Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji c.d.

Aktualności, 21.11.2008, h. 18:08, dodał: Promant
40

Airsoft GI: Grammaton Cleric Pistol. Nowa oferta G&P: kompletne gearbox'y V2 8mm. A.C.M.: Masada.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coś dla fanów SF: sklep Airsoft GI wprowadził do swojej oferty customową replikę broni używanej przez Kleryków Grammatonu w Equilibrium. Replika M9 Equilibrium bazuje na modelu KWA M9. Prędkość początkowa: 280fps. Producentem customa jest firma Off World Manufacturing Co. - specjalizująca się w replikach broni znanej z filmów, gier i książek SF oraz konstrukcjach futurystycznych.

 

 

 

Ze zdjęć widać, że pistolet posiada właściwy kompensator i osłonę spustu, grip z symbolem Grammatonu oraz odwzorowanie selektora ognia. Replika posiada atrapę selektora. Jest to pistolet GBB i może strzelać "tak szybko, jak tylko można naciskać spust", a więc nie ma najwyraźniej trybu auto.

 

 

 

 

Stopka magazynka sygnowana: Grammaton Cleric / Preston 782. Pojemność magazynka: 25BB. Cena: 250USD.

 

 

 

Nowa oferta firmy G&P obejmuje trzy zestawy kompletnego gearbox'a V2 8mm [power 150%]. Gearbox posiada między innymi: stalowe zębatki oraz metalową prowadnicę sprężyny, dyszę i głowicę cylindra. W komplecie znajdują się dodatkowe części metalowe: rączka przeładowania, bolt catch, zwalniacz magazynka, przełącznik selektora ognia oraz osłona spustu. Dostępny jest GB z okablowaniem na front.

 

 

GB z okablowaniem na tył [wtyczka typu Tamiya].

 

 

GB z okablowaniem na tył [dean connector].

 

 

Portal Airsoft News EU zamieścił informację, że replika AEG A.C.M. Masada, oznaczona jako Beta2, jest już gotowa do produkcji. Zamieszczono również kilka fotografii, prezentujących oprócz repliki także azjatyckie poczucie humoru. Swoją drogą chyba ciężko korzystać z takiej "skoczni" trzymając w rękach replikę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.airsoftgi.com

www.gp-web.com

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
gryncek1 21.11.2008, h. 18:11 gryncek1
Azjatyckie poczucie humoru? hahaha^^.....eeee...
Marecz 21.11.2008, h. 18:13 Marecz
od teraz można zostać renomowanym ASG klerykiem, latać w płaszczu jak zakonnica i z gnatem w ręce !! heehhehe !!
kamuli9 21.11.2008, h. 18:26 kamuli9
Teraz będą sie tworzyć zakony ASg
swoją drogą fajna ta masada
Mamut 21.11.2008, h. 18:27 Mamut
Jedno jest pewne, na takim sraczyku nie dasz rady poczytać dłużej gazetki.
Warlord Shadow 21.11.2008, h. 18:44 Warlord Shadow
Film lubię, ale broń tak średnio- ten kompensator trochę mangowy.
uzi43 21.11.2008, h. 18:47 uzi43
No to wiem jakie zakupy się szykują 2x ta beretta Oby tylko nie okazało się że full auto nie ma!! A Masada wygląda ciekawie, ale mnie osobiście czarna bardziej się podoba... Szkoda że tylko piaskową zrobią :/
Manyu 21.11.2008, h. 18:57 Manyu
To wyglada jakby koles myslał co jest do dupy; Masada czy papier toaletowy...
Prezes_____ 21.11.2008, h. 19:31 Prezes_____
To jest normalne że się bierze replikę do toalety, jak dostałem swoją emke to jeednocześnie robiłem klocka i podziwiałem g&p xD
Brenten 21.11.2008, h. 19:33 Brenten
W MONie takie były. Kibelki nie Masady
Promant 21.11.2008, h. 19:34 Promant
Znaczy: zesrałeś się z wrażenia przy G&P? No gdyby to było Noveske GBB albo chociaż PTW, to bym jeszcze rozumiał, ale G&P? Hmm.
zombie_snake 21.11.2008, h. 19:59 zombie_snake
Przekaz jest oczywisty: Magpul, mamy Was w d**ie

