Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zza granicy

Świat, 19.11.2008, h. 00:01, dodał: Promant
12

WGC: ASG AEG KAC PDW preorder. Maruzen: APS SR-2 Long Range. Land Arms: What?!!! Ebaybanned: lufa z tłumikiem płomienia typu KAC PDW. RSOV: A.C.M. CNC G36C RIS.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdująca się w ofercie preorder sklepu WGC replika firmy Vega Force Company: KAC PDW - będzie dostępna już za 7 dni. Cena: 465USD. Osoby, które zamówią replikę w przedsprzedaży otrzymają w zestawie dodatkowy magazynek.

 

 

Zapowiedziana niedawno przez firmę Maruzen nowa wersja repliki APS SR-2, tzw. Long Range, trafiła już do dystrybucji. A jak wygląda - widać na załączonym posterku.

 

 

Firma Land Arms zapowiedziała nową latarkę taktyczną, pod wiele mówiącą, roboczą nazwą: What?!!! Trzeba przyznać, że forma jest dość "kosmiczna".

 

 

W ofercie sklepu Ebaybanned pojawiła się zapowiedź nowego produktu A.C.M., jakim jest lufa z tłumikiem płomienia typu KAC PDW. Cena: 22.50USD. Produkt ma być dostępny około 10. grudnia. W Polsce dystrybucją zajmuje się Gunfire.pl.

 

 

Na stronie sklepu RSOV można nabyć A.C.M. CNC G36C RIS. Chiński front RIS kosztuje 50USD i nie posiada żadnych oznaczeń.

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.wgcshop.com

www.airsoft-news.eu

www.ebaybanned.com

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Xie 19.11.2008, h. 00:22 Xie
Odkryłam Twoją tajemnicę Promant
Zaczynasz pracę kiedy wszystkie grzeczne dzieci już śpią (hmmm... tylko czemu ja jeszcze na nogach?). Zawsze musisz przybić moje newsy

pozdrawiam i życzę owocnej nocy
Promant 19.11.2008, h. 00:40 Promant
"tylko czemu ja jeszcze na nogach?"

Widać nie jesteś grzecznym dzieckiem.
maxavelli 19.11.2008, h. 01:08 maxavelli
Niegrzeczna XiE i niegrzeczny Promant... I musze nie spac zeby Was pilnowac ;-P...
Xie 19.11.2008, h. 01:09 Xie
Pewnie że nie
Jestem grzeczną dziewczynką!

No dobra, nie spamuję więcej.... I tak Cię podziwiam za te newsy... a Diablicę za cierpliwość

edit: maxavelli: No już, już.... biorę misia pod pachę i wracam do łózia....
Prezes_____ 19.11.2008, h. 08:00 Prezes_____
NIe jesteście sami, inni mają podobne nawyki, a co do repliki emkowatej- fajna nazwa KAC
Dezerter 19.11.2008, h. 08:12 Dezerter
Haha, ta latarka wygląda jak miecz świetlny wprost ze star wars.
Moses 19.11.2008, h. 09:43 Moses
"a co do repliki emkowatej- fajna nazwa KAC"

Bo to jedyny lek na kaca
Moses 19.11.2008, h. 09:43 Moses
"a co do repliki emkowatej- fajna nazwa KAC"

Bo to jedyny lek na kaca
Chmielu 19.11.2008, h. 11:24 Chmielu
kosmiczne? Ja bym zaryzykował stwierdzenia "chromowane cacko dl pedałów"...
Nox 19.11.2008, h. 14:04 Nox
A beryla jak nie było tak nie ma

Tak, fajna nazwa: K.A.C. - Knight's Armament Company (konkurent Colt'a)
Promant 19.11.2008, h. 19:13 Promant
O rany! Beryla nie ma? Straszne.



BTW
Kolego Chmielu: swoją homofobię zachowaj sobie na prywatny użytek.

Być może nie wiesz, że wersje prototypowe często pokazywane są bez jakiejkolwiek powłoki, ale to Twój problem.

happy666 19.11.2008, h. 20:11 happy666
Ech, a już myślałem, że bedzie burżujska laterka wybijana (nie moge sobie przypomnieć jak się to dokładnie mówiło) kryształami ;P