Daj cynk
Reklama

Aktualności

SRC SR-33 GBB

Świat, 03.05.2012, h. 21:33, dodał: Promant
12

Firma SRC zaprezentowała swój najnowszy pistolet systemu GBB: SR-33.



Dobra wiadomość dla pasjonatów modelu TT-33. Jeszcze nie trafiła do sprzedaży detalicznej najnowsza replika tego pistoletu, wyprodukowana przez firmę KWA, a już pojawiła się zapowiedź konkurencyjnego produktu.

 

 

 

 

SRCtt33.jpg

 

 

 

Firma Star Rainbow Company zaprezentowała swój najnowszy pistolet full metal, systemu gas blow back, który jest oczywiście repliką Tokariewa TT-33: SR-33. Replikę możemy zobaczyć na promocyjnym filmie video.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.popularairsoft.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ajsquad 03.05.2012, h. 21:48 Ajsquad
A cena? Jeśli wprowadzą TT na rynek masowy to zarobia gruba kase... Któż z nas nie chciałby miec TTki.. :)
Ja ;) :)
1beduin 03.05.2012, h. 21:51 1beduin
Ja też nie :P . Ale zapowiada sie replika wporzo. Rusofile chyba będą zadowoleni.
GrimPilgrim 03.05.2012, h. 23:54 GrimPilgrim
Deadmaster 03.05.2012, h. 21:55 Deadmaster
Kurcze... Na sam widok (a raczej na dźwięk) tego intra przypominają się filmy późnych lat 80 :D
Normalnie łezka się w oku kręci ;) Sama TTka się całkiem fajnie prezentuje.
yaro 03.05.2012, h. 22:26 yaro
Strzelałem z prawdziwej data produkcji 42 i 46 :-) Był lęk, że toto może się rozlecieć, ale dało rady :-) I kurde jak się uda będę miał takie coś :-) Choć zależy od ceny, bo z tym to różnie bywa :-) Ale podobnie jak colt kultowa rzecz :-)
you-dash 03.05.2012, h. 23:02 you-dash
Bardzo fajna replika ;)
Ale mimo wszystko chyba jednak wolał bym kupić 1911'stkę w klasycznej wersji, jakoś bardziej mi się podoba. Ale TT'tka też wymiata ;)
HaryWalker 04.05.2012, h. 01:10 HaryWalker
Ścieżka dziękowa filmu powala. Brakuje tylko lektora "Jeżeli zamówisz już teraz otrzymasz drugi magazynek CAŁKOWICIE ZA DARMO!!"
AKTG 04.05.2012, h. 10:52 AKTG
Nie wiem czy dobrze widziałem ale chyba nie ma HU. Poza tym kupie dopiero jak będę coś wiedział o awaryjności.
Maza94 04.05.2012, h. 14:23 Maza94
Teteka fajny pistolecik, ale gdybym go kupił czułbym że zdradzam mojego colcika...
Ja tam czekam na APSa!
penio151 04.05.2012, h. 21:01 penio151
Czy tylko mi się ten filmik propagandowy skojarzył z Starship Troopers?
pistole35 05.05.2012, h. 07:54 pistole35
Poczekam na porównanie z KWA. Na pierwszy rzut oka lepsza bo nitu na spuście nie widać. A i odrzut zamka dobry.
samek 05.05.2012, h. 13:18 samek
Dawać APM albo PMM, TT już jest!