Daj cynk
Reklama

Aktualności

Z kraju

Aktualności, 19.11.2008, h. 00:37, dodał: Promant
19

Spec Shop: nowe produkty BFT. ASG Shop: korpusy Prime do Systema PTW i inne nowości.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie ASG Shop można nabyć górny i dolny korpus Prime do replik Systema PTW M4. Części wykonano z aluminium w technologii CNC. Dolny korpus posiada oznaczenia FN. Cena upper receiver: 667PLN. Cena lower receiver: 843PLN.

 

 

 

Sklep włączył do oferty także kolejne produkty Pantac: wykonane z cordury, w kolorze coyote brown, elementy oporządzenia. Hydration back pack, 203PLN.

 

 

Torba typu Drop Leg Soft Accessories Pouch, 103PLN.

 

 

Zawieszenie jednopunktowe w cenie 53PLN.

 

 

Uchwyt do broni: Weapons Catch, w cenie: 86PLN. 

 

 

Spec Shop włączył do swojej oferty nowe produkty BFT. Torby zrzutowe w kolorze zielonym oraz w digital woodland, w cenie 75PLN, mocowane do pasa trokami. Posiadają wewnątrz wyściółkę zapobiegającą hałasowaniu pustych magazynków oraz ściągany kołnierz, zabezpieczający przed zgubieniem zawartości.

 

 

Torba w wersji zielonej posiada troki kompresyjne umożliwiające zwinięcie.

 

 

 

W ofercie znalazł się również montaż BFT typu flip to side, QD Pivot. Jest to kopia montażu La Rue. Pasuje do tubusa 25mm. Cena: 175PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.asgshop.pl

specshop.pl/">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
RzezniQ 19.11.2008, h. 08:17 RzezniQ
"Cena upper receiver: 667PLN. Cena lower receiver: 843PLN." Umarłem.
goren 19.11.2008, h. 10:51 goren
Tanioszka he he
Ravenkan 19.11.2008, h. 11:01 Ravenkan
Moja reakcja podobna. Niedługo za orginał z rocznym zapasem amunicji wyjdzie taniej ;]
Promant 19.11.2008, h. 11:05 Promant
Rozumiem, że z tym oryginałem przyjdziesz na grę asg?

PTW nigdy nie była tania i nie będzie, a akcesoria do airsoftu zawsze były drogie. Im coś jest droższe tym części i akcesoria do tego również.
Możemy sobie ponarzekać, ale rynku nie zmienimy - tak jest w każdej dziedzinie

Na szczęście do PTW są tańsze alternatywy jeśli chodzi o korpusy, niż Prime.
Cement 19.11.2008, h. 11:22 Cement
eeee no bez przesady akcesoria do AS są coraz tańsze. Wszystko dzięki produktom MiC Do tego AS stale powiększa rzeszę swoich maniaków, co ma również wpływ na ilość produkowanego sprzętu a co za tym idzie na jego cenę
Promant 19.11.2008, h. 12:17 Promant
Tak, ale tylko biorąc pod uwagę chińszczyznę jako konkurencję. A i z tym - i tak zawsze będą produkty powszechne i bardziej "luksusowe".
Cement 19.11.2008, h. 12:49 Cement
Nie no zgoda ale mi chodziło o spadek cen całego asortymentu AS. Niech posłuży za przykład AEG z przed kilku lat a obecny. Różnica w cenie diametralna.
A no i nie mówię tu o produktach takich firm jak inokatsu które zawsze "uderzały" do klientów z zasobniejszym portfelem.
Promant 19.11.2008, h. 12:55 Promant
Ale właśnie na tym polega różnica. PTW czy Inokatsu GBB to osobny segment i nawet przy ogólnym spadku cen - tutaj nie ma tak silnej tendencji.
goren 19.11.2008, h. 13:14 goren
Jestem ciekaw czym w praktyce różnią się korpusy do PTW firmy Prime od G&P, że aż taka jest różnica w cenie.
RzezniQ 19.11.2008, h. 13:26 RzezniQ
Promant a czy nie jest tak, że Bushmaster ar-15 jest tańszy od PTW? Każdy kto ma jakieś pojęcie o biznesie wie, że przepłacamy za nasze zabawki. Czasem nawet 300% a może i więcej. Mając na uwadze, że jakość to kpina, lepiej się nie zastanawiać. Głowa może rozboleć.
Prezes_____ 19.11.2008, h. 14:14 Prezes_____
dużo kasy idzie na zbrojenia, fakt
ziuta 19.11.2008, h. 14:40 ziuta
Witam. Jak już ktoś powiedział na forum: "Nie ma taniego hobby"...
Prawda. Jeśli jesteś melomanem to wydajesz fortune na sprzęt grający itp itd.
Chęć dobrej zabawy pociąga za sobą koszty.
Poza tym jest popyt jest podaż.
Promant 19.11.2008, h. 18:08 Promant
RzezniQ,
a w którym miejscu twierdzę, że repliki są tańsze od oryginałów? Coraz częściej są droższe i akcesoria do asg też bywają droższe od oryginalnego wyposażenia.

