Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Aktualności, 17.11.2008, h. 13:29, dodał: Promant
13

King Arms: magazynki G3 i granaty 40mm M381 version III. Ebaybanned: tłumik płomienia PRI MSTN QCB i blok gazowy Vltor. RSOV: 'GHK' AKS74U w sprzedaży.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma King Arms włączyła do swojej oferty kolejne magazynki z serii G3. Tym razem są to mid capy o pojemności 125BB. Sprzedawane mają być pojedynczo oraz w zestawach po 3 sztuki. Kolor: czarny. Materiał: metal.

 

 

King Arms oferuje także kolejną wersję granatów do granatników 40mm. M381 HE VN type cartridge version III wykonano w technologii CNC. Mają pojemność 120BB i sprzedawane będą w zestawach po 3 sztuki.

 

 

Na stronie Ebaybanned pojawiły się kolejne akcesoria A.C.M. będące kopiami markowych produktów: PRI MSTN QCB Muzzle Brake oraz blok gazowy Vltor. Tłumik płomienia wykonano ze stali. Gwint 14mm "-". Cena: 17.50USD. Zapewne wkrótce produkt ten pojawi się na naszym rynku, jednak jego cena wskazuje, że nie będzie znacząco tańszy od, również stalowej, wersji firmy King Arms.

 

 

Blok gazowy Vltor, także identyczny jak produkowany przez KA, kosztuje 13.50USD. Pasuje do luf typu M4.

 

 

W ofercie RSOV jest już dostępna w sprzedaży replika GBB 'GHK' AKS74U. Opcję preorder zmieniono na "in stock". Obecnie sklep posiada 10 egzemplarzy tej repliki. Cena: 420USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.kingarms.com

www.ebaybanned.com 

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Germ 17.11.2008, h. 13:50 Germ
Teraz tak sobie pomyślałem - czy da się zamontować w 'suczce' front od zwykłego AK-74? Ciekawiej by było.
Kamil 17.11.2008, h. 14:06 Kamil
No i miałbyś ni psa ni wydrę. No chyba że byłby to front z inną pokrywą zamkową i szczerbinką
Germ 17.11.2008, h. 14:13 Germ
Akurat AKS-74 posiadam. Zapomniałem tylko dodać o tych elementach. Mi chodzi o części wewnętrzne - na filmikach jakaś rurka "wchodziła" do podstawy szczerbinki.
Poniatkys 17.11.2008, h. 14:19 Poniatkys
Wiadomo może coś więcej o tych magach do gietki??
GunneR2oo6 17.11.2008, h. 14:20 GunneR2oo6
A potrzeba więcej informacji ?
callidionis 17.11.2008, h. 14:39 callidionis
"...że nie będzie znacząco tańczy..."

A jaki taniec?

Wiem, wiem... literówka.

Dzięki za garść news'ów.
Prezes_____ 17.11.2008, h. 15:19 Prezes_____
Na g3 nie mówi się chyba gieta tylko sarenka Poniatkys, ale mogę się mylić
pidzejfat 17.11.2008, h. 15:57 pidzejfat
Te części z AK będą pasowały do replik VFC/BOYI po małych modyfikacjach w body.
Firma ponoć planuje sprzedaż samych konwersji gazowych do tych replik.
Poniatkys 17.11.2008, h. 16:06 Poniatkys
Ja na swoją mówię gieta xD

O przybliżoną cenę mi chodziło (a nóż widelec, może ktoś wie?).
Jackall37 17.11.2008, h. 19:39 Jackall37
@Germ

Dużo się naoglądałem o konstrukcji tego AKS i możesz mi wierzyć, że wszystkie bebechy wejdą do body Boyi, gorzej z VFC, bo lufa głębiej wchodzi do komory i trzebaby obiciąć o połowę pokrętło Hop-Up (bo body ani myślę przerabiać )


GHK już planuje produkcję "długich" AKS GBB, tylko potrwa z pół roku zanim będą mogli je sprzedawać - ale ciekwostka:

>>>po wymianie lufy na dłuższą zauważono znaczny przyrost FPS (zresztą GHK też na stronie pisze, że długi AKS ma więcej FPSów niż krótki) - szykuje się niezła sztórmówka


p.s.
***** drogi dolar !!!
gross 17.11.2008, h. 19:46 gross
sarenka to sobie mów na co chcesz, ale nie na H&K G3, sarenka??!!, bo co, bo Shitic ARMY wykupiło takie srakowe trademarki ??? oburzające !!!


p.s. sam mam to "coś", ale niewiele z CA zostało...
happy666 18.11.2008, h. 15:27 happy666
Aaa, to znaczy, że poprostu ilość gazu jest zbyt duża w stosunku do lufy i stąd ten zapas fpsów. Ale mogli by zrobić o jakiejś mniejszej mocy, bo co to znaczy nie móc biegać w budynkach z aksu . O co chodzi w tym ostatnim zdjęciu? Wskazuje na kompatybilność oryginalnego gripa czy co?
men3L 18.11.2008, h. 16:14 men3L
Zatankujesz słabszy gaz i latasz po budynkach ile chcesz