie lubię Inokatsu
michasz93 23.11.2008, h. 14:14 michasz93
Przy takiej instrukcji, trudno było by mi się skupic na rozkładaniu karabinu:)
Gator 23.11.2008, h. 14:17 Gator
troche bedzie to przypominać instrukcje osbługi broni dla amerykańskich żołnierzy z czasów Wojny w Wietnamie
Cyr4x 23.11.2008, h. 14:23 Cyr4x
jedno pytanie jak kupie tą broń tą panie dostane też ?

bo za tą cenne powiny chyba być dwie
Leon20 23.11.2008, h. 14:26 Leon20
Taka instrukcja ma pewnie odwrócić uwagę od niedoróbek w gearboxie, jeżeli takie istnieją
Tony Halik 23.11.2008, h. 14:32 Tony Halik
Precz skośnooka kobieto od tego kawału żelastwa! (tak tak, jak dla mnie, to z twarzy kobitka raczej "średniawa") Swoją drogą, dla niektórych panów powinni stworzyć instrukcję obsługi kobiety, właśnie w formie instrukcji obsługi np: karabinu - wiele nieścisłości być może by się wtedy wyjaśniło...
radzio2k 23.11.2008, h. 14:41 radzio2k
Mnie się bardziej podoba rozkładanie na zdjęciach 1-3 z tą Panią ^^
lemonzawodowiec 23.11.2008, h. 14:56 lemonzawodowiec
Rozkładanie, zdjęcie nr 1.:

"Taaaaaaki duży!"
penio151 23.11.2008, h. 15:01 penio151
Ktoś zauważył replikę obok tych dziewczynek?
Charlie 23.11.2008, h. 15:33 Charlie
Szkoda, że na początkowych zdjęciach taka smutna...
I ten rozmach rękami obrazujący wielkość repliki jest śmieszny. xD
Jackall37 23.11.2008, h. 16:20 Jackall37
Fajnaaaa... replika
LogaN 23.11.2008, h. 16:36 LogaN
Przeglądam 5 raz te zdjęcia i nadal nic nie wiem z rozkładania repliki
Mszaan 23.11.2008, h. 17:09 Mszaan
pewnie jak większość, prawie zwróciłem uwagę na replikę
Ziomek08 23.11.2008, h. 17:23 Ziomek08
Ja najmniejszą uwagę zwróciłem na replikę :>
mrozio1944 23.11.2008, h. 17:32 mrozio1944
a mi się naj bardziej podobała Pani, bo takie m240 <bllleeee> nie lubię....
WUZI 23.11.2008, h. 17:48 WUZI
Przykro mi z tego powodu ale muszę was zasmucić. Ta "laska" nie jest gratis
Denton 23.11.2008, h. 18:08 Denton
Ja tam wole to : $3
happy666 23.11.2008, h. 18:09 happy666
Hmm, no fakt, laski zdecydowanie odciągają uwagę od karabinu. Na kilku pierwszych zdjęciach widać zabawną rzecz, jeszcze nie jest w sprzedaży, a już ją zżera rdza (replikę of corz)
dixon 23.11.2008, h. 18:12 dixon
Ja chcę takie dwa.. milusie cycusie... na dobranoc..
a mówią, że Azjatki mają mało ponętne pupcie.. nie zauważyłem tego.
A co do karabinu.. no.. ginie w tle.
happy666 23.11.2008, h. 18:20 happy666
Noo, i można ją przelecieć szybko przewijając kółkiem myszki, w końcu na to też czasem się mówi "przelecieć" . Hmm, Dixon, ja słyszałem, że z reguły mają małe cycki (tyłek może też, nie wiem, nie zaglądam do tematu: 'nagie azjatki..." ), ale ta jest odstępstwem od reguły.
splinter 23.11.2008, h. 18:23 splinter
Ciekawe jaką ma "szybkostrzelnośc"....
Germ 23.11.2008, h. 18:53 Germ
Ta instrukcja była już od dawna na stronie Inokatsu...
FishHunter 23.11.2008, h. 18:59 FishHunter
Nie wiem co wy na to ale wg mnie ten karabin jakoś psuje ogólne wrażenia estetyczne tych zdjęć, tzn. zasłania dziewczynę!
Gordon116 23.11.2008, h. 19:29 Gordon116
Nie wiem jak to działa, ale jak będziesz patrzył na ten obrazek przez pięć minut to w końcu zobaczysz że ma broń w rękach Chciałbym żeby mój karabin tak potrzymała
graber89 23.11.2008, h. 20:33 graber89
Jak chcecie więcej takich zdjęć to wejdźcie na oficjalną stronę inokatsu, a co do M240 to rzeczywiście na niektórych zdjęciach widnieje rdza na replice
Ragi 23.11.2008, h. 20:50 Ragi
Jak z tym stojakiem to biorę
Hunter1716 23.11.2008, h. 22:06 Hunter1716
Tony Halik zgodze się z tobą. Jej twarz pozostawia wiele do życzenia ( wygląda jak by nie spała kilka dni i nałożyli by jej makijarz i na sesje zaciągneli ;p). A pozatym repliczka fajna. Szkoda tylko (jak ktoś tu niżej wspomniał), że widoczna jest rdza.
Fear Factor 23.11.2008, h. 22:09 Fear Factor
Ciekawe czy chińczycy przy przyszłym klonowaniu repliki sklonują też tą pannę.
Gnaty ładne, a kobiece tło dodaje smaczku. I pikanterii.
zajaszcze 24.11.2008, h. 09:15 zajaszcze
Ogólnie to ona jest w tle tego karabinu maszynowego,,,

jak to mówią sex się sprzedaje, ciekawe co nam pokaże CA i TM
na pewno na wzór inokatsu zrobią coś podobnego....
Stalker69 24.11.2008, h. 09:29 Stalker69
Ga ga gaa.. Dostanę gdzieś takie plakaty reklamowe M240? Proszę..? x]

Jakby była azjatka w zestawie już bym zamawiał (nie wiem za co, ale coś by się wymyśliło, poza tym nerkę mam sprawną!) ^^ Piękna jest.. ale nawet takiej kobiecie bym mojej repliki nie dał w te cudowne rączki :> (Nie żebym miał coś do kobiet w asg, ale takim, które się na tym nie znają, to strach replikę dać )
KWIA_TEK 24.11.2008, h. 12:22 KWIA_TEK
Azjatka w złotym bikini bawi się pinami i śrubkami karabinu... Azjaci mają specyficzne poczucie estetyki
Amfanatik 24.11.2008, h. 12:59 Amfanatik
Szczerze? To ja nie wiem co Inokatsu reklamuje. Panienkę chcą wypromować czy replikę?
AdiBrody_B-52 24.11.2008, h. 17:51 AdiBrody_B-52
No jak dają tą panienkę w gratisie do repliki to biorę odrazu