Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kolejne informacje

Aktualności, 17.11.2008, h. 17:30, dodał: Promant
22

STAR: ASG AEG SL9 SD. RedWolf Airsoft: KSC USP P10 SD (system7). Ebaybanned: oporządzenie A.C.M. Ajax Customs: Shock Transfer System™ do gearbox'a V2.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W zapowiedziach firmy STAR możemy znaleźć wytłumioną wersję repliki karabinu wyborowego SL9: SL9 SD. Replika wykonana z nylonu i metalu, o wadze 3.5kg, posiada kolbę regulowaną sześcioma dystansami, z pinem do ucha zawieszenia. Jednoczęściowy grip przedni z nylonu. Magazynek o pojemności 20BB. Silnik: High Torque Flat. Sugerowana cena detaliczna: 515USD.

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft można nabyć najnowszą replikę GBB firmy KSC: USP P10 SD (system7). Cena: 190USD. Replika posiada spust typu double action, metalowe części wewnętrzne, w tym metalową lufę zewnętrzną. Pojemność magazynka: 24[+1]BB. Tryb ognia: semi, double action. Prędkość początkowa: 270fps. Waga: 810g.    

 

 

Oferta sklepu Ebaybanned powiększyła się o kilka produktów z zakresu oporządzenia, w kolorze coyote brown oraz foliage green. Oporządzenie wykonane jest z materiału 1000D cordura. W ofercie znalazły się, między innymi, "bandoliery". Są to panele, w systemie molle, mające po cztery ładownice: dwie do magazynków M4/M16 oraz dwie do magazynków pistoletowych. Cena: 28USD.

 

 

 

Portal Arnies Airsoft podał ciekawą informację, o, produkowanym w USA, gadżecie dedykowanym do standardowych gearbox'ów V2 z replik G&G, Classic Army, G&P, A&K, Dboys/boyi czyli prawie wszystkich replik AEG M16/M4 posiadających jednoczęściową komorę hop up oraz metalowy korpus. Produkt firmy Ajax Customs, pod nazwą Shock Transfer System™ - V2 fix, przedłuża według producenta żywotność GB V2, zapobiega jego pękaniu itp. Na forum Arnies Airsoft wypowiadał się użytkownik testujący STS V2 fix od 5 miesięcy na gearbox'ie mającym pęknięcie. GB funkcjonuje bez zarzutu.

 

 

Szczegóły projektu i działania produktu można poznać na stronie:  www.v2fix.com

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.starairsoft.com

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

www.ebaybanned.com

www.arniesairsoft.co.uk

www.v2fix.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Codename666 17.11.2008, h. 17:36 Codename666
Super ta SL'ka
Germ 17.11.2008, h. 17:38 Germ
Kiedy ten dodatek będzie w Polsce? Systema Mechabox jeszcze i testować!
Bodzio90 17.11.2008, h. 17:56 Bodzio90
O ja cie... SL-ke poproszę na śniadanie. Oryginał jednak waży chyba trochę więcej.
radzio2k 17.11.2008, h. 18:18 radzio2k
I teraz zyliardy fps w v2
gryncek1 17.11.2008, h. 19:15 gryncek1
Śliczniusi ten SL9....z tłumiczkiem mu do twarzy.
chrzanu 17.11.2008, h. 19:22 chrzanu
Co do działania na pękniętym gb to trochę efekt marketingowy, może się zdarzyć tak, że gb będzie i tak działał. Ja wyplułem coś koło 4k kulek na pękniętym bez utraty osiągów.
arek200 17.11.2008, h. 19:35 arek200
Zaczynam zbierać kasę na SL9, ta replika jest zbyt ładna żeby jej nie kupić.
PvG 17.11.2008, h. 19:50 PvG
SL ka fajna, ale nie za takie pieniądze. Woje już CA SL9
Dalej 17.11.2008, h. 19:56 Dalej
Co to znaczy "Tryby ognia: semi oraz double action"!? o_O
Azur 17.11.2008, h. 20:11 Azur
Super super, bardzo super. Szkoda tylko, że już była. Na machinegunie swojego czasu była konwersja do SL9 SD produkcji STARa, ale niestety ktoś mnie uprzedził... Więc coś takiego już produkowali, a teraz zapakowali starą Gienię w "nowe" pudełko.
Small_Hunter 17.11.2008, h. 20:11 Small_Hunter
Hmmm... chyba chodziło ze spust działa w trybie double action
Promant 17.11.2008, h. 20:21 Promant
Źle to zapisałem, powinien być przecinek zamiast "oraz", bo chodzi o ogień pojedynczy w systemie double action.
Żeby nie było dalszych nieporozumień poprawiłem na liczbę pojedynczą.


