Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Aktualności, 19.11.2008, h. 12:42, dodał: Promant
28

Ebaybanned - Gunfire.pl: custom G36K i G36C. Systema: gearbox Revolution. Begadi: kalendarz Airsoft Dreams 2009. Evike.com: konwersja Matrix M1911.



 

 

 

 

 

 

 

 

Ebaybanned zapowiedział wypuszczenie na rynek, we współpracy z Gunfire.pl, replik: custom G36K i G36C. Repliki bazują na JG G36, mają zamontowane fronty G36C i G36K RIS, optykę [red dot, scope], osłony szyn oraz chwyt. Jak podaje Ebaybanned: repliki mają być sprzedawane po "zaskakującej" cenie - około nowego roku.

 

 

Systema zapowiedziała podanie, w niedługim czasie, szczegółowych informacji na temat nowego gearbox'a Revolution. Nowy system ma być zaprezentowany oficjalnie na 2009 Shot Show.

 

systema_revolution_1802.jpg" alt="" width="400" height="266" />

 

Sklep Begadi zaprezentował nieco odmienne podejście do tematu treści kalendarzy airsoftowych. Na stronie, w cenie 19.90EUR, można nabyć kalendarz Airsoft Dreams 2009. Ciekawe czy twórcy nazwy kalendarza mieli na myśli prezentowane na obrazkach repliki?

 

 

 

Evike.com oferuje konwersję Matrix M1911 dedykowaną do replik Tokyo Marui oraz KJW. Aluminiowy zestaw full metal waży 178g i ma kolor ciemno szary. Cena: 80USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.ebaybanned.com

www.airsoft-news.eu

www.begadishop.com

www.airsoftpost.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Stalker69 19.11.2008, h. 12:47 Stalker69
Wypaśne G36 :>> Cudowne!
Kalendarz też ciekawy..
Oooo.. i to nawet z replikami kalendarz!
mysiorov 19.11.2008, h. 12:55 mysiorov
kalendarz w stylu "Choose your fighter!"

Jeżeli Gunfire się dogaduje z Ebaybanned to może będą dystrybuować ich ofertę? ... już zaczęli ....
Cement 19.11.2008, h. 12:55 Cement
Ten GB prawdopodobnie będzie miał Bursta M że to sugerować ten brązowy dynks przy zębatce tłokowej.
Aczkolwiek sporo elektroniki tam chyba wpakowali czytaj kolejna rzecz która się może zje*ać
graber89 19.11.2008, h. 13:10 graber89
Już mi się podoba ten kalendarz co to za małe kolimatorki na tych Gietach? Można gdzieś takie kupić w Polsce?
Fear Factor 19.11.2008, h. 13:10 Fear Factor
Muszę mieć taki kalendarz!
Levy 19.11.2008, h. 13:15 Levy
Proponuje zbiorowe zamówienie na kalendarz....no takie ładne repliki tam są...


mysiorov 19.11.2008, h. 13:23 mysiorov
o i mam $3 włoski sklep do którego był odnośnik na stronie Ebaybanned`a już sprowadza ich stuff a sugerując się adnotacja"Nasce ufficialmente la partnership con Ebaybanned. " i flagami na stronce POLSKA ITALIA GB dochodzę do wniosku że... zobaczymy czas pokaże.
krugerheini 19.11.2008, h. 14:00 krugerheini
<!--QuoteBegin-"Promant"+--><div class='quotetop'>("Promant")</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->(...) zaprezentował nieco odmienne podejście do tematu treści kalendarzy airsoftowych. (...)<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->
Odmienne? Odmienne to by było gdyby giwerki trzymały panie w typie wiekowym Genowefu Pigwy. A tak jak jest... większej sztampy być nie mogło.
Medium 19.11.2008, h. 14:04 Medium
No i nareszcie zapewnie został "złamany" zastrzeżony wzór użytkowy Gearbox'a Tokyo Marui.
Zmiany są imponujące:
1. Cztery a nie trzy osie kół zębatych (przy wycięciu na potencjalny gabaryt trzeciej zębatki widać, że przełożenia będzie można zmieniać w dużo większym zakresie niż dotychczas)
2. Brak antyreversala (elektronicznie sterowane przerwanie napięcia przy odpowiednim ustawieniu zębatki tłokowej).
3. MOSFET gate by styki się nie wypalały i silnik szybciej reagował.
4. Prawdopodonie programowalny (długość) burst.
Niewiadome:
- czy strzelać będzie z napietej sprężyny czy z rozprężonej (obstawiałbym to drugie, bo niby jak po strzelance zwolnić sprężynę? A może będzie to ustawialne?)
- jakoś mało widać gniazd śrubek łączących połówki Gearbox'a czyżby inny system łączenia?
- materiał znal, siluan albo coś tak samo słabego, żeby dużo częsci zamiennych sprzedać, bo przy takiej możliwości tuningu mocowego (przełożenie) do elektrycznej snajperki - jak znalazł tylko wytrzymałość wątpliwa, a gdyby jeszcze można było ustawić strzelanie z napiętej sprężyny - ideał do snajperki; tylko jaka wytrzymałość?

Pewnie będzie drogi nieziemsko dopóki chińczysy nie skopiują.

Układ właściwie wieczny tylko od czasu do czasu przesmarować i nie zatopić w wodzie.

Pozdrawiam

Medium
Andrzej25 19.11.2008, h. 14:09 Andrzej25
Ta rewolucja Systemy będzie taką samą rewolucją jak ich GB planetarny
Prezes_____ 19.11.2008, h. 14:12 Prezes_____
80 dolsców za full metal konwersję, to chyba lepiej kupić bella full metal.
kazik_ 19.11.2008, h. 14:25 kazik_
krugerheini - odmienne od WGC. Chociaż szczerze mówiąc wolę kalendarze WGC, ale może jestem jakimś kryptogejem
KWIA_TEK 19.11.2008, h. 14:55 KWIA_TEK
O tym mechboksie systema informowała już na początku tego roku. Miała to być hybryda tradycyjnego v3 i planetarnego systemy (elektronika). Szczerze mówiąc myślałem, że te girboxy są już dawno w sprzedaży... a tu dopiero premiera.
A na zbiorowe zamówienie na kalendarz się piszę
Mikolaj_L 19.11.2008, h. 15:19 Mikolaj_L
"Ciekawe czy twórcy nazwy kalendarza mieli na myśli prezentowane na obrazkach repliki?"
Hmm...ja w każdym razie na repliki nie patrze. ;]
spet 19.11.2008, h. 16:33 spet
Co do kalendarza. Ja też powiedziałem matce, że będę miał kalendarz z Wiedźmina. Tematyka podobna do tej co jest na tym Airsoftowym
Promant 19.11.2008, h. 17:58 Promant
Repliki fajne, a cały kalendarz, cóż, przypomina panienki z amerykańskich filmów kategorii D, rozwalające cały świat pomiędzy jednym a drugim polerowaniem tipsów.
Zdecydowanie można takie coś zrobić lepiej. A odmienność jaką miałem na myśli jest raczej oczywista; tematyka kalendarzy asg rzadko kiedy opiera się na roznegliżowanych laskach. Takie bzdety można znaleźć gdzie indziej - ciekawiej podane.
Ja bym wolał dobre zdjęcia z konkretnej akcji, frontu, ćwiczeń itp. No ale nikt nikomu nie zabrania podziwiać genowefy pigwy.
lang 19.11.2008, h. 18:33 lang
czy strzelać będzie z napietej sprężyny czy z rozprężonej (obstawiałbym to drugie, bo niby jak po strzelance zwolnić sprężynę? A może będzie to ustawialne?) taki znawca a niewie że można zwalniać spreżyne już dawno w niektórych aegech:)
lang 19.11.2008, h. 18:45 lang
heheheh to g36 na dole nie ma spustu:D

a co co kolimatorów to kopie aimpointów z tego roku
Jackall37 19.11.2008, h. 18:56 Jackall37
Z napiętej sprężyny nie bardzo chyba może taki GB strzelać:

patrz punkt 2.

"2. Brak antyreversala (elektronicznie sterowane przerwanie napięcia przy odpowiednim ustawieniu zębatki tłokowej)."


