Daj cynk
Reklama

Aktualności

ICS: full metal SG551 i SG552

Aktualności, 21.11.2008, h. 16:36, dodał: Promant
33

Firma ICS wprowadza na rynek dwie repliki full metal ASG AEG karabinów SIG: SG551 oraz SG552.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taiwańska firma I Chih Shivan podała do wiadomości, na swojej stronie, że wypuściła na rynek dwie repliki full metal ASG AEG karabinów SIG: SG551 oraz SG552. Tak więc już wkrótce możemy spodziewać się pojawienia tych replik w sklepach.

 

 

 

Repliki wyposażone są w przedni grip z szynami RIS. Korpus wykonano ze stali oraz aluminium [die casting]. Obie repliki posiadają prędkość początkową 395fps na 0.2BB. Sprężyny M120 z wyciszoną głowicą tłoka, silniki ICS Turbo 3000, stalowe zębatki i łożyskowanie oraz, w komplecie, magazynki o pojemności 470BB. Stockowe lufy wewnętrzne: 6.08mm.

 

 

Wykonana z wytrzymałego tworzywa kolba posiada gumową stopkę.

 

 

SG551 waży 2800g i ma długość 578/835mm. Długość lufy: 370mm.

 

 

SG552 waży 2600g i ma długość 470/728mm. Długość lufy: 263mm.

 

 

Repliki posiadają licencjonowane oznaczenia SIG ARMS [licencja Swiss Arms Technology].

 

 

 

Oznaczenia selektora ognia i wygląd mechanicznych przyrządów celowniczych odpowiadają ostremu pierwowzorowi.

 

 

W pełni regulowane mechaniczne przyrządy celownicze.

 

 

 

Łatwy dostęp do regulacji HU. Dźwignię przeładowania można odciągnąć na całą długość i zablokować w tylnym położeniu. Zwalnia ją przycisk bolt catch. Może ona być również demontowana podobnie jak w ostrych wersjach.

 

 

 

 

Osłona spustu odsuwana na boki.

 

 

 

Proste rozkładanie poprzez demontaż jednego pinu. 

 

 

 

 

 

Łatwa wymiana akumulatora [typ stick].

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.icsbb.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Promant 21.11.2008, h. 16:47 Promant
Kolego WUZI. Tu nie onet.
WolfHeart 21.11.2008, h. 17:00 WolfHeart
Solidny, wyczerpujący news
Szwajcarki wyglądają bardzo atrakcyjnie... I ta dbałość o szczegóły...
NikonCZWA 21.11.2008, h. 17:01 NikonCZWA
No nareszcie, nie mogłem się doczekać, do tej pory z tego co wiem mieliśmy tylko wersje od JG i TM. Mam nadzieję na niezbyt wygórowaną cenę no i że w testach dobrze wypadnie.
lemonzawodowiec 21.11.2008, h. 17:06 lemonzawodowiec
Znowu eMka!
Zrobiliby beryla!
Ciekawe kiedy Chińczycy skopiują!
Xxx komentarz!
Ciekawe, ile kosztuje!
Ciekawe, ile to ma fps!
Okropny ten karabinek :/

I tym sposobem uprzedziłem znaczną część debilnych komentarzy.
Promant 21.11.2008, h. 17:10 Promant
Gratulacje.
zwierzu93 21.11.2008, h. 17:10 zwierzu93
Lemonzawodowiec dig to nie emka, 395 fps(PODANE W NEWSIE), chinczycy już dawno skopiowali siga, ale TM, ^^
Teo 21.11.2008, h. 17:13 Teo
Hmmm.Jakieś przecieki co do ceny tych replik ?
lemonzawodowiec 21.11.2008, h. 17:20 lemonzawodowiec
Zwierzu93, naprawdę nie musisz mi o tym mówić. Umiem czytać.
szalony jack pirat 21.11.2008, h. 17:29 szalony jack pirat
No nareszcie full metal SIG.
shank 21.11.2008, h. 17:30 shank
@lemonzawodowiec

