Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kolejne informacje

Aktualności, 22.11.2008, h. 16:35, dodał: Promant
21

Repliki ASG AEG firmy LCT Airsoft w ofercie WGC. King Arms: seria korpusów M4 comic/movie edition oraz body Troy w kolorze DE. Gunner Airsoft: emki CQB AGM. Monstersinmotion: Battlestar Galactica Colonial Blaster. Massive Defense Shop: custom G36C.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu WGC są już dostępne kolejne repliki ASG AEG firmy LCT Airsoft. Jest to cała seria replik karabinów z rodziny AK: AK74M, AKS74M, AKS74UN, AKMS Carbine, AK74, AKS74, AIMS, AKMS, AKM, AKMMS, G-03 oraz G-04. Wszystkie repliki oferowane są obecnie w przedsprzedaży.

 

 

 

Już wcześniej wspominaliśmy o powiększającej się ofercie KA w zakresie korpusów do replik z rodziny M16/M4. Firma King Arms wydzieliła spośród produkowanych metalowych body do M4 serię korpusów M4 Colt - comic/movie edition. Korpusy z oznaczeniami firmy Colt.

 

 

Obok oznaczeń Colta korpusy posiadają symbole, charakterystyczne dla broni używanej przez bohaterów znanych komiksów i filmów SF. Nowe korpusy KA wkrótce mają się pojawić w sprzedaży. 

 

 

 

Firma King Arms wprowadza również do sprzedaży body M4 z oznaczeniami Troy, w kolorze dark earth.

 

 

Sklep Gunner Airsoft powiększył ofertę o kolejne emki typu CQB, produkcji AGM. Chińskie repliki full metal to: M16A4 Socom, M16A4 CQB Compact oraz M4 CQB, wszystkie w cenie 101USD.

 

 

 

 

Wszystkie repliki mają jednoczęściową lufę zewnętrzną, dwuczęściową komorę HU i mikroskopijny tłumik dźwięku w komplecie.

 

 

 

I znowu coś dla miłośników SF: sklep Monstersinmotion oferuje replikę ASG New Galactica Colonial Blaster, będącą odwzorowaniem broni znanej z BattleStar Galactica. 

 

 

 

Rewolwer gazowy 6mmBB, z sześcioma łuskami w komplecie, kosztuje 300USD. Oferowany jest w przedsprzedaży, dostępny będzie od 1. grudnia 2008. 

 

 

 

 

Massive Defense Shop poinformował o rychłym wprowadzeniu do sprzedaży customowej repliki G36C, bazującej na G36C firmy JG, a wyposażonej w korpus Army Code Enhanced G36C receiver.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ziomek08 22.11.2008, h. 16:54 Ziomek08
Extra te korpusy
gryncek1 22.11.2008, h. 17:01 gryncek1
Co by inny gracz pomyślał jak bym wycelował do niego tym Galactica Colonial Blaster...
Prezes_____ 22.11.2008, h. 17:12 Prezes_____
Filmik robi wrażenie, życzę wam takich prezentów pod choinkę.
uzi43 22.11.2008, h. 17:13 uzi43
Fajny ten Blaster coś ze SW by zrobili, DC-15 czy E11
Lem0N 22.11.2008, h. 17:23 Lem0N
porazka te body do g36. Oznaczenia wprawdzię so bliższe orginałowi ale nadal zbyt dalekie by to kupić. Oczywiście wspaniałomyślny napis "Warning - refer to instruction manual" wręcz świeci, i pewnie bedzie kosztowało jakies 200USD
Lajon 22.11.2008, h. 17:36 Lajon
"Fajny ten Blaster icon_biggrin.gif coś ze SW by zrobili, DC-15 czy E11 icon_wink.gif "


Smartgun w końcu?
radzio2k 22.11.2008, h. 17:51 radzio2k
Umbrella-biohazard-lol
Walter E. Kurtz 22.11.2008, h. 18:14 Walter E. Kurtz
Korpus do eMki za czachą Każącego Franka Marzenie każdego fana Komiksów Ennisa
zdzisiu 22.11.2008, h. 18:30 zdzisiu
Wg mnie na pierwszy rzut oka gieta z tym korpusem, może wyglądać nawet gorzej niż bez niego. Popatrzcie jak się odróżnia od plastiku JG. Ja w każdym razie nie chciałbym mieć giety w ciapy.
Bartek88 22.11.2008, h. 19:16 Bartek88
jakieś dziwne to ak74m z magiem od 47..
WolfHeart 22.11.2008, h. 20:31 WolfHeart
Ładny G36
Ravenkan 22.11.2008, h. 21:15 Ravenkan
gryncek1 - ja bym osobiście padł ze śmiechu ^^
Teraz te najróżniejsze korpusy do emek mnie śmieszą, ale za rok pewnie sam będę biegał z m4 z czachą Punishera
Wiewioor 22.11.2008, h. 21:34 Wiewioor
Rainbow Six! TO JEST MOCNY ARGUMENT BY KUPIĆ eMkę (dla mnie)
przemo 23.11.2008, h. 10:51 przemo
Ten Galactic Blaster troszkę bardzo przypomina "podstawą" S&W M10... Może swojego przerobię na "blastera", wyjdzie mi taniej niż płacić 300 baksów za takie coś.
LogaN 23.11.2008, h. 11:03 LogaN
@Tony Halik:

Umbrella i to logo, to gigantyczna korporacja znana z filmu, gier, itp. Resident Evil .

A co do Rihanny, to tekst brzmiał chyba "U can stand under my umbrella"

BTW: Mnie ciekawią te "mikroskopijne" tłumiki dźwięku xD.
Ravenkan 23.11.2008, h. 11:12 Ravenkan
Wiecie może co to za utwór w tym filmie o g36?
Tony Halik 23.11.2008, h. 13:11 Tony Halik
Bajeczny1990-> Oj tam, przeca wiem, że to z Resident'a - po prostu tak często tę piosenkę słychać w radiu, że teraz cholerka człowiekowi się parasolka z tym kojarzy.
LogaN 23.11.2008, h. 13:35 LogaN
To zwracam honor, nie skojarzyłem .
happy666 23.11.2008, h. 13:57 happy666
Ravenkan, na pewno jest to zespół The Used, ale nie wiem jaki titl piosenki. Kurcze, niby lubię komiksy, ale nie aż tak żeby mieć jego symbol na korpusie guna. Przecież jest, moim zdaniem, tyle rzeczy do zrobienia wśrod innych karabinów, a oni w kwestii emek jakby się nudzili i nie mieli pomysłu co tu jeszcze ludziom opchnąć ;/ Takie jest moje zdanie na ten temat i mogę się mylić
MaxXxi47 23.11.2008, h. 20:50 MaxXxi47
To kiedy będzie Mka z Czesiem i resztą kreskówkowych potworów?
A Gieta rzeczywiście jakaś taka paćkowata, źle to wygląda pomimo oznaczeń.
Stalker69 24.11.2008, h. 09:21 Stalker69
Jakby ktoś nie wiedział, Biohazard to oryginalna nazwa gry Resident Evil (pod taką nazwą "nasze" europejskie RE jest znane w Japoni).
Zgadzam się w 100% z Walter'em E. Kurtz'em