Te beretki są cudowne, trzeba kupic + płaszczyk i nauczyc się "Gun-Kata" XD
0L0 21.11.2008, h. 20:41 0L0
"nauczyc się "Gun-Kata""

Czyli krótko mówiąc trzeba się nauczyć terminatorstwa
Marecz 21.11.2008, h. 20:49 Marecz
Terminatorstwo liczy sie z nieśmiertelnością tego chyba kolega nie miał na myśli !
PRESTON 21.11.2008, h. 21:20 PRESTON
to m9 to dla mnie >>>>
Goose 21.11.2008, h. 21:20 Goose
Taktyczna torba na głowę
zborekp 21.11.2008, h. 21:40 zborekp
biedna replika,...
gryncek1 21.11.2008, h. 21:49 gryncek1
Może Azjaci podcierają się kulkami?...kto ich tam rozumie?...a ten papier to tak dla zmyłki...
LogaN 21.11.2008, h. 21:54 LogaN
Możecie mnie wpisać jako kolejnego chętnego do zakonu, ale pigułek łykać nie mam zamiaru .
Promant 21.11.2008, h. 22:00 Promant
Chyba robić zastrzyków.
Tony Halik 21.11.2008, h. 22:23 Tony Halik
Hmm... Pomysł na berettę al'a Equilibrium jest ciekawy, choć wykonanie jest już takie sobie. Zwłaszcza ten selektor ognia kuje w oczy kiepskim wykonaniem. W dodatku znając życie, klamka będzie samopowtarzalna a sam selektor będzie jedynie picem. W dodatku magazynek jest fake'owaty, bo nie ma tych wysuwanych bolców do masakrowania przeciwników w CQB (w wersji airsoftowej dla bezpieczeństwa będą one zrobione z miękkiej pianki )
Spartan 121 21.11.2008, h. 22:23 Spartan 121
Najśmieszniejsze jest to ze oglądałem Equilibrium 4 dni temu poraz pierwszy wchodze na WM i widze tą broń. Masakra Ogólnie broń ładna ciekawe jak będzie z tym auto.
LogaN 21.11.2008, h. 22:27 LogaN
"Chyba robić zastrzyków. "

@Promant - e może, dawno temu widziałem film więc pomyłka możliwa . Ważne, że kto oglądał, to wie o co chodzi.
Placek 21.11.2008, h. 22:39 Placek
Już wiem czemu pokemony powstały w Azji;] i nie mówię tak z powodu masady
Promant 21.11.2008, h. 22:41 Promant
Edit newsa:
sklep zamieścił opis repliki. Spadła cena. Poczytajcie jeszcze raz


Widać, że selektor to atrapa, wygląda jak odlany ze szkieletem - zresztą jakby miał funkcjonować tak umiejscowiony? Ale zdolny modelarz z pomocą dżwigienki adaptowanej od M4 mógłby to przynajmniej przerobić na atrapę ruchomą.

Za to auto berettka powinna mieć bo inaczej to kiszka.

No i mogli pójść do końca, i kurek zrobić we właściwym kształcie.
SHOGUN_YAMATO 21.11.2008, h. 23:33 SHOGUN_YAMATO
Hm... ja mam 93R i mam selektor na full auto/sami i wali to aż miło

Ja bym sie nie obraził ze jakiś zestaw konwersujny do zwykłych Berret Ale wtedy proszę bez tego badziewnego selektora - fuj.
Lajon 21.11.2008, h. 23:46 Lajon
E, chwila, co? Beretta Kleryków Grammatonu i brak trybu auto? Żarty?

Promant 21.11.2008, h. 23:50 Promant
Ciekawe, czy, jakby kupić tę klamkę i jakąś używaną 93R, dałoby się z tego sklecić porządnego customa...
powinni byli raczej zrobić konwersję do 93R.
Kondor220V 22.11.2008, h. 00:36 Kondor220V
Żółtek chyba poczucie humoru z tego kibla wyciągnął...Masada całkiem całkiem byle upper reciever był metalowy
xasistis 22.11.2008, h. 00:45 xasistis
Pomijając tak oczywistą sprawę jak tryb Auto i bolce w magach, ta M9EQ powinna być sprzedawana w komplecie z ładownicami oraz magami stand-up..
Okota 22.11.2008, h. 08:49 Okota
kur... a bedzie masada ACM na magazynki od ak?
SHOGUN_YAMATO 22.11.2008, h. 09:47 SHOGUN_YAMATO
Promant mnie się wydaje, że tan cały element wylotowy jest w jakiś sposób przytwierdzony do zwykłej Berrety. Zwróc uwagę na te 2 dziwne elementy pod spodem (jakby śruby). Nie zdziwyłbym się gdyby to się wszystko dało odkręcić i w jakiś sposób zamontować do zwykłej 93R.
ANAKONDA 22.11.2008, h. 12:14 ANAKONDA
Kiedy te gearboxy będą w Polsce?
Tony Halik 22.11.2008, h. 13:10 Tony Halik
Z tymi magazynkami to w ogóle jest problem: nie dość, że muszą to być jakieś hi-capy (żeby walić takimi seriami jak w filmie, jest to chyba niezbędne), to jeszcze nie ma do nich standardowych ładownic (na kamizelkę czy pas), a jedynie taktyczne zmieniarki magazynków chowane w rękawach - a żeby zrobić coś takiego w wersji airsoftowej, to trzeba się natrudzić. Ale jak już uda się przezwyciężyć wszystkie trudności, to będzie się już mega-uber-pro - tak więc USMC i tym podobni już muszą sprzedawać szpej i zbierać na taktyczną sutannę z cordury
Promant 22.11.2008, h. 13:31 Promant
Shogun,
to możliwe; widać jakby linię łączenia za ta atrapą bezpiecznika, tuż nad spustem - więc to pod spodem to mogą być imbusy.
Tylko w takim razie szkoda, że nie zrobili tego jako konwersji, ale może jeszcze wpadną na ten pomysł.
SHOGUN_YAMATO 22.11.2008, h. 19:43 SHOGUN_YAMATO
Mam nadzieję Bo ten pistolet albo ersja Robocopa to są bardzo cool
Wiewioor 22.11.2008, h. 21:39 Wiewioor
No i wreszcie doczekaliśmy się M9 Equilibrium! 250 USD :/

Oj tak!
M9 Equilibrium wystrzeliwane z rękawów wprost do dłoni Oj tak! ...gdzie ja schowałem płytę z filmem... ;>
Promant 23.11.2008, h. 09:43 Promant
Shogun,
Berettę Robocopa robiła kiedyś jakaś firma koreańska, ale w wersji sprężynowej. Kiedyś toto trzymałem w rękach, wielkie bydlę, nawet desert jest przy tym łatwiejszy do utrzymania.
SHOGUN_YAMATO 24.11.2008, h. 01:22 SHOGUN_YAMATO
Promat - jest wersja GBB Auto 9 Robocopa (jest munustwo filmów na youtube). Jak bym gdzieś dorwał konwersję do 93R to dla lansu przed samym sobą bym sobie kupił Po ponad 500 PLN + koszta sprowadzenia to mi się nie chce wydawać. Wolę sobie kupić kolejnego AEG (może G36K ).
zmora 24.11.2008, h. 20:19 zmora
Zrób to sam.
$3
slavo 05.01.2010, h. 15:39 slavo
No nie wiem co mieli na myśli panowie Azjaci... Ale tak sobie zadaję pytania... Masady w jakim kraju się używa? Przeciwko komu? Kto robi kupkę do dziury w ziemi i nie używa papieru? I te worki papierowe na głowie... Ciekawe, ciekawe... Czy Azjaci mają aż takie poczucie humoru...?
Co do pistoletu - jako coś co już na starcie jest pękate i kiepsko leży nawet w większej dłoni - po dodatkowym wydłużeniu o "kompensator" nie bardzo widzi mi się jako sprzęt do strzelania. Zwłaszcza w airsofcie, gdzie kompensator pełni raczej rolę obciążnika wylotowej części lufy. Chyba tylko dla miłośników filmu i gier komputerowych. I w ogóle jakieś to takie brzydkie i siermiężne...
Już chyba USP w wersji dla Lary Croft było chyba znacznie ciekawsze. No i w oryginale pistolet bardzo zacny, bez kompensatora i nawet przy amunicji większego kalibru niż 9-tka strzela bez podskakiwania jak choćby Glock 17.