Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności c.d.

Aktualności, 17.11.2008, h. 16:31, dodał: Promant
20

Gunner Airsoft: RK-12 SLR106 UR, JG AK47 tactical, GB P90 i tanie magazynki do P90. ZBROJOWNIA: JSDF Type 89 produkcji Both Elephant. Ebaybanned: ComTac-II head set.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gunner Airsoft włączył do swojej oferty RK-12 SLR106 UR, produkcji firmy Boyi. Replika full metal ze stalowym korpusem, stalowym zawiasem kolby i pokrywą komory zamkowej. Prędkość początkowa: 350fps. W komplecie magazynek typu hi cap. Cena: 84USD.

 

 

 

Na stronie sklepu pojawiła się także replika firmy JG: AK47 tactical. Wiadomo już zatem na czym bazuje identyczna replika marki GFC. Tactical JG to replika full metal, w cenie 112USD. Prędkość początkowa: 380fps.

 

 

 

Gunner Airsoft sprzedaje już także gearbox A.C.M. do repliki P90, w cenie 39USD oraz magazynki low cap do P90 po 10USD sztuka.

 

 

 

Sklep ZBROJOWNIA włączył do oferty replikę JSDF Type 89 produkcji Both Elephant. Jest to replika full metal, z opcją nastawy selektora 3BB burst. Jednak prędkość początkowa tej wersji jest niższa niż, opisywanych ostatnio, replik sprzedawanych w Chinach. Wynosi 360fps. Cena: 380PLN.  

 

 

Najnowszy produkt na stronie sklepu Ebaybanned to zestaw ComTac-II head set. Producent: Element. Cena: 64USD. Zestaw będzie dostępny w najbliższych dniach.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.gunnerairsoft.com 

www.zbrojownia.com.pl 

www.ebaybanned.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Leo_111 17.11.2008, h. 16:38 Leo_111
nawiazujac do K-12 SLR106 UR : HAHAHAHAAHHAHHAHAHAHAHAHHAHAHH!!
Promant 17.11.2008, h. 17:01 Promant
Komentarz roku. Palma dojrzałości.
Germ 17.11.2008, h. 17:04 Germ
Drobna nieścisłość w AK Boyi - kolba tam jest z jakiegoś plastiku. Nie ze stali, jak napisano.
Cheatmaster 17.11.2008, h. 17:20 Cheatmaster
Przynajmniej powinna być, ale po metalowym AUGu można spodziewać się wszystkiego
miloslupsk 17.11.2008, h. 17:22 miloslupsk
Ten SLR106 - I miejsce w konkursie "obrzydlistwo kończącego się roku 2008".. Fuu
javelin 17.11.2008, h. 17:25 javelin
Ciekawi mnie ten ComTac... A mianowicie jak będzie działał...
ilian 17.11.2008, h. 17:30 ilian
Wie ktoś może jaki GB ma ten JSDF Type 89? Może udało by się tego bursta do emki zamontować jakoś.
Promant 17.11.2008, h. 17:35 Promant
Nie kolba, tylko zawias kolby. Poprawione.

T89 - podano: gearbox versja 8.
Christopher89 17.11.2008, h. 17:40 Christopher89
GB V.8 miał z tego co pamietam, a to jest chyba (podkreślam to słowo:P) GB V.2 z dodanym trybem ognia "burst"
kazik_ 17.11.2008, h. 17:56 kazik_
wolę RK12 niż tego tacticala
cysi3k 17.11.2008, h. 18:01 cysi3k
Ciekawy ten headset
0L0 17.11.2008, h. 18:25 0L0
V8 to praktyczn ie to samo co V2, ale różni się gdzieniegdzie... a i bez dwóch płytek i odpowiedniego selektora nie będzie to ni chu chu działać.
FishHunter 17.11.2008, h. 19:41 FishHunter
Może z tłumikiem ognia z AK74 lub podobnych ten RK12 wyglądałby lepiej, bo to tłumikopodobne dziwactwo nijak mi nie podchodzi. Ale ogółem bardzo fajne cacko
zombie_snake 17.11.2008, h. 20:44 zombie_snake
TEN HEADSET JEST EVIIIIL!!!! MUSZE GO MIEC
Mark99 17.11.2008, h. 20:56 Mark99
T89 wygląda bardzo ciekawie, dodatkowo full metal i spoko FPS...
Ta cena podejrzanie za mała się wydaje...

miloslupsk jeszcze nie ma co wyłaniać zwyciężcy w kategorii brzydoty bo coś pod koniec roku mamy straszny wysyp mutantów na bazie AK
Prezes_____ 17.11.2008, h. 21:41 Prezes_____
RK-12- fakt coraz bardziej ak szpecą
snajperswd11 18.11.2008, h. 11:46 snajperswd11
Ten RK-12 do dupska wygląda.Popieram wypowiedzi kolegów że coraz bardziej AK szpecą.
darksoviet 18.11.2008, h. 17:49 darksoviet
No RK12 wygląda jak syf. Już lepiej wyglądają tanie cymki za 20zł np. mac10
happy666 18.11.2008, h. 19:50 happy666
No wiesz, gdyby miał już mieć (mac10 of corz) kolbe od emki, dod. przedni chwyt i nie wiadomo jakie przyrządy celownicze, a nie zapominajmy o super wypaśnym kompensatorze, to by mogli sobie za niego zawołać 30 zł B). Kurcze, rozumiem wersje taktyczną aks'a np. dod. orisowany chwyt przedni, kolim i wsio, ale to? Z umiarem panowie, z umiarem :/
Jamprra 22.11.2008, h. 10:15 Jamprra
Wiadomo czy ten ComTac działa i jako aktywne ochronniki słuchu i jako słuchawki z majkiem?