Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowy sklep stacjonarny Capri ASG

Aktualności, 21.11.2008, h. 16:37, dodał: Regdorn
32

W Warszawie powstał nowy sklep stacjonarny. Sklep sygnowany jest znaną już w środowisku marką Capri ASG.



 

 

 

 

 

 

Od czwartku w Warszawie przy ulicy Roentgena 46 lok. 13 otwarty jest sklep patronacki Capri ASG. W sklepie zapoznać się można na żywo z asortymentem znanym do tej pory z oferty internetowego sklepu Capri ASG. Oferta zarówno sklepu internetowego jak i stacjonarnego ma być jednakowa, w tym i ceny. Na ul. Roentgena istnieje od teraz możliwość odbioru osobistego zamówionego sprzętu w sklepie internetowym, a także pozostawienie repliki do serwisu i jej odbiór. 

 

Z okazji otwarcia nowego sklepu, tradycyjnie już przewidziane są promocje. Na stronie internetowej możemy przeczytać, że do końca listopada zakup każdego AEGa będzie premiowany akumulatorem i ładowarką, zaś pistolet gazowy - litrem gazu. 

 

 

 

Zdjęcia: Capri ASG

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
WUZI 21.11.2008, h. 16:46 WUZI
Ten napis mogliby zmienić na "Profesjonalne repliki treningowe bez zezwoleń" bo troche w oczy kłuje...
choisen 21.11.2008, h. 16:46 choisen
Haha! Matka mi wspominała, że jest pod domem jakiś sklep ASG, ale nie wpadłbym na to, ze to Capri Nareszcie mam do jakiegoś sklepu po drodze Do Reala
PvG 21.11.2008, h. 16:55 PvG
Otwórzcie porządny sklep ASG z prawdziwego zdarzenia w trójmieście
H4xor 21.11.2008, h. 16:57 H4xor
To już niedługo się zapoznam z nowym sklepem
Mack the Knife 21.11.2008, h. 17:33 Mack the Knife
Heh, kto by pomyślał. Co ciekawe, jeszcze ze dwa - trzy lata temu moi starzy wynajmowali ten sam lokal...
ADRniemadrzwi 21.11.2008, h. 17:44 ADRniemadrzwi
Ja nie byłem w żadnym sklepie airsoftowym, ale ten po zdjęciach wygląda jakby był prawie pusty. Przynajmniej ja mam takie wrażenie.
GoorkA 21.11.2008, h. 17:48 GoorkA
wreszcie wyprawa do Capriego nie będzie trwała 3 godzin...
illus 21.11.2008, h. 17:50 illus
No panowie, trzeba będzie częściej do was zaglądać.
Przynajmniej bliżej niż ten główny.
Germ 21.11.2008, h. 18:06 Germ
@ADRniemadrzwi - tak większość wygląda.
Yarpen 21.11.2008, h. 18:46 Yarpen
Brakuje napisu na drzwiach "Reporterom TVN wstęp wzbroniony"
Szulikos 21.11.2008, h. 18:52 Szulikos
@ADRniemadrzwi - no to jak będziesz ten pierwszy raz to przekonasz się że jest tam duuużo ciekawych rzeczy, zresztą w caprim jest wszystko to co na stronie. Przynajmniej jak wejdzie 5 osób to można jakoś się poruszać a nie przewracać o kulki i karabiny. Fajnie, będę miał lepszy dojazd, ale i tak wolałem pierwszą miejscówkę capri-ego, zawsze to było tylko 200metrów;)
capri 21.11.2008, h. 19:13 capri
WUZI:
Ten temat był już nie raz wałkowany, wiemy jakie są nasze teorie, ale wg prawa to jest "broń pneumatyczna".

PvG:
Pomyślimy

ADRniemadrzwi&Germ:
Zapraszam do Piaseczna, gdzie od zawsze jest problem z miejscem na towar
A tak na poważnie, w Wawie jest na chwile obecną oferta przekrojowa, tzn. ponad 50 markowych AEG na wystawie, kilkanaście GBB oraz podstawowe akcesoria, no i oczywiście eksploatacja (kulki, gaz, zasilanie, ładowarki). Badamy potrzeby klientów chcących tam robić zakupy i w każdej chwili oferta może zostać zwiększona o każdy produkt dostępny w sklepie internetowym oraz HQ (Piaseczno).

Yarpen:
Już nie przyjadą

Co do samego artykułu, drobne sprostowanie.
Sklep stacjonarny w Piasecznie był, jest i będzie
Prezes_____ 21.11.2008, h. 19:34 Prezes_____
Jak człowiek wchodzi do takiego sklepu to czuje się niezwyciężony
Foka 21.11.2008, h. 20:04 Foka
> Otwórzcie porządny sklep ASG z prawdziwego zdarzenia w trójmieście

Kurtyzana, mało masz sklepów w 3CT? Ja znam 3!
Pomaraniecz 21.11.2008, h. 20:30 Pomaraniecz
@capri w świetle prawa powinno być "profesjonalne urządzenia pneumatyczne bez zezwoleń" no chyba że na sklepie są jakieś repliki >17J
poldeck 21.11.2008, h. 20:48 poldeck
Mają fotel! W 6mm w Częstochowie jest takie krzesło, na którym stali bywalcy przesiadują dosłownie po kilka godzin piernicząc smuty ze sprzedawcą i serwisantem. Widzę, ze Capri szykuje się na odwiedziny stałych bywalców .

