Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki: preorder

Aktualności, 15.11.2008, h. 21:54, dodał: Promant
37

Airsoft GI: przedsprzedaż repliki ASG AEG T4-18 EBB firmy Top-Tech. Gunfire.pl: AK Tactical GFC. Gunner Airsoft: JG Crossbone M4 metal body.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stonie sklepu Airsoft GI, w opcji preorder, można zamówić replikę HK416 czyli T4-18 produkcji firmy Top-Tech. Replika EBB, w wersji full metal, ma być dostępna od 24. grudnia.

 

 

 

Replika posiada funkcjonujący bolt catch, prędkość początkową w zakresie 320-340fps oraz magazynek hi cap o pojemności 450BB. Cena: 440USD.

 

 

 

W ofercie Gunfire.pl będzie wkrótce dostępny AK Tactical GFC. Replika full metal, w cenie 699PLN, posiada zamontowane akcesoria podobne do produkowanych przez TDi Arms: front grip z chwytem składanym, szynę na pokrywie komory zamkowej oraz chwyt pistoletowy. Do tego dodano kolbę typu M4 modstock. Tłumik płomienia wzorowany na KFH. Magazynek typu waffle. Prędkość początkowa: około 420fps. Replika ma być dostępna pod koniec listopada.

 

 

Na koniec coś z dziwniejszych ciekawostek. Gunner Airsoft włączył do sprzedaży metalowy korpus produkcji JG: Crossbone M4. Z jednej strony Jolly Roger, z drugiej czaszka żywcem zdjęta z G&P Stubby Killer. Przymrużywszy oczy można udać, że to lekko niedorobione body Stubby. Cena: 34USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoftgi.com

www.gunfire.pl

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
4dvent 15.11.2008, h. 21:57 4dvent
tanie to metalbody, ciekawe tylko jak dobrze wykonane...
kazik_ 15.11.2008, h. 22:35 kazik_
Dziwnie wygląda broń HK z "oznaczeniami" USMC
Dzwonek 15.11.2008, h. 22:35 Dzwonek
Albo zdjęcie jest nieostre, albo te napisy są rozmazane, to body do mnie nie przemawia :/
AK za to jest dosyś oryginalne. Nawet fajnie wygląda.
Cien 15.11.2008, h. 22:58 Cien
Kałasz z kolbą od emki. Bezguście i profanacja.
ocet 15.11.2008, h. 23:08 ocet
Wreszcie ładne hk416

A ten kałach obrzydliwy... Po jaką ... je udziwniają?!
chochol 15.11.2008, h. 23:12 chochol
albo cos zjadlem nieswiezego, albo widok AK spowodowal ze mi niedobrze, co do HK wyglada ladnie
sgt.Chaos 15.11.2008, h. 23:16 sgt.Chaos
Całkiem klawy AK- ehh, konserwatyści;)
head-shot 15.11.2008, h. 23:18 head-shot
Kałasz Specnaz lub z waflem,G3 SAS,Stubby Killer,...Samo słowo replika oznacza kopię ISTNIEJĄCEJ BRONI!!!.Jeśli ktoś nie zwraca na to uwagi niech zrobi sobie własną obudowę do kałasza czy mp5 wogóle nie przypominającą oryginału.Dotychczas to nas różniło od Paintballu gdzie markery wzorowane na prawdziwych broniach przypominają oryginał ale w małym stopniu.Może się czepiam.Ale według mnie nas Airsoftowców (niewiem jak się to odmienia: )to wyróżnia
Promant 15.11.2008, h. 23:46 Promant
Tak się składa, że w tym hobby każdy może znaleźć coś dla siebie; jak ktoś lubi realizm to ma, jak chce czegoś oryginalnego, niekoniecznie istniejącego - też znajdzie.

Gorzej, że niektórzy nie potrafią tego zaakceptować. Jak mi się podoba, to mam replikę do bólu realistyczną, a jak chcę odjazd to też sobie złożę. Każdy powinien pilnować własnych potrzeb.

Co do kałacha z wafflem, to nie rozumiem przykładu.