Tylko co to ma do rzeczy?

Będziesz grał z ostrą bronią?
Kupisz sobie w Polsce M4 albo HK416 do prywatnego użytku na strzelnicy? Nie będąc mundurowym?

Piszemy tu o hobby. A hobby są drogie. Znam niejedno dużo droższe hobby od asg, a jednak ludzie się nimi pasjonują. A sport bywa jeszcze droższy.

W każdej dziedzinie i w każdym hobby będą gadżety tańsze i bardzo drogie - zwłaszcza w ramach wszelkich "dodatków".
I zawsze będą bardziej dostępne wersje produktów i te dla nielicznych.
happy666 19.11.2008, h. 20:48 happy666
Kurcze, niby PTW ma slużyć jednostkom spec. itp. do ćwiczenia, choć korzystniej pewnie jest ćwiczyć prawdziwą Mka, co jednocześnie przyzwyczaja do obycia z ostrą amunicją :/
RzezniQ 20.11.2008, h. 09:10 RzezniQ
Drogi Promancie,
Ja nigdzie nie piszę, że ty napisałeś coś o cenach prawdziwków względem replik. Co mnie boli to to, że ktoś na siłę zdziera z nas kasę. 1510zł za korpus cnc. Nie wydaje ci się to dziwne? Pewnie zrobienie takiego cacka kosztuje 100-200 zł z zyskami każdego po koleji ale to airsoft więc można zdzierać na potęgę i na wszystkim. Ten korpus to jeden z przykładów. Dysza kawałek plastiku i uszczelką, podejrzewam - koszt produkcji 1zł? A w sklepie 30zł. Długopis zenit ma więcej części, jest bardziej skąplikowany idzie na niego więcej materiału a kosztuje góra 3zł. Front do SPR G&P za 849zł z obrzydliwymi nadlewkami. Ja za 580zł kupiłem sr-25 wprawdzie chińskie ale zaręczam, że pół kilometra Risu w tym karabinie jest lepiej wykonane niż ten śmieszny front set G&P a ja dostałem za te 580zł cały karabin. Generalnie mogę tak bez końca. Nie jest prawdą, że każde hobby musi być drogie. Każda rzecz na świecie jest warta tylko tyle ile ludzie są w stanie za nią zapłacić. A widać tradycją jest, że my AIRSOFTOWCY jesteśmy dymani wybitnie a za wydane pieniądze nie dostajemy jakości. Pozdrawiam.
Promant 20.11.2008, h. 10:44 Promant
Żalisz się na rzeczy oczywiste. Nikt niczego i nikomu nie sprzeda po kosztach produkcji, bo zdechłby z głodu produkując to coś. Oczywiście, że ceny mogłyby być niższe i oczywiste jest również, że nikt Cię nie zmusza do płacenia tych pieniędzy.
Czy ktoś Ci każe kupować? Bawić się w airsoft? Nie.
Więc automatycznie akceptujesz stan rzeczy.

Zwróciłem Ci uwagę, że są produkty tańsze i są droższe - ktoś kto ma kasę i chce ją wydać - może sobie kupić G&P czy PTW. Jego sprawa.
Inny - jak Ty - kupi chinola za 600 i będzie go wychwalał pod niebiosa.
I świetnie - każdy na swój sposób będzie zadowolony.

Gdy mnie na coś nie stać - nie kupuję - wybieram coś innego i nie płaczę na istniejący stan rzeczy. A jakość też jest różna, tak samo jak cena.

Twoja wypowiedź jest typowa dla osób, które kupując coś tańszego starają się udowodnić, że reszta to drogi szit.

Repliki to tylko zabawki, a hobby to zabawa. Nigdy nie będą równie wytrzymałe jak ostre odpowiedniki i nigdy nie będą w pełni warte swojej ceny. Do tego zawsze będą relatywnie drogie. Dlaczego?
Właśnie dlatego, że za zabawki ludzie płacą zawsze najwięcej. Obojętnie czy będą to elektroniczne gadżety czy pistoleciki na kulki.
RzezniQ 20.11.2008, h. 13:22 RzezniQ
Promant


"Żalisz się na rzeczy oczywiste."
Jeśli oczywista jest cena 1510zł za kawałek metalu - niech będzie.


"Nikt niczego i nikomu nie sprzeda po kosztach produkcji, bo zdechłby z głodu produkując to coś."
Kiedy ja wcale do tego nie nawołuje. Ile kosztuje wustruganie takiego korpusu na cnc? 100zł? Zakładając zyski wszystkich wokół nie sądzisz, że cena jest nieco wygórowana i nic jej nie usprawiedliwia?

"Oczywiście, że ceny mogłyby być niższe i oczywiste jest również, że nikt Cię nie zmusza do płacenia tych pieniędzy."

Jasne. Kto chce niech płaci - ja wysiadam.

"Czy ktoś Ci każe kupować? Bawić się w airsoft? Nie."
Jasne że nie.

"Więc automatycznie akceptujesz stan rzeczy."
Świetne podejście do sprawy. Istnieje coś takiego jak konkurencja i zdrowy rozsądek. Czy świadomośc tego wyklucza mnie z zabawy?


