Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE M4 AEG w Polsce

Polska, 27.04.2012, h. 23:03, dodał: Promant
13

Sklep Gunfire włączył do oferty replikę WEA001AEG czyli najnowszy produkt firmy Wei -Tech: M4 AEG.Sklep Gunfire włączył do oferty najnowszy produkt firmy Wei -Tech czyli pierwszy AEG tego producenta: M4 (WEA001AEG). Replika oferowana jest w cenie 899PLN. 

WE M4 AEG jest repliką typu full metal. Długość repliki: 770/855mm. Waga: 3050g. Prędkość początkowa: ~400fps. 

Opis zaczerpnięty ze strony sklepu:

 

 

Zaprojektowana przez firmę WE, najwyższej jakości i klasy replika wprowadzająca szereg innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz wyznaczająca nowy standard wśród airsoftowych replik typu AEG.

Wykonana z jednolitego stopu cynku i aluminium, stali i wysokiej jakości nylonowego tworzywa sztucznego, charakteryzuje się doskonałym spasowaniem części oraz niebanalną estetyką wykonania. Nie sposób uświadczyć tu żadnych luzów w konstrukcji repliki - całość wydaje się być solidną, jednolitą bryłą.

Wzmocniony strukturalnie nylon użyty do wytworzenia skrywającego akumulator chwytu przedniego, chwytu pistoletowego oraz kolby deklasuje produkty innych wytwórców w podobnym przedziale cenowym - tak wizualnie, jak i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.

Kolorystyka elementów metalowych - tak korpusu, lufy i prowadnicy, jak i drobnych elementów stalowych - również nie pozostawia nic do życzenia. Całości obrazu dopełniają tłoczone oznaczenia nastaw selektora trybu ognia oraz naniesione laserowo oznaczenia NAVY SEAL na gnieździe magazynka. Replika posiada również naniesiony indywidualny dla danego egzemplarza numer seryjny.

Sama konstrukcja wewnętrzna to idealny kompromis pomiędzy innowacyjnością a funkcjonalnością. Firmie WE udało się wprowadzić szereg niezwykle funkcjonalnych i istotnych zmian przy jednoczesnym zachowaniu zgodności ze standardem TM. Do jednej z najistotniejszych, charakterystycznych modyfikacji należy zwalniacz sprężyny głównej połączony z selektorem ognia. W momencie zmiany nastawy na SAFE, sprężyna jest zwalniana, dzięki czemu wewnątrz gearboxa przestają występować jakiekolwiek niepożądane naprężenia. Pozwala to znacznie wydłużyć żywotność elementów mechanicznych, jak również zachować moc sprężyny głównej.

Elementy samego układu pneumatycznego również wykonane zostały z najwyższą dbałością o szczegóły. Jednoczęściowa, poliwęglanowa komora hop-up doskonale spełnia swoją rolę; ustawienie hop-up odbywa się jak w każdej standardowej replice tego typu - do systemu regulacji otrzymujemy dostęp po odciągnięciu dźwigni przeładowania. Warto zwrócić uwagę na fakt, że imitacja zamka zakrywająca system regulacyjny wraca do pozycji wyjściowej dopiero po wciśnięciu zwalniacza zamka.

Wzmocniony, zbudowany na metalowych 8-milimetrowych łożyskach gearbox skrywa stalowe zębatki oraz lekki poliwęglanowy tłok o dość oryginalnej głowicy, pozwalającej dzięki swej budowie na lepsze rozłożenie i ukierunkowanie słupa powietrza. Odbywa się to dzięki zaopatrzeniu jej w szereg kierunkowych kanałów wlotowych. Głowica cylindra zaopatrzona jest w pełne uszczelnienie, służące dodatkowo jako amortyzacja dla głowicy tłoka. Całość napędzana jest przez silnik o zwiększonej szybkości i sprężynę główną o niejednolitym skoku.

Dzięki bazowej początkowej prędkości wylotowej rzędu ~400 FPS, replika doskonale nadaje się do prowadzania działań na średnim dystansie. Niemniej, dzięki zastosowanym częściom wewnętrznym najwyższej jakości, możliwy jest łatwy i efektywny tuning mocowy repliki.

Replika została w pełni przystosowana do współpracy z akumulatorami typu LiPo oraz LiFe i zaopatrzona w bezpiecznik oraz małe złącze typu Tamiya.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
mossad1234 27.04.2012, h. 23:23 mossad1234
Cena interesująca , taniej o 100 pare złotych od KWA ale czy ta sama jakość ??
Tak taniej o około 100PLN bo w zestawie brak Akumulatora :|
Lineusz 28.04.2012, h. 11:03 Lineusz
Hmm a czy kupując kwa mamy w zestawie beterię i ładowarkę?
Skorpionus 28.04.2012, h. 23:46 Skorpionus
nie mamy
Mendi 29.04.2012, h. 19:54 Mendi
No więc nie wiem o czym mówisz @Lineneusz
Skorpionus 29.04.2012, h. 20:56 Skorpionus
Hm, ja w 3 tyg temu zakupionym KWA mialem akumulator...
parasite 04.05.2012, h. 16:56 parasite
Jankus 27.04.2012, h. 23:26 Jankus
Już po zdjęciach szkieletu widać że nie jest tak samo wzmocniony jak szkielety KWA. Do tego plastikowa prowadnica sprężyny.
toni8567689 27.04.2012, h. 23:29 toni8567689
szkielet nie jest tak wzmocniony jak w kwa, a do tego może być problem z dopasowaniem tych 'innowacyjnych' części, gdy stockowy gb pęknie ;/
Raistllin 27.04.2012, h. 23:57 Raistllin
Myślę, że do KWA się nie umywa, tak z wykonaniem, oznaczeniami, no i wnętrzem, które już w stocku jak za taką kasę daje radę.
Matison 28.04.2012, h. 00:09 Matison
Z zewnątrz byłoby super ale nie podoba mi się ten napis "WE" i te kolory niektórych elementów.
Wewnątrz nie ma takiej rzeźni, ale ciekawi mnie ile GB jak i korpus wytrzyma ale fakt KWA ma lepsze bebechy zresztą nie porównujmy pancernego szkieletu z czymś w pewnym sensie standardzie :P
darksoviet 28.04.2012, h. 14:19 darksoviet
Szkielet gearboxa wygląda na solidny:D
Nitro 01.05.2012, h. 16:29 Nitro
Replika ciekawa,rozwiązania też,ale nad bebechami mogli bardziej popracować.Sam zwalniacz sprężyny wygląda na prostą konstrukcję(dzyndzelek odpycha antyreversal od zębatki).Jednak zamiast z selektorem mogli go połączyć z forward asistem.Przynajmniej do czegoś by się przydał.
luglo 03.05.2012, h. 23:46 luglo
Prowadnica jest metalowa.
Przejdź na początek list komentarzy

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 46076

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane