Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Evike.com

Aktualności, 22.11.2008, h. 14:29, dodał: Promant
19

Sklep Evike.com włączył do oferty kolejną replikę ASG GBB AK firmy GHK. Ponadto: WE full metal Baby 4.3 Elite Airsoft, preorder: Cheytac M200 w wersji tan oraz 2Roy PVS 14 3x Magnifier z montażem.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Evike.com oferuje kolejną replikę ASG GBB taiwańskiej firmy GHK: full metal AK74 VGM. Replika posiada silny blow back, oparty na systemie Magna GBB.

 

 

Prędkość początkowa w zakresie 340-360fps na 0.2BB [green gaz].

 

 

Replikę wykonano na bazie AK firmy Dboy. Magazynki o pojemności 50BB. Cena: 550USD.

 

 

Ponadto sklep oferuje replikę pistoletu, produkcji WE, full metal Baby 4.3 Elite Airsoft z wzmocnionym zespołem lufy i tłumikiem dżwięku. Pistolet GBB hard kick, w serii limitowanej, posiada aluminiowy szkielet i zamek nowej wersji, silny blow back oraz wzmocnione, metalowe części wewnętrzne.

 

 

Replika akceptuje green gaz, red gaz, CO2, propan. Dostępne magazynki na kapsuły CO2. Pasują wszystkie kompatybilne magazynki hi capa takich producentów jak TM, WE, KJW. Prędkość początkowa w zakresie: 300-330fps. Pojemność magazynka: 28[+1]BB. Cena: 120USD.

 

 

W przedsprzedaży na stronie sklepu, obok wersji czarnej, pojawił się karabin Cheytac Intervention M200 w wersji tan, produkcji firmy ARES. Obie wersje w cenie 1400USD.

 

ARES_M200_T_lg.jpg" alt="" width="500" height="130" />

 

Replika ma być dostępna od 10. grudnia. Prędkość początkowa w zakresie: 350-380fps [na słabym gazie 134A]. Licencjonowane oznaczenia. W zestawie optyka 3.5-10X50mm. Replika przystosowana do łatwej zmiany systemu: gaz / sprężyna / CO2 / paintball. Materiał: włókno nylonowe i aluminium.

 

ARES_M200_B-2w.jpg" alt="" width="350" height="541" />

 

ARES_M200_B-2a.jpg" alt="" width="350" height="285" />

 

Opisywany niedawno w newsach, przy okazji zapowiedzi rynkowych, produkt firmy 2Roy: monokular PVS 14 3x z montażem, przeznaczony do współpracy z kolimatorami, również znalazł się na stronie Evike.com. Cena: 130USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftpost.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
jmsss 22.11.2008, h. 14:43 jmsss
Jestem pierwszy!
Ładny pistolet
Promant 22.11.2008, h. 14:49 Promant
Kolejny wychowanek onetu?
Wyborowiec 22.11.2008, h. 14:58 Wyborowiec
CheyTac fajny ale ta cena... no drugi BARRETT się znalazł i do tego nie wiemy jaki jest ten Ares bo po testach DSR-1 to nie jest to aż tak zachęcający producent.

Pozdrawiam
Czarny762 22.11.2008, h. 14:59 Czarny762
Kałasz ładny jak każda 74:) Tyle że nie fajnie wyglada z tym stalowym zamkiem :/ Ale wiadomka jak by był z alu to po jakimś czasie by odpadl.
Ravenkan 22.11.2008, h. 15:01 Ravenkan
Jest 3.5x10-50mm, powinno być 3.5-10x50mm ;]
Cheytac robi na mnie dużo większe wrażenie od miniguna, ta broń po prostu wymiata. To będzie karabin snajperski z prawdziwego zdarzenia (380fps na hfc134(sic!) i możliwość użycia CO2). Słowem, coś pięknego! Oby tylko nie wyszedł taki pięknie wyglądający bubel jak DSR...
Jackall37 22.11.2008, h. 15:46 Jackall37
@MMCommando

A jaki miałby być zamek ?

Aluminiowy ? To miałoby przypominać, że to tylko replika ?

Tutaj akurat ten zamek ostro napieprza w czasie strzelania, a jest ze sporego kawałka stali - ciekawe ile strzałów by wytrzymywał w tej replice, bo w ostrym pewnie by się po pierwszym urwał i poleciał w zęby razem z deklem.

Zamek w tej replice (przed oksydowaniem) wygląda tak:
$3

Chyba jestem słabokapisty jakiś, ale jeszcze nie widziałem, żeby komuś stalowy w pełni funkcjonalny zamek w replice przeszkadał Oo


Jedyne, do czego możnaby się doczepić, to czemu tłoczyska nie ma kompletnego - ale jak jest ze stali, to da się go spawać
SoP-PeL 22.11.2008, h. 16:02 SoP-PeL
Tłok w AK jest wkręcany a nie wspawywany
filo16 22.11.2008, h. 16:08 filo16
A dodajądo palmtopa sytemu cheytac do tej giwery?
SEBA77 22.11.2008, h. 16:09 SEBA77
Promant - czytam twoje newsy regularnie i jestem pełen szacunku bo odwalasz naprawde dobrą i żmudną robotę - ale jak czytam takich pajaców jak np jmsss Ravenkan to szlag mnie trafia, szukają tylko dziury w całym po to by się dowartościować albo ich komentarze wnoszą to tekstu mniej niż nic...
pozdrawiam
Cheatmaster 22.11.2008, h. 16:17 Cheatmaster
Twój też.

Szkoda że ta 74 nie ma płaskiego dekla i bulbulatorów.
Dolores 22.11.2008, h. 16:22 Dolores
"Replika przystosowana do łatwej zmiany systemu: gaz / sprężyna / CO2 / paintball."
trochę nie czaję o co kaman. Wyjaśni mi ktoś?
Promant 22.11.2008, h. 16:44 Promant
A co tu jest trudne do wyczajenia?
Pewnie wymienny zamek - np jeden cylinder ze zbiornikiem na gaz, drugi - spring. Jak w M24.

Poza tym może mieć dodane jakieś adaptery do CO2 i wymienną lufę, tak żeby można było strzelać 6mm albo kulkami PB.
Wyborowiec 22.11.2008, h. 16:45 Wyborowiec
pewnie jak M24 CA że sobie można cylindry wymieniać
Prezes_____ 22.11.2008, h. 17:15 Prezes_____
Ale cena m200 odstrasza
Jackall37 22.11.2008, h. 18:21 Jackall37
@SoP-PeL

Wiem, że tłok jest wkręcany

a do tego jeszcze kołkowany, tyle że tutaj nie za bardzo jest do czego go przykręcić, bo cały przód jest ucięty (widać na fotce) - właśnie dlatego uważam, że jednak trzeba spawać

$3
ilian 22.11.2008, h. 20:09 ilian
Filo16 jakby dodali palmtopa to byłby m300 a nie m200
Ravenkan 22.11.2008, h. 21:03 Ravenkan
SEBA77 - masz jakiś problem? o.O
Zwróciłem uwagę na błąd, który wkradł się do newsa, każdemu się zdarza.
Następnie wyraziłem moje zdanie na temat m200 - od tego chyba są komentarze?
I mój poprzedni komentarz wniósł do całości dużo więcej niż Twój ;]
WUZI 23.11.2008, h. 11:44 WUZI
Wiecie może jaka jest wytrzymałość "bebechów"w M200 przy sprężynie?? Mianowicie chodzi mi o to jaką sprężynę wytrzyma.
pendzik 14.09.2009, h. 05:25 pendzik
miodzio i na to właśnie czekałem AK 74 GBB GHK zamawiam ! i póżniej memory five do zakładów łucznika i konwersja na beryla miodzio :]