Termin replika jest jednoznaczny, ale były już o tym dyskusje i z braku innego określenia - tak nazywamy to z czego strzelamy - niezależnie czy ma odpowiednik w realu czy nie. Jest to termin używany powszechnie, na całym świecie i nic tego nie zmieni, bo nie ma sensu zmieniać.
radzio2k 15.11.2008, h. 23:57 radzio2k
replika repliką ale ASG już nie musi być repliką prawdziwej broni, nie?
ocet 16.11.2008, h. 00:05 ocet
To wszystko nie zmienia faktu że ten kałach jest obrzydliwy...
Promant 16.11.2008, h. 00:18 Promant
No, piękny nie jest.
rostal 16.11.2008, h. 00:37 rostal
Czegokolwiek by do kałacha nie przyczepić to będzie szpetny, co nie oznacza oczywiscie że jest wspaniałym klasykiem ^^
qbusiek 16.11.2008, h. 01:55 qbusiek
no fakt!!! kałach do bani... i to na maxa. dawno nie widziałem czegoś tak szpetnego . gusta gustami, ale czegos tak szpetnego i niezdecydowanego dawno nie widziałem... ;/ za to "HaKa" apetyczne ;P
Nomad 16.11.2008, h. 10:34 Nomad
Jak dla mnie gdyby nie ta kolba to ten AK byłby całkiem całkiem, zawsze takie coś innego niż maja wszyscy
Jaber 16.11.2008, h. 10:50 Jaber
Jak dla mnie AK jest dalej repliką bo takiego kałacha ( pomijając magazynek ) z kolbą typu Carstock czy osprzętem TDI widać na scenie broni ostrej cywilnej i wojskowej tak więc takie AK to nie jest aż tak rażący wytwór fantazji jak G3 SAS.
Zachar 16.11.2008, h. 11:30 Zachar
Jeżeli przyjąć że replika musi trzymać wymiary zewnętrzne oryginału co do milimetra (skala 1:1), to niestety wszystkie kałaszki AEG nie są replikami wg. tej definicji, bo mają o kilka milimetrów za długie komory zamkowe. Tak więc kwestia czy drewna są koszer czy nie-koszer albo czy to plastiki z picatinny czy bez szyn - jest to sprawa marginalna, bo o ile zmiana łoża i kolby w prawdziwku to norma, to już za długa komora zamkowa może być problematyczna. Tyle na temat konserwatyzmu niekonsekwentnie stosowanego
Ale z M4/16 też są pewne problemy z pojęciem "replika"
Promant 16.11.2008, h. 12:17 Promant
Cóż, gdyby sztywno trzymać się defimicji, to nawet PTW nie zdałoby egzaminu.
scynek 16.11.2008, h. 15:24 scynek
HK cacy, AK nie cacy...
Prezes_____ 16.11.2008, h. 15:26 Prezes_____
Jak sie nie ma co sie chce to sie kocha co się z chin przywiezie, to wszystko jest trudne do spasowania więc i tak cieszmy się że wyglądają jak wyglądają, ja kompleksu nie mam że g&p jest ciut krótsze od orginału
Warlord Shadow 16.11.2008, h. 15:56 Warlord Shadow
Kolejny kałasz z szynami i wysuwaną kolbą. Wygląda to jak M4 z drewnianym frontem i kolbą
Promant 16.11.2008, h. 16:21 Promant
Masz na myśli taki:
$3
czy taki:
$3
$3

FishHunter 16.11.2008, h. 16:36 FishHunter
Hahaha xD Masakra xD
Jaeger 16.11.2008, h. 16:36 Jaeger
Niektórzy w swoim niedouczeniu wszystko czego nie znają uważają że nie istnieje

Dla niedouków ktorzy nie wiedzą kto produkował wafle do AK

$3

kaczmarski77 16.11.2008, h. 16:56 kaczmarski77
Mam takiego kałasza od 3 miesięcy tylko u mnie nazywa się Beryl Comando .
Firma CYMA wypuściła coś takiego w 2 wersjach z kolbą rozsuwaną taką jak w emce i z kolbą składaną na bok jak w BERYLU .
Też ful metal tylko za mniejsze pieniądze .
GunneR2oo6 16.11.2008, h. 18:23 GunneR2oo6
Jednak to o czym piszesz ma trochę drogi do Beryla...
Jackall37 16.11.2008, h. 22:04 Jackall37
BERYL ?