Ale fakt faktem wygląda przez tą estetykę ciut pustawo. Może jakieś siaty na ściany?
capri 21.11.2008, h. 21:00 capri
Pomaraniecz:
Proszę, wałkowane to było setki razy ...

poldeck:
U nas tradycja "loży" jest od lat i nie mogło w tym lokalu zabraknąć jej namiastki.
H4xor 21.11.2008, h. 22:27 H4xor
A ponizej 18 roku zycia ludzi wpuszczacie ? heh ;p
capri 21.11.2008, h. 22:48 capri
W Piasecznie też wpuszczamy, ale obsługujemy w "ograniczonym" zakresie i jest to uzależnione bardziej od "dorosłości" maniaka, a nie od jego wieku ...
Tego jednak nie da się określić jednoznacznie, więc tabliczka wisi wyłącznie w HQ, gdzie niejeden niepełnoletni również dokonał zakupów
H4xor 21.11.2008, h. 23:16 H4xor
Ale tak ogolnie zeby jakis np 16 latek sobie wszedl poogldac mozna?Bo ostanio moj kumpel mial jakis probilem z tym aby w ogole wejsc do sklepu ;
Chmielu 22.11.2008, h. 00:15 Chmielu
No szacun! Od 2004 roku marzę... Jakby tak mieć sklep asg 100m od domu. A tu proszę jakie zaskoczenie.
Bilex 22.11.2008, h. 04:19 Bilex
Jeśli będzie można odbierać towar zamówiony przez internet w tym sklepie osobiście to będzie duże udogodnienie dla mnie. Swoją drogą szkoda, że w Trojmieście nie ma takiego sklepu...
capri 22.11.2008, h. 09:38 capri
H4xor:
Oczywiście, że może. Jak pisałem, to że zapraszamy pełnoletnich, nie oznacza, że nie sprzedamy 16-latkowi np. kulek. Zdarzały się nawet takie sytuacja, że 13-14 latek kupował z rodzicami AEG'a. Warunkiem była obecność rodzica, poinformowanie go o zagrożeniu oraz informacja z jego strony w jakich warunkach sprzęt będzie używany. Ludzie u nas wyposażają dzieci nawet na zajęcia dodatkowe prowadzone w szkołach, więc jak pisałem wcześniej wszystko jest do zrobienia pod warunkiem, że ma sens i otoczenie/opiekunowie mają pełną świadomość.

Chmielu:
Nawet nie wiesz, jakie to przyjemne spełniać marzenia klientów

Bilex:
System sklepu internetowego ma taką opcję od środy.
Pamiętajcie tylko, że odbiory w tym punkcie są możliwe po otrzymaniu potwierdzenia, że zamówienie oczekuje na odbiór (mail ze zmianą statusu zamówienia). Na Ursynowie, nie ma pełnego asortymentu, a statusy dostępności sklepu internetowego pokazują stany w HQ. Może być nawet tak, że czegoś nie ma w sklepie internetowym, a jest w sklepie patronackim.
Foka 22.11.2008, h. 11:34 Foka
> Swoją drogą szkoda, że w Trojmieście nie ma takiego sklepu...

No i kolejny....
Pisałem: mało masz sklepów w 3CT? Ja znam 3!
happy666 22.11.2008, h. 15:19 happy666
Capri, to co to za rodzaje zajęć szkolnych, o których wspomniałeś?
Ratoll 22.11.2008, h. 15:26 Ratoll
Szkoda, że nie otworzyli sklepu bliżej centrum. Pomimo, że mam do śródmieścia max. 10 minut jazdy, to jakbym miał jechać na Imielin, bardziej opłacało by mi się zamówić wysyłkowo.
capri 22.11.2008, h. 15:40 capri
happy666:
Taka forma kółka, które łączy trochę W-F, WOS, PO i historii.
Z zeznań klientów wynika, że prowadzi je nauczyciel historii. Chciałem się dowiedzieć nieco więcej, ale jak na razie nie udało mi się. Przekazałem przez rodzica kontakt do siebie, może się odezwie.
lupek 22.11.2008, h. 20:02 lupek
Ratoll, szkoda że jeszcze Ci obok domu sklepu nie otworzyli -_-

Narzekania niektórych użytkowników powalają.
maniak23 23.11.2008, h. 11:53 maniak23
JEDNAK W NECIE JEST LEPSZY WYBOR
Ratoll 23.11.2008, h. 20:21 Ratoll
Ależ Lupku drogi, wystarczy pomyśleć chwilę, a w z pozoru powalającej wypowiedzi sensu trochę znajdziesz.
Brakuje sklepu ASG w centrum Warszawy, gdzie większość ludzi ze Stolicy ma względnie blisko i bywa od czasu do czasu. To względnie uniwersalny punkt, gdzie zbiegają się wszelkie trasy komunikacyjne.
A w chwili obecnej większości Warszawiaków bardziej opłaca się zamówić wysyłkowo, niż robić wyprawę do dosyć oddalonej dzielnicy.
A jak będą kupowali wysyłkowo, to kupią tam gdzie taniej, a nie tam gdzie bliżej.
Foka 23.11.2008, h. 20:30 Foka
A dopłaciłbyś jakieś 5% żeby pokryć koszty wynajmu lokalu w centrum? Stwierdziłbyś, że drogo i zamówił przez internet.
Xie 24.11.2008, h. 16:23 Xie
Sklep w centrum to wcale nie taki super pomysl: korki zabijaja.
Poza tym osobiscie niewiele znam osob ktore mieszkaja w samym centrum, a do tego w Warszawie jest taka dogodnosc, co sie metro nazywa i zdaje sie ze dojezdza pod sklep....
Tak wiec po raz kolejny widac wyraznie, ze maruderzy zawsze sie znajda...

Mial sklep Capri tylko w Piasecznie - bylo zle... teraz ma w Warszawie... znowu zle.