Niestety twoja inicjatywa zawiodła, 7 minut po twoim poście padło pytanie o cenę :S
Sledzikmaster 21.11.2008, h. 17:53 Sledzikmaster
A jaki w ogóle GB ma ten SIG ?
Germ 21.11.2008, h. 18:10 Germ
Wszystko ładne, piękne. Tylko ten magazynek.
gryncek1 21.11.2008, h. 18:15 gryncek1
Nom, chodź ważniejsze czy nie jest tak gówniany jak w JG...
berylpl 21.11.2008, h. 18:16 berylpl
Dokładnie, wszystko cacy pięknie dopóki się w magazynek nie spojrzy. Oby jakieś med/low capy były, albo nieprzezroczyste hicapy.
wooke 21.11.2008, h. 18:27 wooke
Noo to pieniążki się już odkładają xD Bardzo miło widzieć repliki Siga. Magazynek zawsze można pomalować nie widzę problemu.
SHOGUN_YAMATO 21.11.2008, h. 18:43 SHOGUN_YAMATO
GB jst V3 bodjarze - mój ulubiony
uzi43 21.11.2008, h. 18:44 uzi43
Full metal SIG w końcu! Tylko mam nadzieję że te magi zmienią... Nie chcą chyba uchodzić za kopie JG
I ciekawe czy magi z TM'a będą pasować...
Prezes_____ 21.11.2008, h. 19:34 Prezes_____
Nawet ładne
laciupakabra 21.11.2008, h. 20:02 laciupakabra
Nareszcie! hyhy juz nie moglem sie doczekac czegos nowego w kwestii moich szwajcarskich cudeniek "sigus maj preszessss".. troche nie podoba mi sie koncowka przedniego gripu, ale co tam.. przypuszczam ze i tak jak pomaluje calosc w camo to juz "nic" nie bedzie widac ;p. Magi faktycznie... wyglada ze trzeba by bylo dokladnie pomacac zeby sie upewnic czy sie nie polamia przy dotknieciu no i jak dla mnie odstaja jak w AK,co w moim prywatnym odczuciu jest nieporeczne(wiec magi z miejsca do odstawienia). No i ta pojemnosc... hehe mozna spiac takie dwa i mamy minimi w wersji ultralight. Czekam teraz tylko na dokladne info z testow i opinie uzytkownikow czy wogole oplaca sie brac.
"sigus maj preszessss"
noah 21.11.2008, h. 20:04 noah
ICS, i wszystko jasne.
graber89 21.11.2008, h. 20:22 graber89
Hahaha spoko... najwyższy czas na tego SIG'a 551 bo już rok temu go zapowiadali, tutaj link do newsa $3
Promant 21.11.2008, h. 20:31 Promant
No i? Między zapowiedzią a wprowadzeniem na rynek mija sporo czasu. Akurat ICS w tym czasie skupił się na innych replikach.
graber89 21.11.2008, h. 21:10 graber89
Wiem Promant, ale najbardziej śmieszy mnie fakt że minął równy rok odkąd pojawił się pierwszy news na temat tej repliki (ten rok jest przystępny jakby ktoś nie pamiętał)
Genneth 21.11.2008, h. 23:09 Genneth
Ciekaw jestem czy front grip będzie pasował do tego z JG
Albo body... albo i to i to.
Karol_K 21.11.2008, h. 23:41 Karol_K
Mi sie najbardziej w tych sigach podobają przezroczyste magi , zawsze widzisz kiedy sie robi żle ...
DominikW 22.11.2008, h. 01:54 DominikW
super, oby były w jakiejś rozsądnej cenie
Duńczyk 22.11.2008, h. 09:38 Duńczyk
Ale dalej jeden ten sam błąd popełniają wszyscy producenci tej repliki.Nie ma oczek na replice po jej prawej stronie,do zapięcia zawieszenia,czyli leworęczni znowu są nie doceniani i muszą kombinować
laciupakabra 22.11.2008, h. 12:16 laciupakabra
Genneth .. hehe sam sie zastanawiam.. trzymam kciuki za 'tak' mialbym rezerwe w postaci body JG. martwi mnie jedna tylko rzecz. front grip. zeby tylko byl co najmniej tak sztywny jak w 552 JG ^^ eMki ............... brzzzzzzzzzzzzzzzzzzydal
Charlie 22.11.2008, h. 12:38 Charlie
Ale lipny przeźroczysty magazynek... :[ Ale ogólnie ok, i jak news obszerny. Brawo Promant!
happy666 22.11.2008, h. 15:28 happy666
ja bym pogratulował tym, którzy postanowili takie szczegółowe zdjęcia zrobić, a nie promantowi, choć też w tym wszystkim jest jego zasługa . Kurcze, tyle ładnych i solidnych replik wychodzi, że to nie wiadomo którą armię świata odtwarzać
Promant 22.11.2008, h. 16:49 Promant
To napisz list gratulacyjny do ICSa.
Nie wiem po co tu w ogóle komukolwiek czegokolwiek gratulować - jak firma chce zachęcić klientów, to norma, że powinna mieć rozbudowana stronę z dobrymi fotkami.
A newsy są takie jak materiał, który da się znaleźć.


Te foty w sumie gównianej jakości i trzeba się troche pomęczyć żeby coś było widać
Ale najważniejsze, że są i dużo pokazują, bo inni producenci walną tylko profil A i profil B i po ptakach...
Wiewioor 22.11.2008, h. 21:51 Wiewioor
Kurde, co jest! Sig 551/552, M9 Equilibrium, body do M4 z Rainbow Six i Punisherem, STG-44 - 2 czy 3 dni mnie nie było na WMASG.pl i od razu wysyp replik o których marzę?! Ale najgorsze jest to że... ni hu hu nie stać mnie na nic W sumie... Coca Cola mówi: "Już są święta!"

Charlie

Skąd wiesz że lipny? Dotykałeś? Czy mówisz, że lipny bo przeźroczysty? Jeżeli tak to wiedz, że wersja ostra też ma przeźroczysty... ale jakby był czarny to pewnie byś powiedział: "łee! lipny mag, bo nieprzeźroczysty!"....
Pierzasty 24.11.2008, h. 23:22 Pierzasty
552 - świetny w budynkach... 551 - świetny w terenie mieszanym... 550 - i zdejmujesz kogo chcesz . Mam 552 JG i jest super... ale brakuje mu tego coś... planowałem zakup 552 JG, ale chyba zacznę zbierać na 551 ICS A co tam 550 też kupie... kiedyś .