Azur:
i co z tego, że była konwersja? Konwersja to nie to samo co pełna replika seryjna. News dotyczy nowej repliki, a nie nowej konwersji.
I niby jaką "nową gietę" mieliby wpakować? Powstały jakieś nowe modele?

Poza tym, o ile udało mi się sprawdzić - konwersja nie była wykonana z nylonu.
Azur 17.11.2008, h. 20:30 Azur
Fakt - nie była. Mówię o tym , że STAR robił już G36, więc teraz wystarczyło ją zapakować w nowe opakowanie. Dalsza dyskusja myślę nie ma dalszego sensu. Chciałem tylko powiedzieć, że w sumie to nic nowego, czyli G36 w czymś, co już widzieliśmy.
Promant 17.11.2008, h. 20:36 Promant
Poza materiałem.

A trudno, żeby SL9 wyglądał inaczej jak SL9.
Przynajmniej ma oznaczenia
rostal 17.11.2008, h. 20:48 rostal
Promant, byli bysmy ci wdzięczni jak bys na następnym news'ie trochę przetłumaczył tekstu o tym gadżecie do V2, niestety np ja nie jestem w stanie się wszystkiego tam doczytać, a bardzo ciekawy ten element =).
xasistis 17.11.2008, h. 21:23 xasistis
STS.. hm.. Winter Tuning Seson OPEN?
Prezes_____ 17.11.2008, h. 21:42 Prezes_____
znając mój fart to raczej v2 nie zajade
Small_Hunter 17.11.2008, h. 21:43 Small_Hunter
Ciekawy bajer- dziwne że nikt wcześniej o tym nie pomyślał. Z tego co zrozumiałem jest to poprostu płytka wsadzana pod pomore HU, między body a szkielet, sprawiająca że ten drugi nie rozchodzi się do przodu bo nie ma gdzie- tak jak by przód GB miał 5cm wzmocnienia...
Inną sprawą jest fakt że pękniętego V2 już od ponad roku nie widziałem... Technika poszła do przodu, mity o V2 pozostały...
Promant 17.11.2008, h. 22:02 Promant
No z grubsza o to chyba chodzi: coś jakby bufor.

Rostal:
niestety newsy nie są miejscem na tłumaczenie całych stron internetowych.
Gruch 17.11.2008, h. 23:54 Gruch
Od siebie dodam tylko że cena tego gadżetu to 45USD, co jednak może trochę odstraszać. Za tyle można kupić cały chiński GB...
Scalak 18.11.2008, h. 12:57 Scalak
ten "gadżet" przenosi część sił działających wewnątrz gearboxa na przednią część body emki. sam w sobie nie stanowi wzmocnienia. Niestety pozostaje jeszcze tylna ścianka gearboxa o ktorą opiera się prowadnica. Ciekawe co wymyślą na to
hellmans 18.11.2008, h. 18:39 hellmans
Ten bajer wcześniej wymyślił US, tyle ze on rozklądal siły poprzez oblachowanie boków szkieletu z przedniej części na caly gb. Też nie pęka mam u siebie pęknięty już nie wiem ile.
@down
Tył gb nie pęka.