"Zwróciłem Ci uwagę, że są produkty tańsze i są droższe - ktoś kto ma kasę i chce ją wydać - może sobie kupić G&P czy PTW. Jego sprawa.
Inny - jak Ty - kupi chinola za 600 i będzie go wychwalał pod niebiosa.
I świetnie - każdy na swój sposób będzie zadowolony."

Widzisz problem polega na tym, że utworzyło się przekonanie, że wszystko co tańsze to padaka. A to "niestety" już od dawna nie jest prawdą (w branży airsoftowej). Chcesz kup sobie kałacha z las vegas z classic army z gównolitu ledwo ciągnącego stockową sprężynę i baw się dobrze markowym sprzętem. Ktoś za połowe tego kupi chińczyka full steel o lepszym wyglądzie, orginalnych biciach, bardziej wytrzymałego i strzelającego lepiej. Albo jak już musisz płacić 1000zł kup Real Sworda chyba najbardziej dorobionego kałacha na rynku masowym. Wybór jest twój. Nie wiem gdzie ja wychwalam mojego chinola za 600zł. Stwierdzam tylko, że mam lepiej wykonany RIS (a w dodatku gratis reszte karabinu) za mniejszą kasę niż kijowo wykonany "markowy" Frontset G&P. Zaryzywkuje nawet pomiary i pctorial obydwóch risów i sam ocenisz. Dodam tylko, że macałem setki replik ale tylko niektóre były warte konkretnej wysokiej ceny. PTW do nich nie należało.

"Gdy mnie na coś nie stać - nie kupuję - wybieram coś innego i nie płaczę na istniejący stan rzeczy. A jakość też jest różna, tak samo jak cena."

Zgoda pod warunkiem, że dodamy do tego "A jakość często nie jest współmierna do ceny". Plus skąd ty wiesz na co mnie stać a na co nie?

"Twoja wypowiedź jest typowa dla osób, które kupując coś tańszego starają się udowodnić, że reszta to drogi szit."

Ależ skąd (i nie zakładaj że mnie nie stać na markowe zabawki)! Moja wypowiedź jest typowa dla trzeźwo myślącego człowieka potrafiącego na zimno ocenić airsoftowe zabawki nie patrząc na to czy to chinol czy nie. Aaaaa przy okazji CA już od dawna tłucze w mainland China.

"Repliki to tylko zabawki, a hobby to zabawa. Nigdy nie będą równie wytrzymałe jak ostre odpowiedniki i nigdy nie będą w pełni warte swojej ceny. Do tego zawsze będą relatywnie drogie. Dlaczego?"
Ale zawsze znajdą sie ludzie gotowi wydać nieziemskie pieniądze za najgorszy szrot. i super a ja będę sobie patrzyl na to krytycznym okiem, bo mogę. Co do wyrtrzymałości to prawie racja ale są lepsi i gorsi: TM, ICS, RS, VFC, Asahi, Tanaka...itp. to moim zdaniem ci lepsi.

"Właśnie dlatego, że za zabawki ludzie płacą zawsze najwięcej. Obojętnie czy będą to elektroniczne gadżety czy pistoleciki na kulki. "

Dobra racja. Tylko szkoda, że akurat w branży airsoftowej cena ma niewiele wspólnego z jakością. Różnica między drogimi zabawkami a tańszymi jest coraz mniej wyczuwalna. Niektóre zabawki są absurdalnie drogie nie oferując nic w zamian. Jak spojrzysz na inne branże, dajmy noże szybko zobaczysz, że między drogą a tanią chińską zabawką jest różnica. Da się ją odczuć i zbadać.

Dlatego tak bardzo brakuje mi porównawczych recenzji na WMASG najlepiej pisanych przez kogoś z wiedzą techniczną i bez uprzedzeń. Serio chętnie bym sobie poczytał!

Pozdrawiam Ciebie i proponuję EOT szanując twój pogląd.
Promant 20.11.2008, h. 13:51 Promant
RzeźniQ:
recenzji będzie więcej, redakcja do tego zmierza, ale niewiele jest osób mających pojęcie i potrafiących dobrze to napisać.

BTW
nie napisałem, że Ciebie nie stać, podałem przykłąd mojego podejścia. I nie twierdżę, że chińskie znaczy gorsze, są chińskie produkty kiepskie i są lepsze.
Sam mam repliki i części od markowych ICS, TM, Mad Bull, Systema po chińskie cymy, dboy itp.
I wiem, że sporo replik chińskich jest naprawdę dobrych. I stają się coraz lepsze.

W mojej wypowiedzi mam na mysli mechanizmy rynku, relację popytu i podaży oraz to co z nich wynika. Tego się nie przeskoczy. Masz możliwość kupić od producenta lub hurtowo - to jedyne wyjście żeby było taniej; inaczej na każdym szczeblu dystrybucji cena będzie rosła. I to wcale nie musi mieć związku z realną wartością czy jakością, bo nie zawsze ma. I tyle.
Tworzymy popyt, więc musimy płacić.
W każdej dzidzinie życia sprzedawcy zdzierają z klientów.