No, teraz to się zbulwersowałem

A podstawa muszki ?
(inna)
A montaż dwójnogu ?
(nie ma)
A okładziny ?
(inne)
A selektor po lewej ?
(też nie ma)

To, że Cyma ma szynę na górze i jest czarna, nie czyni to z niej Beryla i tego Berylem też nazwywać nie można, bo to tylko fantazja chińczyków.



Mnie się oczywiście też nie podoba, jak się komuś mażą innowacje w AK, to można sobie kolbę "pogrzebacz" zamontować, granatnik GP25, albo GP30 (wygląda zarąbiście na replikach), całą gamę celowników, albo odrazu zbudować własne AKMŁ

A "składana" kolba od emki w AK to pomysł taki jak "składana" kolba od emki w G36
Moses 17.11.2008, h. 10:19 Moses
Co do G3 SAS panowie sie myla, gdyz takie cos istnialo, co fakt nie ze stal;a kolba ale ze skladana, inna kwestia ze ciezko bylo trafic przy tym naboju z 20m seria w sciane stodoly
Kac 17.11.2008, h. 13:01 Kac
@Jackal37
Miałeś chyba ma myśli podstawę szczerbinki
Inne są też - przewód skośny, urządzenie wylotowe, rura gazowa, sposób mocowania górnej szyny itp.

Pominęliśmy chyba też najważniejszy fakt, te tacticale są robione na bazie AK 47, tak więc niezły ten "beryl" (nie chcę używać brzydkich słów)
Jaber 17.11.2008, h. 13:22 Jaber
Był G3k i G3 smg i parę wariacji ale nie widziałem nigdy G3 w takiej konfiguracji jak replika o nazwie G3SAS.

I nie zarzekam się że nie ma bo jak wiadomo wszystko można podpiąć i zbudować ale po prostu nie widziałem jak każdy z nas jeszcze wielu rzeczy nie widział i nikt nie jest wszechwiedzący .
Moses 17.11.2008, h. 13:37 Moses
No to wpszcie sobie w google MC51K
Jaber 17.11.2008, h. 14:06 Jaber
No i to jest G3K a nie to coś G3SAS.
Promant 17.11.2008, h. 15:27 Promant
MC51 to nie jest G3K. Produkowany był przez brytyjska firmę FR Ordnance, w oparciu o licencję, na potrzeby brytyjskich jednostek specjalnych, w tym SAS i SBS, ale ze względu na zbyt silny nabój do tak zwartej konstrukcji i problemy z odprowadzaniem gazów - używany był dość krótko. Produkowano 3 odmiany: z kolbą wysuwaną, z kolbą stałą oraz w małej ilości wytłumiony SBS, którego wykonano tylko kilka sztuk w wersji z kolbą stałą lub wysuwaną i frontem SD podobnym do tego w MP5SD. SBS było tak mało, że do dziś jest polemika, czy w ogóle istniał. Były jednak wypowiedzi osób związanych z FRO, że istniał plus kilka fotek.

Pewna firma prywatna robiła modyfikacje MC51, FRO też zrobiło kilka wersji prototypowych, które nawet nie weszły do produkcji, gdzieś na necie jest zdjęcie prototypu MC51, który wygląda identycznie jak G3 SAS w wersji bez kolby, może na nim wzorowało się TM, ale nawet jeśli tak - to błędnie go nazwało, bo nie jest to G3.
Moses 17.11.2008, h. 15:49 Moses
MC51 nie ale MC51K tak
$3
$3
Jaber 17.11.2008, h. 16:21 Jaber
Zgadza się nie jest to G3K miałem pisać o G3 SMG ( o ktorym wcześniej wspomniałem ) bo tak tez był nazywany MC51, sorry mój błąd za szybko odpisałem nie patrząc co napisałem i dałem ciała.

jak by co filmik potwierdzający

$3

Jednakże tak jak napisał już bardzo wyczerpująco temat @Promant nazwa repliki z TM jest dość błędna .

Moses 17.11.2008, h. 19:53 Moses
Jaber tak samo jak M16VN M14 SOCCOM Beta Specnaz.... ;)to jak to sie nazywa a co przedstawia to dwie rozne kwestie