Czyli niezależnie kiedy puścisz spust gun strzeli - nie wiem jak reszta, ale ja uważam, że trochę ryzykowne, bo może łatwo zdarzyć się, że walisz na auto, puszczasz spust, a broń oddaje jeszcze jeden strzał - dla mnie to trochę nienaturalne.
0L0 19.11.2008, h. 19:10 0L0
''Aluminiowy zestaw full metal waży 178g''

Trochę lekki
Promant 19.11.2008, h. 19:17 Promant
Wiem, ale tak podają.
Albo jest to błąd, albo dotyczy wagi np samego zamka.
Holender 19.11.2008, h. 20:53 Holender
graber89@
kolimator z repliki na dole możesz kupić tutaj:
$3
I od dawna produkuje je firma Docter(oczywiście oryginały)
$3

Górna replika jest zaopatrzona w kopię kolimatora Aimpoint Micro T-1
gryncek1 19.11.2008, h. 22:22 gryncek1
hEHE BARDZO ŁADNY KALENDARZYK
WolfHeart 19.11.2008, h. 23:46 WolfHeart
Luneta w G36c? Niby można, tylko... po co?
AnR 20.11.2008, h. 00:16 AnR
Nie wiem, spytajmy chociażby Gruzinów. Oni pewnie wiedzą.
Wiewioor 20.11.2008, h. 00:26 Wiewioor
ASG - prawie jak Mobilking
Cement 20.11.2008, h. 01:27 Cement
Zabijcie ale nie pamiętam ale któraś replika strzelająca z napiętej spręzyny miała opcję zwolnienia jej. (Co nie oznacza że uważam że ta równiez tak bedzie strzelała)
Czy to czasem nie Ty Kmieciu miałeś ją do testów (z dobry rok może półtora temu na Chemicznej ??)
Medium 20.11.2008, h. 11:14 Medium
$1
$1
Nie uważam tak jak Ty. Gearbox planetarny był dedykowany do specyficznych replik, a ten wydaje się, że będzie można zastosować do wszystkich replik Tokio Marui, replik wzorowanych na nich jak i klonów Tokio Marui a to zwiększa myślę, że dziesiątki tysięcy razy ilość potencjalnych klientów.

$1
$1
To, już dawno wiem, ale, w jaki sposób chcesz to zrealizować w tym Gearboxie bez antyreversala, który można zwolnić? Nie wiadomo też, (jeśli oczywiście ten Gearbox będzie strzelał z napiętej sprężyny) w jaki sposób tłok będzie blokowany w tylnej pozycji. Dopiero taka wiedza pozwoliłaby stwierdzić czy jest to w tym mechanizmie do zrealizowania.
Mimo, że na zdjęciu widać ruch zębatek (teoretycznie nawet jest to niemożliwe do realizacji bez drugiej połówki Gearbox&#8217;a) tłok na zdjęciu jest w tylnej pozycji. Jedynie na tym (położeniu tłoka) oparłem ewentualne spekulacje na temat strzelania z napiętej sprężyny.
Napisz proszę coś więcej, co wywnioskowałeś np. ze zdjęcia lub z informacji z innego źródła w tym temacie a nie piszesz o zwalnianiu sprężyny w innych Gearbox&#8217;ach. Tak mi to wygląda na czepanie się na siłę.

$1
$1
Myślę, że to nienaturalne w AirSoft&#8217;owych elektrykach. W broni palnej / a nawet w Airsoftowych replikach gazowych czy sprężynowych niezależnie jak długo masz naciśnięty spust po przełamaniu bariery strzału strzał pada do wykonania pełnego cyklu strzału. Wiem trochę zagmatwanie opis wyszedł, ale chodzi mi o to, że strzelając z automatycznej broni palnej nawet przerywając nacisk na spust na początku cyklu strzału strzał pada, bo przerwanie strzelania następuje po oddaniu strzału i jest to (rozwiązanie elektroniki z tego Gearbox&#8217;a) jakby nie było większe zbliżenie się działania repliki do broni palnej.

Pozdrawiam

Medium