Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire.pl: repliki Top-Tech

Aktualności, 17.11.2008, h. 12:59, dodał: Promant
13

Sklep Gunfire.pl włączył do swojej oferty nowe repliki EBB G&G produkowane pod marką Top Tech. Oprócz replik M4/M16 dostępna jest także najnowsza replika z tej serii ASG AEG HK416.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu Gunfire.pl pojawiły się nowe repliki EBB G&G / Top Tech. Dostępne są wszystkie cztery repliki z tej serii, w tym również T4-18 czyli HK416.

 

 

 

 

 

Większość elementów replik Top-Tech, takich jak korpus czy lufa zewnętrzna, wykonano z aluminium. Posiadają funkcjonujący bolt-catch oraz zwalniacz sprężyny uruchamiany przyciskiem dosyłacza. Repliki M4/M16 mają prędkość początkową 320fps. Z lewej strony korpusu oznaczenia amerykańskie, z drugiej godło Top-Tech.

 

 

 

M16A3 waży 3490g, cena: 1299PLN.

 

 

M4 Carbine Light waży 2600g, cena: 1199PLN.

 

 

 

M4 Carbine waży 2700g, cena: 1199PLN.

 

 

 

 

Replika HK416 waży 2750g, cena: 1299PLN. Prędkość początkowa: 340fps. Podobnie jak pozostałe trzy repliki, T4-18 posiada prawostronnie funkcjonalny selektor ognia: nastawy selektora, po jego przestawieniu, są widoczne także z prawej strony korpusu. Niestety zamiast oznaczenia HK416 widnieje T4-18 i marine. Wszystkie repliki mają w komplecie magazynki hi cap o pojemności 450BB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
poldeck 17.11.2008, h. 13:05 poldeck
I tak uważam to rozwiązanie blowjoba za kijnię z grzybnią. Szybko się rozleci i będą kosmiczne problemy z aegiem...
I3ongo 17.11.2008, h. 13:20 I3ongo
IMO to toptech po prostu słabo trafił w czasie. Gdyby wypuścili to przed "boomem" na GBB, byłoby to dość popularne, w tym momencie każdy fan realizmu i tak kupi GBB/PTW, a ceniący po prostu dobrego AEGa kupi klasyczne G&P/ICS.
Germ 17.11.2008, h. 13:23 Germ
A mnie ciekawi, czy kiedy kupi się kulki w sklepie u GF to będzie można postrzelać z ich replik na tej strzelnicy. W lutym będę we Wrocku dłużej, więc postaram się chociaż zobaczyć SWD.
Codename666 17.11.2008, h. 13:53 Codename666
Ja tam czekam na M4 od TM
blomd 17.11.2008, h. 14:16 blomd
Fajnie przy tym HK416 wygląda muszka od MP5 , a szczerbinka od kałacha
Dolores 17.11.2008, h. 14:21 Dolores
i tłumik płomienia od SCAR'a
SoP-PeL 17.11.2008, h. 14:49 SoP-PeL
blomd chyba na odwrót....
Prezes_____ 17.11.2008, h. 15:16 Prezes_____
Zależy co kto lubi, ja za blowback płacić specjalnie nie chce, usatysfakcjonowałby mnie blowback który dość pożądnie cofnie ramie
Dragunow 17.11.2008, h. 15:23 Dragunow
A mnie te repliki się podają, Tego układdu nie da się zepsuć xD A G&G uważam za naprawdę solidną firmę. Pod wieloma względami przewyższa G&P (body nie ale kolba....)
uzi43 17.11.2008, h. 15:24 uzi43
Hk416 z oznaczeniami Marines... Dziwne... Jednak 416 to jedyna replika która dla mnie MUSI mieć oznaczenia Hk
Gunfire_pl 17.11.2008, h. 16:03 Gunfire_pl
Na naszej strzelnicy w sklepie można strzelać nawet nic nie kupując Kulek mamy pod dostatkiem, więc zapraszamy. Jest także chronograf, na którym można sprawdzić swojej repliki.
Leo_111 17.11.2008, h. 16:42 Leo_111
m16 mag tak strasznie nie szpeci ale w tym m4 to...
Germ 17.11.2008, h. 17:23 Germ
O ile dobrze pamiętam, to w HK-416 mag jest też inaczej wygięty. Bardziej tak... łukowato.